Sport w TV: piątek – 2 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer – faza play-off: D.C. UNITED – COLUMBUS CREW SC  03:30 Major League Soccer – faza play-off: LOS ANGELES FC – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:00
Major League Soccer – faza play-off: D.C. UNITED – COLUMBUS CREW SC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:30
Major League Soccer – faza play-off: LOS ANGELES FC – REAL SALT LAKE na żywo
*(o 10:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

17:15 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:45
Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Tych)
Reporter: Szymon Rojek


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Ipla

17:55 
Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: GKS TYCHY – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Tych)

18:25 2. Bundesliga – 12. kolejka: SPVGG GREUTHER FÜRTH – VFL BOCHUM 1848 na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Marcin Gazda

18:30
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

20:25
Serie A – 11. kolejka: SSC NAPOLI – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:25 
Bundesliga – 10. kolejka: VFB STUTTGART – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

00:00 (pt/sb)
Mistrzostwa Świata w Amp Futbolu, Guadalajara, Meksyk – 1/4 finału: POLSKA – ANGOLA na żywo
sport.tvp.pl


22:40 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:30 Blast Pro Series, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 00:00  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


10:00 
PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30
PGA Tour – Shriners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


19:05 NHL: WINNIPEG JETS – FLORIDA PANTHERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


14:00 Grand Prix, Helsinki, Finlandia: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH na żywo
Ipla

16:00 
Grand Prix, Helsinki, Finlandia: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW na żywo
Ipla


18:15 PGNiG Superliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Opola)
Reporter: Piotr Bugajny

18:25
PGNiG Superliga – 9. kolejka: KPR GWARDIA OPOLE – KS SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Opola)


13:30
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: KOBIETY DO 45 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

16:00
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: MĘŻCZYŹNI DO 55 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny


19:50 Pro D2 – 10. kolejka: VANNES – BÉZIERS na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 10. kolejka: OYONNAX – SOYAUX ANGOULÊME na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 10. kolejka: CARCASSONNE – MASSY na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 10. kolejka: AURILLAC – BOURG-EN-BRESSE na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 10. kolejka: BRIVE – NEVERS na żywo
Eurosport Player

20:20
Pro D2 – 10. kolejka: BIARRITZ – PROVENCE RUGBY na żywo
Eurosport Player


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Ipla



18:00
Liga Mistrzów CEV: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
CANAL+ Sport HD

20:30 
PlusLiga – 5. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla


06:55 International Championship, Daqing, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 
International Championship, Daqing, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:30 PSA World Tour, Doha, Katar: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


06:30 WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa A: MIHAELA BUZARNESCU/ALICJA ROSOLSKA – QIANHUI TANG/FANG YING XUN na żywo
Ipla

08:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa C: ARYNA SABALENKA – CAROLINE GARCIA na żywo
Ipla

10:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa B: ANASTASIJA SEVASTOVA – GARBINE MUGURUZA na żywo
Ipla

12:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa A: MADISON KEYS – QIANG WANG na żywo
Ipla

14:00
 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/4 finału: ALEXANDER ZVEREV – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/4 finału: JACK SOCK – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/4 finału: MARIN CILIC – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Ipla

21:30 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 1/4 finału: KEI NISHIKORI – ROGER FEDERER na żywo
Ipla


02:00
Moto3 – Grand Prix Malezji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

02:55 
MotoGP – Grand Prix Malezji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

03:55 
Moto2 – Grand Prix Malezji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

06:10 
Moto3 – Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

07:05 
MotoGP – Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

08:05 
Moto2 – Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

inne
15:30 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie   

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki