Sport w TV: piątek – 27 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Ekstraklasa – 17. kolejka: KORONA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:45 Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:55 Ekstraklasa – 17. kolejka: KORONA KIELCE – ZAGŁĘBIE LUBIN na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25 2.Bundesliga – 16. kolejka: FC HAIDENHEIM 1846 – SC FREIBURG na-żywo
Eurosport Player

18:25 2.Bundesliga – 16. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIG – VFL BOCHUM 1848 na-żywo
Eurosport Player

18:25 2.Bundesliga – 16. kolejka: SPVGG GREUTHER FUERTH – 1.FC KAISERSLAUTERN na-żywo
Eurosport Player

20:00 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski

20:25 Bundesliga – 14. kolejka: SV DARMSTADT 98 – FC KOELN na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25 Ligue 1 – 15. kolejka: OLYMPIQUE LYON – MONTPELLIER HSC na-żywo

Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas


20:25 Liga BBVA – 13. kolejka: UD LEVANTE – REAL BETIS na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski


20:25 Ekstraklasa – 17. kolejka: PIAST GLIWICE – RUCH CHORZÓW na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Krzysztof Marciniak


20:25
1. Liga – 19. kolejka: ARKA GDYNIA – WISŁA PŁOCK na-żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Gdyni)
Reporter: Leszek Bartnicki

21:25
Primeira Liga – 11. kolejka: NACIONAL – MARÍTIMO na-żywo
Sportklub

22:30 
Magazyn
SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski

badminton
16:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

biegi narciarskie
12:00 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na-żywo
Eurosport Player

12:05 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: STUDIO na-żywo
TVP 2 HD

12:10
 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: SPRINT DRUŻYNOWY TECH. KLASYCZNĄ na-żywo
TVP 2 HDEurosport Player

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

boks
18:00 Gala, Manzano, Włochy: DAMIAN BRUZZESE –  MAURIZIO LOVAGLIO premiera.200
Sportklub

19:45 Gala, Karlino: MICHAŁ OLAŚ – LEONID CZERNOBAJEW na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:00
Gala, Rzeszów: EWA PIĄTKOWSKA – MARIE RIEDERER na-żywo
*(o 23:00 także w Polsat Sport News)
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla

curling
14:00
Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania: PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

futbol amerykański
02:25 Liga NFL – 12. kolejka: CHICAGO BEARS – GREEN BAY PACKERS na-żywo
Eleven Sports

judo
09:00 Grand Prix, Czedżu, Korea Płd.: DZIEŃ 1 na-żywo
Fightklub

koszykówka mężczyzn
16:40 Turkish Airlines Euroliga – grupa C: LOKOMOTIV KUBAN – ŻALGIRIS KOWNO na-żywo
CANAL+ Sport HD

łyżwiarstwo figurowe
08:15 Grand Prix – NHK Trophy, Nagano, Japonia: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

09:45 
Grand Prix – NHK Trophy, Nagano, Japonia: PARY – PROGRAM KRÓTKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:00
 Grand Prix – NHK Trophy, Nagano, Japonia: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

narciarstwo alpejskie
21:15 Puchar Świata. Aspen, USA – gigant kobiet: II PRZEJAZD na-żywo
Eurosport Player

podnoszenie ciężarów
22:00 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 75kg KOBIETY na-żywo
Eurosport Player

18:45 
Mistrzostwa Świata, Houston, USA: DZIEŃ 8  premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

poker
23:30
Magazyn WPT SEASON 12 premiera.200
Sportklub

rugby
19:00 Pro D2 – 10. kolejka: ALBI – LOU RUGBY LYON na żywo
Eurosport Player

19:30 
Pro D2 – 10. kolejka: NARBONNE – TARBES PYRENEES na żywo
Eurosport Player


19:30 
Pro D2 – 10. kolejka: CARCASSONNE – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

19:30 
Pro D2 – 10. kolejka: BAYONNE – BEZIERS na żywo
Eurosport Player

19:30 
Pro D2 – 10. kolejka: BOURGOIN-JALLI – STADE MONTOIS na żywo
Eurosport Player

19:30 
Pro D2 – 10. kolejka: AURILLAC – PAYS D’AIX na żywo
Eurosport Player

siatkówka mężczyzn
18:00 PlusLiga – 7. kolejka: ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
15:25 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

16:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport Player

16:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD

17:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
20:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

tenis
13:15 Puchar Devisa – Finał: BELGIA – WIELKA BRYTANIA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartek Ignacik – Michał Chmela

wyścigi samochodowe
10:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: I SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 FIA WTCC, Losail, Katar: KWALIFIKACJE na-żywo

Eurosport 2 HDEurosport Player

14:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: II SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport HDIpla

19:15 FIA WTCC, Losail, Katar: 23 RUNDA na-żywo
Eurosport Player

20:15 FIA WTCC, Losail, Katar: 24 RUNDA na-żywo
Eurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA