Sport w TV: poniedziałek – 16 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 01:00 Premier Liha – 17. kolejka: SZACHTAR DONIECK – OLIMPIK DONIECK  Komentarz: Szymon Rojek 15:50 Premier League – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
01:00 Premier Liha – 17. kolejka: SZACHTAR DONIECK – OLIMPIK DONIECK premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Szymon Rojek

15:50 Premier League – 29. kolejka: CHELSEA FC – SOUTHAMPTON FC premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek

16:00 Magazyn LIGUE 1 premiera.200
Canal+ Sport HD

17:15 Magazyn LA LIGA premiera.200
Canal+ Sport HD

17:40 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Family HDnSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Bełchatowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Adamus


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 24. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – RUCH CHORZÓW na żywo

Canal+ Family HDnSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Bełchatowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Adamus


18:00 Magazyn EUROGOLE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

18:00 
Magazyn SERIE A premiera.200

Orange sport

18:20
 Magazyn EREDIVISIE premiera.200

Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Włodarczyk

18:55
Serie A – 27. kolejka: ACF FIORENTINA – AC MILAN na żywo

Orange sport

18:55 Serie A – 27. kolejka: TORINO FC – SS LAZIO na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

20:15 2.Bundeslia – 25. kolejka: RB LIPSK – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Eurosport 2 HD Sport 1 Germany

20:55 Premier League – 29. kolejka SWANSEA CITY – LIVERPOOL FC na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

20:55
Serie A – 27. kolejka: AS ROMA – UC SAMPDORIA na żywo
Canal+ Family HD

Komentarz: Grzegorz Milko – Filip Surma

21:00 Magazyn 1. LIGA RAPORT premiera.200
Orange sport

biathlon
11:30 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: THE BEST OF premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

biegi narciarskie
10:30 WORLDLOPPET, Bieg Wazów, Szwecja: 90KM ST. KLASYCZNYM premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

boks
20:00 Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport News

21:00
Magazyn PUNCHER EXTRA TIME na żywo

Iplapolsatsport.pl

curling
12:30 Mistrzostwa Świata Kobiet, Sapporo, Japonia – faza grupowa: KANADA – ROSJA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

golf
17:50 Magazyn MAGAZYN GOLFOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

kolarstwo szosowe
14:30 Wyścig Tirreno-Adriatico: ETAP 6 na żywo
Eurosport HDEurosport DE

koszykówka
17:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

20:05 Magazyn ONE DEVOTION premiera.200
Canal+ Family HD

koszykówka kobiet
17:00 Tauron Basket Liga – 22. kolejka: ENERGA TORUŃ – GLUCOSE ROW RYBNIK premiera.200
Sportklub

koszykówka mężczyzn
00:15 Liga ACB – 24. kolejka: UNICAJA MALAGA – VALENCIA BASKET CLUB premiera.200
Sportklub

lekkoatletyka
09:30 Półmaraton, Nowy York, USA: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

narciarstwo dowolne
19:07 Magazyn MAGAZYN FREESTYLE na żywo
Polsat Sport News

poker
20:30 European Poker Tour, Barcelona, Hiszpania: SUPER HIGH ROLLER premiera.200
Sportklub

21:30 Shark Cage: ROLLER premiera.200
Sportklub

siatkówka mężczyzn
18:00 Plusliga – 1/2 Finału: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
polsat-sport-hd.120

snooker
14:00 World Grand Prix, Walia: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HD

16:15 World Grand Prix, Walia: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport HDEurosport DE

20:00
 World Grand Prix, Walia: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport HDEurosport DE

sporty walki
22:00 Magazyn COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

22:30 King of the Cage: DAMAGE REPORT 1 premiera.200
Fightklub


szermierka
08:30 Grand Prix Series, Hawana, Kuba: FLORET premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

tenis
01:00 WTA World Premier Indian Wells – 2. Runda: SVETLANA KUZNETSOVA – SLOANE STEPHENS na żywo
Supertennis HD

04:30 
WTA World Premier Indian Wells – 2. Runda:SIMONA HALEP – VARVARA LEPCHENKO na żywo
Supertennis HD

09:10 ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD


11:20 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 2. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD


19:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 3. Runda: ADRIAN MANNARINO – ERNESTS GULBIS na żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00 WTA World Premier Indian Wells – 3. Runda: EUGENIE BOUCHARD – COCO VANDEWEGHE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD

21:00 
WTA World Premier Indian Wells – 3. Runda: BELINDA BENCIĆ – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD

21:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 3. Runda: ANDY MURRAY – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
polsat-sport-hd.120

23:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 3. Runda: JOHN ISNER – KEVIN ANDERSON na żywo
polsat-sport-hd.120

23:00
WTA World Premier Indian Wells – 3. Runda: MADISON KEYS – JELENA JANKOVIĆ
na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD

inne
20:00 Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana!
 Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA