Sport w TV: piątek – 5 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:45 Copa Libertadores – 1/4 finału: CRUZEIRO EC – CA BOCA JUNIORS  Komentarz: Bartłomiej Rabij 17:30 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  Studio: Michał Zawacki […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


02:45 Copa Libertadores – 1/4 finału: CRUZEIRO EC – CA BOCA JUNIORS na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

17:30 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Michał Zawacki – Maciej Żurawski (z Legnicy)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – PIAST GLIWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz

18:00
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

18:25
2. Bundesliga – 8. kolejka: SV DARMSTADT 98 – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

18:30
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:00 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht (z Zabrza)
Reporterzy: Maciej Klimek, Piotr Laboga

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Zabrza)

20:25 
Bundesliga – 6. kolejka: WERDER BREMA – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Zieliński

20:25
Serie A – 8. kolejka: TORINO FC – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:30 
Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak


20:40 
Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: STAL MIELEC – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)

20:55
Premier League – 8. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:55
La Liga Santander – 7. kolejka: ATHLETIC BILBAO – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht (z Zabrza)
Reporterzy: Maciej Klimek, Piotr Laboga

23:00
Magazyn WITAJ W KLUBIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak, Marcin Rosłoń, Maciej Klimek


04:30 Golden Boy, Costa Mesa, USA: OSCAR NEGRETE – JOSHUA FRANCO na żywo

Komentarz: Piotr Momot

20:30 Magazyn RING TVP SPORT
TVP Sport HD sport.tvp.pl


08:30 Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku, Sentosa, Singapur: II RUNDA na żywo
Eurosport Player

14:00
PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, Carnoustie, Szkocja: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, Carnoustie, Szkocja: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:30
 PGA Europro Tour – Newmachar Golf Club Challenge, Aberdeen, Szkocja: SKRÓT 


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


13:30 NBA Preseason: DALLAS MAVERICKS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD


17:25 EHF Liga Mistrzyń – 1. kolejka, grupa D: CSM BUKARESZT – FTC-RAIL CARGO HUNGARIA na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


17:55 Puchar Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


23:40 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: PODSUMOWANIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


19:50
Pro D2 – 7. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – MASSY na żywo
Eurosport Player

19:50 Pro D2 – 7. kolejka: BAYONNE – NEVERS na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 7. kolejka: VANNES – COLOMIERS na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 7. kolejka: AURILLAC – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 7. kolejka: PROVENCE RUGBY – CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player

20:20
Pro D2 – 7. kolejka: MONT-DE-MARSAN – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player


20:00 Unibet World Grand Prix, Dublin, Irlandia: DZIEŃ 6 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


12:55 European Masters, Lommel, Belgia: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:55 
European Masters, Lommel, Belgia: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 KSW 45 – The Return to Wembley: WAŻENIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


05:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/4 finału: JAN-LENNARD STRUFF – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

06:30
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/4 finału: FABIO FOGNINI – MARTON FUCSOVICS na żywo
Ipla

06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/4 finału: SHUAI ZHANG – NAOMI OSAKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/4 finału: DANIIL MEDVEDEV – MILOS RAONIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/4 finału: JUAN MARTIN DEL POTRO – FILIP KRAJINOVIC na żywo
Ipla

08:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/4 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:30 ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/4 finału: KYLE EDMUND – DUSAN LAJOVIC na żywo
Ipla

10:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/4 finału: KATERINA SINIAKOVA – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00
ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/4 finału: RICHARD GASQUET – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/4 finału: NIKOLOZ BASILASHVILI – MALEK JAZIRI na żywo
Ipla

15:00
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/4 finału: QIANG WANG – ARYNA SABALENKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


04:00 Moto3 – Grand Prix Tajlandii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

04:55 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

05:55 Moto2 – Grand Prix Tajlandii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

08:10 Moto3 – Grand Prix Tajlandii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:05 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:05 Moto2 – Grand Prix Tajlandii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


02:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

02:55
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

04:30 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

06:30
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

06:50 
World Touring Car Championship, Wuhan, Chiny: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

06:55 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

08:30
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

09:20 
World Touring Car Championship, Wuhan, Chiny: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki