Sport w TV: piątek – 6 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 14:00 Algarve Cup 2015 – grupa A: NIEMCY K – CHINY K  Komentarz w polskim Eurosporcie: Michał Zawacki […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
14:00 Algarve Cup 2015 – grupa A: NIEMCY K – CHINY K na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Michał Zawacki

14:40
Premier League – 28. kolejka: WEST HAM UNITED – CHELSEA FC premiera.200
polsat-sport-hd.120

Komentarz: Marek Kleitz

15:55 Algarve Cup 2015 – grupa C: FRANCJA K – DANIA K na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Lach

17:15 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
Canal+ Sport HD

17:40 
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Family 2 HDnSport+ HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Chorzowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko

17:55 
T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: RUCH CHORZÓW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Canal+ Family 2 HDnSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Chorzowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko


19:45
Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

Komentarz: Tomasz Lach

20:00
Magazyn SUPER PIĄTEK na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski

20:15 
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz

20:25
Bundesliga – 24. kolejka: VFB STUTTGART – HERTHA BERLIN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz

20:25
T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

20:40
Liga BBVA – 26. kolejka: LEVANTE UD – SD EIBAR na żywo
Idman TV

20:25
Ligue 1 – 28. kolejka: TOULOUSE FC – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Stefan Białas

21:25 
Primeira Liga – 24. kolejka: SC BRAGA – FC PORTO na żywo
Sportklub

22:30
 Magazyn SUPER PIĄTEK na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski

23:00
Magazyn LIGI MISTRZÓW
 premiera.200
Canal+ Sport HD

boks
19:30 Boxing Pass PrizeFighters: TURNIEJ W WADZE ŚREDNIEJ premiera.200
Sportklub


20:30 World Series of Boxing – grupa B: RAFAKO HUSSARS POLAND – PUERTO RICO HURRICANES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Piotr Jagiełło (z Wyszkowa)
Reporter: Grzegorz Mędrzejewski

21:30
Gala, Berlin, Niemcy: DAMIR BELJO – MAIK KURZWEIL na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polkim Eurosporcie: Janusz Pindera

22:00
Gala Boksu: MICHELE DI ROCCO – KASPER BRUUN
 premiera.200
Fightklub

kombinacja norweska
13:00
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SKOKna żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

15:00 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

koszykówka
17:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

lekkoatletyka
09:45 Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 2  na żywo
*(od 10:00 w Eurosport 2)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Pragi)
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Anna Rogowska
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Komentarz w Eurosport 2: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

15:55 
Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 16:30 w Eurosport 2)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Pragi)
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Anna Rogowska
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowsk
i
Komentarz w Eurosport 2: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum


narciarstwo alpejskie
10:30 Puchar Świata, Garmisch- Partenkirchen, Niemcy – zjazd kobiet: TRENING na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

12:00
Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia – zjazd mężczyzn: TRENING na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

rajdy samochodowe
09:00
Rajdowe Mistrzostwa Świata w Meksyku – etap 1: OS GUANAJUATO premiera.200
Polsat Sport Extra HD

siatkówka mężczyzn
18:00 Plusliga – play-off: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport News

skeleton
11:05
Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – kobiety: I PRZEJAZD na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

12:50 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – kobiety: II PRZEJAZD na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

14:30 
Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – mężczyźni: III PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

16:05 
Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – mężczyźni: IV PRZEJAZD na żywo
sport.tvp.pl
19:20 premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda

skoki narciarskie
18:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

snowboard
19:20 Burton US Open: SLOPESTYLE KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HD

22:00
Burton US Open: SLOPESTYLE MĘŻCZYZN
na żywo
Polsat Sport Extra HD

sporty walki
19:00 Fight Exclusive Night 6 – Show Time: VICTOR MARINCHO – TYMOTEUSZ ŚWIĄTEK na żywo
*(od 22:05 w Polsat HD)

polsat-sport-hd.120Polsat HD

20:00 PLMMA 49: KAMIL ŁEBKOWSKI – RAFAEL MACEDO DA SILVA na żywo

Orange sport

tenis
06:45 Puchar Devisa – Grupa I Światowa: Kazachstan– Włochy: MIKHAIL KUKUSHKIN – SIMONE BOLELLI na żywo
Supertennis HD

09:00 Puchar Devisa – Grupa I Światowa:Kazachstan– Włochy: ANDREY GOLUBEV – ANDREAS SEPPI na żywo
Supertennis HD

14:00 Puchar Devisa – Grupa I Światowa: Wielka Brytania – Stany Zjednoczone: ANDY MURRAY – DONALD YOUNG na żywo
Supertennis HD

15:30 Puchar Devisa – Grupa I Strefy Euro-afrykańskiej: Polska – Litwa: ŁUKASZ KUBOT – RICARDAS BERANKIS na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Tomasz Wolfke – Michał Chmela
Studio: Bartosz Ignacik – Piotr Gadomski
Reporter: Sonia Śledź


16:00 Puchar Devisa – Grupa I Światowa: Wielka Brytania – Stany Zjednoczone: JAMES WARD – JOHN ISNER na żywo
Supertennis HD

18:00 Puchar Devisa – Grupa I Strefy Euro-afrykańskiej: Polska – Litwa: JERZY JANOWICZ – LAURYNAS GRIGELIS na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Tomasz Wolfke – Michał Chmela
Studio: Bartosz Ignacik – Piotr Gadomski
Reporter: Sonia Śledź

inne
19:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

21:00 Magazyn SPORTS INSIDERS premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Daniel Dziubicki

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Daniel Kołodziejczyk, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA