Sport w TV: piątek – 29 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – POGOŃ SZCZECIN 15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW  16:00 Magazyn LA LIGA SHOW  16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  16:40 Magazyn EREDIVISIE  Komentarz: Tomasz Lach […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – POGOŃ SZCZECIN


15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 


16:00 Magazyn LA LIGA SHOW 


16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 


16:40 Magazyn EREDIVISIE 
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

17:40 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Lubina)

17:55 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Górski – Bartłomiej Płonka

18:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: WÜRZBURGER KICKERS – FORTUNA DÜSSELDORF 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

19:30 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:30)

Studio: Jacek Kurowski – Marek Citko, Sebastian Mila

20:00 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Bełchatowa)

20:25 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – POGOŃ SZCZECIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Bełchatowa)
Komentarz w TVP Sport: 
Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf – Piotr Szymczuk

20:25 Bundesliga – 19. kolejka: VFB STUTTGART – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:40 Serie A – 20. kolejka: TORINO FC – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:55 Ligue 1 – 22. kolejka: OLYMPIQUE LYON – GIRONDINS BORDEUX 
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak

20:55 LaLiga Santander – 21. kolejka: REAL VALLADOLID – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

23:00 Magazyn THE LEGENDS Z TOMASZEM ĆWIĄKAŁĄ 

Redakcja: Tomasz Ćwiąkała


10:30 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: BIEG SPRINTERSKI KOBIET 

Komentarz: Maciej Piotrowski

14:00 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 

Komentarz: Mateusz Orłowski

20:00 Mistrzostwa Europy, Duszniki-Zdrój: STUDIO 
Ipla
Studio: Szymon Rojek – Weronika Nowakowska, Piotr Lewandowski
Reporter: Adam Łuczka


11:05 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

12:50 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


19:00 Babilon Promotion, Radom: EWELINA PĘKALSKA – LOTTA LOIKKANEN 
*(od 20:00 również w Super Polsat HD i Polsat Sport Extra HD)

Studio: Artur Łukaszewski – Tomasz Babiloński, Igor Jakubowski
Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta


19:00 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubaj, ZEA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


21:00
Eliminacje do EURO 2022 – grupa 8, Mafra, Portugalia PORTUGALIA – POLSKA

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Aftański


13:20 Puchar Świata, Seefeld, Austria: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player

15:30 Puchar Świata, Seefeld, Austria: BIEG NA 5 KM 
Eurosport Player


01:00 NBA: MIAMI HEAT – LOS ANGELES CLIPPERS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

14:55 FIBA Europe Cup – 1. runda, grupa C: IRONI NESS ZIONA – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Ipla
Komentarz: Maciej Bonecki – Mirosław Noculak

17:25 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:30 Energa Basket Liga – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć (z Warszawy)

17:55 FIBA Europe Cup – 1. runda, grupa E: ANWIL WŁOCŁAWEK – OLYMPIC FRIBOURG 
Ipla
Komentarz: Maciej Bonecki – Mirosław Noculak

20:55 FIBA Europe Cup – 1. runda, grupa C: SZOLNOKI OLAJBANYASZ – SPORTING LIZBONA 
Ipla
Komentarz: Radosław Spiak


20:00 IAAF World Indoor Tour, Karlsruhe, Niemcy: MITYNG na żywo
*(30 stycznia o 10:55  w TVP Sport HD)

Komentarz: Aleksander Dzięciołowski, Marek Plawgo


14:50 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: WYŚCIG DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

15:30 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: WYŚCIG DRUŻYNOWY KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś


17:25 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 1/2 finału: FRANCJA – SZWECJA 

Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Wlazło – Wojciech Anyszek

20:25 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 1/2 finału: HISZPANIA – DANIA 
*(o 01:10  w TVP Sport HD)

Komentarz na sport.tvp.pl: Piotr Dębowski – Michał Matysik
Komentarz w Radio Gol 1:
Maciej Piotrowski, Adrian Kozioł


20:00 PDC Ladbrokers Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(o 23:45  w TVP Sport HD)

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk


13:30 Mistrzostwa Świata, Königssee, Niemcy: SPRINT DWÓJEK MĘŻCZYZN

Komentarz: Grzegorz Pajda

14:10 Mistrzostwa Świata, Königssee, Niemcy: SPRINT MĘŻCZYZN

Komentarz: Grzegorz Pajda

14:25 Mistrzostwa Świata, Königssee, Niemcy: SPRINT KOBIET 

Komentarz: Grzegorz Pajda


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Krzysztof Wanio – Milena Sadurek, Kamil Drąg


17:30 Tauron Liga – 18. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek


20:30 PlusLiga – 23. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Maciej Jarosz


10:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG MĘŻCZYZN
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak, Grzegorz Pajda

11:45 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG MĘŻCZYZN
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

14:05 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG KOBIET
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

15:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG KOBIET
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak


15:05 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO 
*(również o 17:00)

Studio: Paweł Kuwik – Jakub Pieczatowski, Wojciech Topór
Reporter: Kacper Merk

15:45 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KALIFIKACJE 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Mateusz Stóf


14:55 German Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 
*(do 18:00)
Eurosport Player

20:05 German Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 
*(do 23:00)
Eurosport Player


13:30 One Championship – Unbreakable II, Kallang, Singapur: MAURO CERILLI – ABDULBASIR VAGABOV

Komentarz w Fightklubie: Krzysztof Sendecki
Komentarz w TVP Sport: Patryk Prokulski, Maciej Turski


18:00 KSW 58, Łódź: WAŻENIE 
Ipla


03:30 A Day at the Drive, Adelaide, Australia: NOVAK DJOKOVIC – JANNIK SINNER 
Eurosport Player

05:30 A Day at the Drive, Adelaide, Australia: SERENA WILLIAMS – NAOMI OSAKA 
Eurosport Player

07:30 A Day at the Drive, Adelaide, Australia: VENUS WILLIAMS – IRINA-CAMELIA BEGU 
Eurosport Player

09:30 A Day at the Drive, Adelaide, Australia: RAFAEL NADAL – DOMINIC THIEM
Eurosport Player
Komentarz: Lech Sidor

11:30 A Day at the Drive, Adelaide, Australia: SIMONA HALEP – ASHLEIGH BARTY
Eurosport Player
Komentarz: Karol Stopa


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:00)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart