Sport w TV: piątek – 21 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Mediolan, Włochy – 10. kolejka: POLSKA – ARGENTYNA 00:45 Copa America, Porto Alegre, Brazylia – grupa C: URUGWAJ – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Mediolan, Włochy – 10. kolejka: POLSKA – ARGENTYNA


00:45 Copa America, Porto Alegre, Brazylia – grupa C: URUGWAJ – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Bartłomiej Rabij

18:25 
Mistrzostwa Europy U21, Cesena, Włochy – grupa C: ANGLIA – RUMUNIA na żywo
*(od 19:25 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Szczęsny

20:20 
Mistrzostwa Europy U21, Cesena, Włochy – grupa C: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:40 Mistrzostwa Europy U21, Serravalle, San Marino – grupa C: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:50 
Mistrzostwa Europy U21, Serravalle, San Marino – grupa C: FRANCJA – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński


17:45 Bilardowa Ekstraklasa – 1. mecz, 5. runda: BAŁTYCKIE CENTRUM BILARDOWE MOSIR KĘTRZYN – HULAKULA WARSZAWA 


13:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

20:00
Gala Boksu Zawodowego, Londyn, Wielka Brytania: CONOR BENN – JUSSI KOIVULA na żywo
Ipla


11:30 PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 
PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


15:00 
ESL Pro League – CS:GO: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.pl


13:00 Wyścig dookoła Słowenii: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:15 
Route d’Occitanie, Francja: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:35 
Dwars door het Hageland, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

23:00 
Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 7
Ipla


08:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – koszykówka 3×3: PREELIMINACJE na żywo
*(do 12:00)
Polsat Sport HDIpla


19:00 
Tahincioglu Basketball Super League – Finał: ANADOLU EFES – FENERBAHCE BEKO na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

21:00 
Liga ACB – Finał: BARCA LASSA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


19:00 EAA Premium Meeting. Huelva, Hiszpania: MITYNG na żywo
*(o 23:55  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


01:00 Liga Narodów FIVB, Jekaterynburg, Rosja – 15. kolejka: ROSJA – HOLANDIA 
Ipla


11:00 Liga Narodów FIVB: PODSUMOWANIE MECZÓW POLEK 
TVP Sport HD


12:45 
Liga Narodów FIVB, Arbadil, Iran – 10. kolejka: FRANCJA – AUSTRALIA na żywo
Ipla

16:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 10. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 16:25 również w TVP Sport HD, od 16:35 także w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

16:45 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 10. kolejka: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
*(od 16:50 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Mediolanu)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Mediolanu)


19:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

19:45 Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 10. kolejka: WŁOCHY – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:45 Liga Narodów FIVB, Cuiaba, Brazylia – 10. kolejka: NIEMCY – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00 
Liga Narodów FIVB, Arbadil, Iran – 10. kolejka: IRAN – PORTUGALIA 
Ipla

23:45 Liga Narodów FIVB, Hoffman Estates, USA – 10. kolejka: KANADA – CHINY na żywo
Ipla


17:50 Mistrzostwa Europy, Düsseldorf, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: MATTEO BERRETTINI – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/4 finału: SOFIA KENIN – ELISE MERTENS na żywo
sport.tvp.pl

12:30
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: BARBORA STRYCOVA – KRISTYNA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

13:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: DIEGO SCHWARTZMAN – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Ipla

14:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: DAVID GOFFIN – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/4 finału: BELINDA BENCIC – AMANDA ANISIMOVA na żywo
sport.tvp.pl

14:25 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: PETRA MARTIC – JELENA OSTAPENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz

15:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: BORNA CORIC – PIERRE-HUGUES HERBERT na żywo
Ipla

16:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: VENUS WILLIAMS – ASHLEIGH BARTY na żywo
sport.tvp.pl

16:30 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/4 finału: YAFAN WANG – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: FELICIANO LOPEZ – MILOS RAONIC na żywo
Ipla

18:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: ROGER FEDERER – ROBERTO BAUTISTA AGUT na żywo
Ipla

18:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: YULIA PUTINTSEVA – JULIA GOERGES na żywo
sport.tvp.pl

18:30 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/4 finału: ANGELIQUE KERBER – CAROLINE GARCIA na żywo
sport.tvp.pl



10:20 
Mistrzostwa Świata Superbike, Misano Włochy: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

14:50 
Mistrzostwa Świata Superbike, Misano WłochyII SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

15:50 
Mistrzostwa Świata Supersport, Misano WłochyII SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Francji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Francji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

17:15 
FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 Formuła 2 – Grand Prix Francji: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla


21:30 Formuła 3 – Grand Prix Francji: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla


17:45 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Rafał Dobrucki (z Grudziądza)
Reporter: Maciej Markowski


18:00 
PGE Ekstraliga – 9. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – TRULY.WORK STAL GORZÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Tomasz Gapiński (z Grudziądza)

20:15 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

Studio: Anita Mazur (z Torunia)
Reporter: Michał Mitrut


20:30 
PGE Ekstraliga – 9.. kolejka: GET WELL TORUŃ – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Jarosław Dymek (z Torunia)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:00
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: CEREMONIA OTWARCIA na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki