Sport w TV: poniedziałek – 1 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Garmisch Partenkirchen 13:25 Premier League – 22. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION – AFC BOURNEMOUTH Komentarz: Rafał Dębiński – Przemysław […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Garmisch Partenkirchen


13:25
Premier League – 22. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Przemysław Rudzki

15:55
Premier League – 22. kolejka: BURNLEY FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny

15:55
SkyBet Championship – 26. kolejka: BOLTON WANDERERS – HULL CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

18:25
Premier League – 22. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

22:30
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


10:45
Tour de Ski, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45
Tour de Ski, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 NHL: BUFFALO SABRES – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


16:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia:  GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Anglia: FINAŁ na żywo
*(premiera.200 od 23:00 w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda – Jarosław Kowalczyk


20:30 Magazyn 7. STREFA premiera.200
Polsat Sport HDIpla


13:20
Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: STUDIO na żywo


13:45
Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00
Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Garmisch Partenkirchen)

sporty walki
21:15 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


08:00
WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/32 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

10:30
Hopman Cup: BELGIA – NIEMCY na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:30
WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/32 finału: ASHLEIGH BARTY – LESIA TSURENKO na żywo
sport.tvp.pl

15:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/32 finału: DOMINIC THIEM – EVGENY DONSKOY na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/32 finału: THOMAS FABBIANO – NIKOLAZ BASILASHVILI na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/32 finału: FLORIAN MAYER – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:30 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/32 finału: ??? – ??? premiera.200
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:00
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny