Sport w TV: poniedziałek – 11 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN  12:15 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK  16:00 Magazyn […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:00 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
Ipla

12:15 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
Ipla

16:00 
Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba

16:00 
Magazyn LA LIGA SANTANDER 
Ipla

17:00 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI
Ipla

17:00 
Magazyn SERIE A 
Ipla

17:30 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Lach – Radosław Majdan (z Gdańska)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz (z Gdańska)

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA 
Ipla

18:10 
Magazyn EREDIVISIE 
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

19:00 
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Paulina Bojarska

20:25 
Serie A – 27. kolejka: AS ROMA – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:25
Bundesliga – 25. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

20:30 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

21:00 
Magazyn EKSTRAPAKA – 25. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Stachowicz

22:00 
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


05:20 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: BIEG NA 15 KM KOBIET na żywo
*(o 10:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


20:00 Ekstraklasa – 20. kolejka: RED DEVILS CHOJNICE – MKS POGOŃ ’04 SZCZECIN na żywo



09:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja – 1/2 finału mężczyzn: ROSJA – KANADA na żywo
Eurosport Player

09:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja – mecz o 3. miejsce kobiet: JAPONIA – USA na żywo
Eurosport Player

13:30 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja – 1/2 finału mężczyzn: KAZACHSTAN – SŁOWACJA na żywo
*(o 14:30 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

13:30 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja – finał kobiet: ROSJA – KANADA na żywo
Eurosport Player

17:45 
Polska Hokej Liga – 1/2 finału: TAURON KH GKS KATOWICE – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl



15:15 
Wyścig Paryż – Nicea, Francja: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


17:00 Tahincioglu Basketball Super League – 21. kolejka: TÜRK TELEKOM – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:45 
VTB United League – faza grupowa: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – CSKA MOSKWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:20 
Lega A – 20. kolejka: GRISSIN BON REGGIOEMILIA – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo
Eurosport Player


03:50 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

06:50 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN na żywo
*(o 10:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


07:20 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: SKI-CROSS na żywo
*(o 11:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


21:00 
Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Krzysztof Bandych, Szymon Ratajczak



17:30
PlusLiga – 24. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
PlusLiga – 24. kolejka: TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:15 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:30 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla


20:00 
Magazyn PUNCHER EXTRA TIME 
Ipla


14:30 PSA World Tour, Cairo, Egipt: 1. RUNDA na żywo


19:00 PSA World Tour, Londyn, Wielka Brytania: 2. RUNDA na żywo


02:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 2. runda: JARED DONALDSON – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:00 WTA Tour, Indian Wells, USA – 3. runda: ELINA SVITOLINA – DARIA GAVRILOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

04:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 3. runda: JENNIFER BRADY – ASHLEIGH BARTY na żywo
sport.tvp.pl

19:00
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 3. runda: MARCOS GIRON – MILOS RAONIC na żywo
Ipla

19:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 3. runda: NATALIA VIKHLYANTSEVA – ANGELIQUE KERBER na żywo
sport.tvp.pl

21:00
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 3. runda: ALEXANDER ZVEREV – JAN-LENNARD STRUFF na żywo
Ipla

21:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 3. runda: ARYNA SABALENKA – LESIA TSURENKO na żywo
sport.tvp.pl

23:00
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 3. runda: GAEL MONFILS – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:30 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 3. runda: VENUS WILLIAMS – CRISTINA MCHALE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki