Sport w TV: piątek – 3 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – POGOŃ SZCZECIN 17:30 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WISŁA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – POGOŃ SZCZECIN


17:30 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE na żywo
Ipla

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Sosnowca)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński, Adam Westfal

20:15
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:25 
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: GKS KATOWICE – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Katowic)

20:25
 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Sosnowca)

20:25
2.Bundesliga – 1. kolejka: HAMBURGER SV – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Championship – 1. kolejka: READING FC – DERBY COUNTRY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:30
Mecz Towarzyski: BOAVISTA FC – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Sosnowca)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński, Adam Westfal


06:00 Mistrzostwa Świata, Nankin, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:45 Bilardowa Ekstraklasa: 6. RUNDA – 4. MECZ premiera.200


06:00 IEM Szanghaj – CS:GO: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


12:00  Ricoh Women’s Open, Lytham Saint Annes, Wielka Brytania: II RUNDA na żywo
Ipla

19:30 PGA European Tour – WGC-Bridgestone Invitational, Akron, USA: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


18:30 75. Tour de Pologne 2018: PREZENTACJA EKIP na żywo
*(o 22:05 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Sobczyński


14:45 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 15:15 w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Dejgier

19:25 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 19:40 w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDIplaTVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Dejgier


16:00 Euro Beach Soccer League: WŁOCHY – POLSKA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak

17:15
Euro Beach Soccer League: BIAŁORUŚ – TURCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak


10:25 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Glasgow)
Reporter w TVP: Filip Czyszanowski


18:00 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Glasgow)
Reporter w TVP: Filip Czyszanowski


09:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo


13:50 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo


00:30 ATP World Tour 500, Washington, USA – 3. runda: ALEXANDER ZVEREV – MISCHA ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:00 ATP World Tour 500, Washington, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:30 
ATP World Tour 500, Washington, USA – 3. runda: MARIUS COPIL – ANDY MURRAY na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: VENUS WILLIAMS – HEATHER WATSON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

20:00 WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/4 Finału: BELINDA BENCIC – ANDREA PETKOVIC na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
ATP World Tour 500, Washington, USA – 1/4 Finału: DAVID GOFFIN – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Ipla

21:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 1/4 Finału: MIHAELA BUZARNESCU – AJLA TOMLJANOVIC na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/4 Finału: YULIA PUTINTSEVA – SVETLANA KUZNETSOVA na żywo
sport.tvp.pl

22:15 
ATP World Tour 500, Washington, USA – 1/4 Finału: ALEXANDER ZVEREV – KEI NISHIKORI na żywo
Ipla

23:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 1/4 Finału: JOHANNA KONTA – ELISE MERTENS na żywo
sport.tvp.pl


23:30 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/4 Finału: MAGDA LINETTE – DONNA VEKIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt


10:25 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz (z Glasgow)
Reporter w TVP: Beata Oryl-Stroińska


09:00 Moto3 – Grand Prix Czech: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Czech: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Czech: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:10 
Moto3 – Grand Prix Czech: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:05 
MotoGP – Grand Prix Czech: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Czech: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


16:50 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, Częstochowa: ZAWODY na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
08:30 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(również o 13:30)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski / Sylwia Michałowska

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:20
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam