Sport w TV: piątek – 26 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA 10:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA


10:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE
Eurosport PlayerIpla

12:15 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WISŁA KRAKÓW
Eurosport PlayerIpla

13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC PORTO na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

14:00 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 32. kolejka: ARKA GDYNIA – MIEDŹ LEGNICA


16:45 
Magazyn EKSTRAPAKA – 32. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD

17:00 
LOTTO Ekstraklasa – 33. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI 
Eurosport PlayerIpla

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla
Studio: Tomasz Lach – Radosław Majdan (z Lubina)

17:50 
Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: FC BARCELONA – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Jakub Baranowski

17:55 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Edward Durda – Andrzej Strejlau (z Lubina)

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD

18:25
2. Bundesliga – 31. kolejka: 1. FC KÖLN – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD

19:00 
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD

20:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gliwic)

20:00 
Magazyn EREDIVISIE 
Ipla
Redakcja: Paweł Ślęzak

20:25 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

20:25 Bundesliga – 31. kolejka: FC AUGSBURG – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Ipla
Studio: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba

20:55 Premier League – 36. kolejka: LIVERPOOL FC – HUDDERSFIELD TOWN FC na żywo
*(o 23:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

22:30 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gliwic)


17:35 
Magazyn RING TVP SPORT
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:45 Liga Mistrzów – 1/2 finału: SPORTING CP – INTER FS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak

17:30 Liga Mistrzów – 1/2 finału: BARCA LASSA – KAIRAT AŁMATY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak


12:30 PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:30
PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL – 2. runda play-off: BOSTON BRUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


14:00 Tour of the Alps, Włochy: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla



18:15 Energa Basket Liga – mecz o 3. miejsce: 1KS ŚLĘZA WROCŁAW – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


18:15 PGNiG Superliga – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Opola)

18:25 PGNiG Superliga – 1/4 finału: GWARDIA OPOLE – KS AZOTY-PUŁAWY na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Opola)


19:50 
Pro D2 – 29. kolejka: MONT-DE-MARSAN – BOURG-EN-BRESSE na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 29. kolejka: CARCASSONNE – PROVENCE RUGBY na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 29. kolejka: BÉZIERS – VANNES na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 29. kolejka: BAYONNE – MASSY na żywo
Eurosport Player


19:50 
Pro D2 – 29. kolejka: AURILLAC – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player


20:20 
Pro D2 – 29. kolejka: MONTAUBAN – NEVERS na żywo
Eurosport Player


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – mecz o 3. miejsce: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – finał: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 DSF Kickboxing Challenge 22 – Droga Wojownika, Nowy Sącz: RAFAŁ DUDEK – JERZY WROŃSKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 ATP World Tour 250, Budapeszt, Węgry – 1/4 finału: FILIP KRAJINOVIC – BORNA CORIC na żywo
Ipla

11:30 WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: BARBORA STRYCOVA – ELENA RYBAKINA na żywo
sport.tvp.pl

12:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: DANIIL MEDVEDEV – NICOLAS JARRY na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
ATP World Tour 250, Budapeszt, Węgry – 1/4 finału: ATTILA BALAZS – PIERRE-HUGUES HERBERT na żywo
Ipla

13:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – PETRA KVITOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: LARA ARRUABARRENA – MARKETA VONDROUSOVA na żywo
sport.tvp.pl

14:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: ROBERTO CARBALLES BAENA – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
ATP World Tour 250, Budapeszt, Węgry – 1/4 finału: PABLO CUEVAS – MATTEO BERRETTINI na żywo
Ipla

15:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: NAOMI OSAKA – DONNA VEKIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: PETRA MARTIC – KRISTINA MLADENOVIC na żywo
sport.tvp.pl

16:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – JAN-LENNARD STRUFF na żywo
*(od 17:30 w Polsat Sport Extra HD)
Polsat Sport HDIpla

17:00 
ATP World Tour 250, Budapeszt, Węgry – 1/4 finału: NIKOLOZ BASILASHVILI – LASLO DJERE na żywo
Ipla

18:00
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: VERONIKA KUDERMETOVA – MARGARITA GASPARYAN na żywo
sport.tvp.pl

18:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – GUIDO PELLA na żywo
Ipla

18:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: KIKI BERTENS – ANGELIQUE KERBER na żywo
sport.tvp.pl

20:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: VICTORIA AZARENKA – ANETT KONTAVEIT na żywo
sport.tvp.pl


09:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player

15:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: PÓŁFINAŁY KOBIET
Eurosport PlayerIpla

23:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: FINAŁ MIKSTA
Eurosport PlayerIpla


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

13:00
 Formuła 2 – Grand Prix Azerbejdżanu: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

17:00 
WTCR, Hungaroring, Węgry: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

22:45 
Magazyn #ELEVENF1 
Ipla


17:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur (z Częstochowy)
Reporter: 
Maciej Markowski


18:00 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Michał Mitrut (z Częstochowy)

20:15 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska (z Zielonej Góry)
R
eporter: Marcin Kuźbicki


20:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Rafał Dobrucki (z Zielonej Góry)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki