Sport w TV: piątek – 27 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE 00:15 Copa Libertadores – 4. kolejka, grupa E: CRUZEIRO EC – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE


00:15 Copa Libertadores – 4. kolejka, grupa E: CRUZEIRO EC – CFP UNIVERSIDAD DE CHILE na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

17:25
II Liga – 28. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – WARTA POZNAŃ na żywo
sport.tvp.pl

17:30
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:55
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Bartosz Gleń

18:25
2. Bundesliga – 32. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – 1. FC KAISERSLAUTERN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 33. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik, Mariusz Klimek


20:25 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:25
Bundesliga – 32. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:30
Nice 1. Liga – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Paweł Ślęzak


20:30
Premier League Wales – 32. kolejka: CEFN DRUIDS – CONNAH’S QUAY na żywo


20:40
Nice 1. Liga – 28. kolejka: ODRA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Opola)

20:40 
Championship – 45. kolejka: FULHAM FC – SUNDERLAND AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:45
FA Cup Youth – Finał: CHELSEA FC – ARSENAL FC na żywo


20:55 La Liga Santander – 34. kolejka: UD LEVANTE – SEVILLA FC na żywo
Ipla

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 33. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik, Mariusz Klimek


23:15
Magazyn LIGI MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Marchliński


15:55
Mistrzostwa Europy, Huelva, Hiszpania: ĆWIERĆFINAŁY na żywo


16:50
Varta Futsal Liga – Finał: FK ERA-PACK CHRUDIN – AC SPARTA PRAGA na żywo



08:30 
PGA European Tour – Volvo China Open, Pekin, Chiny: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 
PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: II RUNDA na żywo


15:20 Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Budapeszt, Węgry: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Barszczak

15:55 Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Budapeszt, Węgry: KAZACHSTAN – SŁOWENIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak


15:00 Mistrzostwa Europy, Tel Awiw-Jafa, Izrael: DZIEŃ 2 na żywo


16:00 Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 KBSL – 1/4 Finału: BESIKTAS JK – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo


18:30 Polska Liga Koszykówki – Finał: ARTEGO BYDGOSZCZ – CCC POLKOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Bydgoszczy)


17:30
Energa Basket Liga – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40
Energa Basket Liga – 1/4 finału: BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – KING SZCZECIN na żywo
Ipla

17:45 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:30 DEL – 32. kolejka: MHP RIESEN LUDWIGSBURG – S.OLIVER WURZBURG na żywo


20:45
 Turkish Airlines Euroliga – play-off: PANATHINAIKOS SUPERFOODS ATENY – REAL MADRYT na żywo
Ipla


21:30 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny



00:00 (cz/pt) WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: SSS1 VILLA CARLOS PAZ na żywo
CANAL+ Sport HD



11:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 El Gouna International 2018, El Gouna, Egipt: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


11:00 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Barszczak

11:30 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: MARIA SAKKARI – ARANTXA RUS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Maciej Synówka

12:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: SIMONA HALEP – COCO VANDEWEGHE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Maciej Synówka

13:30 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: POLONA HERCOG – SVETLANA KUZNTESOVA na żywo
sport.tvp.pl

14:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: PABLO CARRENO BUSTA – GRIGOR DIMITROV na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – CAROLINE GARCIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

16:00 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: CAROLINE WOZNIACKI – PAULINE PARMENTIER  na żywo
sport.tvp.pl

16:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – MARTIN KLIZAN na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: DONNA VEKIC – IRINA-CAMELIA BEGU na żywo
sport.tvp.pl

18:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: DAVID GOFFIN – ROBERTO BAUTISTA AGUT na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: ANETT KONTAVEIT – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz – Maciej Łuczak

20:30 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: KAROLINA PLISKOVA – JELENA OSTAPENKO na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w sport.tvp.pl: Michał Regulski


19:00 Euro Floorball Tour: CZECHY – SZWECJA na żywo


14:30
ITV Racing, Sandown Park, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo



10:30
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:30
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

14:30
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:30
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla


17:30 Nice 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

17:45 
Nice 1. Liga – 4. kolejka: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – ROW RYBNIK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

19:00
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Leszna)
Reporterzy: Kuba Zborowski, Łukasz Benz

19:30 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Bajerski (z Leszna)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki