Sport w TV: piątek – 6 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 Ekstraklasa – 15. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:45 Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HD

17:55 Ekstraklasa – 15. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA KRAKÓW na-żywo
Eurosport 2 HD

19:30
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200

CANAL+ Sport HD

20:00
Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo

CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski, Andrzej Zamilski
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht


20:00
Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD


20:25
Ekstraklasa – 15. kolejka: CRACOVIA – ŚLĄSK WROCŁAW na-żywo

CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht


20:25
1. Liga – 16. kolejka: ARKA GDYNIA – DOLCAN ZĄBKI na-żywo

Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Gdyni)
Reporter: Leszek Bartnicki


20:25
Bundesliga – 12. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM na-żywo
Eurosport 2 HD

20:25
Ligue 1 – 13. kolejka: ANGERS SCO – STADE RENNES na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas


20:25 Liga BBVA – 11. kolejka: UD LAS PALMAS – REAL SOCIEDAD na-żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Gąsiorowski

21:25
Primeira Liga – 10. kolejka: ESTORIL – ACADEMICA COIMBRA na-żywo
Sportklub


22:30
Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo

CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski, Andrzej Zamilski
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht


23:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Filip Adamus

badminton
16:00 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

boks
20:00 Gala: LOUIS CRUZ  – ARIEL VASQUEZ premiera.200
Sportklub

21:30 IBA Intercontinental, Frankfurt, Niemcy: EVGENIOS LAZARIDIS – BORIS ESTENFELDER na-żywo
Eurosport HD

golf
04:00
 PGA European Tour – WGC-HSCB Championship, Szanghaj: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

06:30 PGA European Tour – WGC-HSCB Championship, Szanghaj: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
19:15 Turniej EIHC, Toruń, Polska: POLSKA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Oświęcimia)
Studio: Robert Walczak
Reporter: Olga Rybicka

judo
16:30 Grand Prix, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie: DZIEŃ 3 premiera.200
Sportklub

kolarstwo szosowe
06:30 Wyścig dookoła jeziora Tai Hu: ETAP 7 na-żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
19:35 Turkish Airlnes Euroliga – grupa C: STELMET BS ZIELONA GÓRA – PANATHINAIKOS ATENY na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Michał Łopaciński

łyżwiarstwo figurowe
08:30 Grand Prix – Puchar Chin: PARY TANECZNE – TANIEC KRÓTKI na-żywo
Eurosport 2 HD

10:00 Grand Prix – Puchar Chin: SOLISTKI – TANIEC KRÓTKI na-żywo
Eurosport 2 HD

12:00 Grand Prix – Puchar Chin: SOLIŚCI – TANIEC KRÓTKI na-żywo
Eurosport 2 HD

14:00 Grand Prix – Puchar Chin: PARY SPORTOWE – TANIEC KRÓTKI na-żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna kobiet
18:00 EHF Liga Mistrzyń – grupa D: IK SAEVEHOF – MKS SELGROS LUBLIN na-żywo
nSport+ HDEleven Sports
Komentarz w Eleven Sports: Sylwester Sikora

poker
23:30 Magazyn WPT SEASON 12 premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
23:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Wielkiej Brytanii: MAGAZYN premiera.200  
Polsat Sport Extra HD

siatkówka mężczyzn
17:55
Plus Liga – 2. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA na-żywo

Polsat Sport HD

snooker
08:30 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: DZIEŃ 1 na-żywo
Eurosport HD

14:00 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: DZIEŃ 1 na-żywo

Eurosport HD

sporty ekstremalne
19:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

tenis
14:00
 
BNP Paribas Masters Paryż: 1/4 finału: RICHARD GASQUET – ANDY MURRAY  na żywo
polsat-sport-hd.120

16:00
BNP Paribas Masters Paryż: 1/4 finału: DAVID FERRER – JOHN ISNER  na żywo
polsat-sport-hd.120


19:30 BNP Paribas Masters Paryż: 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIĆ – TOMAS BERDYCH  na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:30 BNP Paribas Masters Paryż: 1/4 finału: STAN WAWRINKA – RAFAEL NADAL  na żywo
Polsat Sport Extra HD

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, Grand Prix Walencji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:55 Moto GP, Grand Prix Walencji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

10:55 Moto 2, Grand Prix Walencji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
13:10 Moto 3, Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

14:05 Moto GP, Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

15:05 Moto 2, Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Radosław Kępys, Adrian Wojdyło, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny, Adam Zakrzewski 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA