Sport w TV: poniedziałek – 22 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PlusLiga – 18. kolejka: TREFL GDAŃSK – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE 13:45 Copa del Rey – 1/4 Finału: RCD ESPANYOL – FC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PlusLiga – 18. kolejka: TREFL GDAŃSK – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE


13:45 Copa del Rey – 1/4 Finału: RCD ESPANYOL – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

16:00 
Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

16:25 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00
Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla

19:00
 
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla

20:00
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

20:30
3.Liga – 21. kolejka: ROT-WEISS ERFURT – SC MAGDEBURG na żywo


20:40 
Serie A – 21. kolejka: JUVENTUS FC – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
Serie C – grupa A, 22. kolejka: AS LUCCHESE LIBERTAS 1905 – AS LIVORNO CALCIO na żywo


20:55 
La Liga Santander – 20. kolejka: SD EIBAR – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:55 
Premier League – 24. kolejka: SWANSEA CITY – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Rudzki – Michał Gutka


23:00 Eleague Major Boston 2018: FAZA GRUPOWA – DZIEŃ 4 na żywo


00:40 National Football League – play-off: PHILADELPHIA EAGLES – MINNESOTA VIKINGS na żywo
Ipla


16:00 Amatorskie Mistrzostwa Ameryki Płd., Chile: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:05 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: SERBIA – FRANCJA  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński

20:20 
Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: SZWECJA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński

20:25 Magazyn PGNiG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD


20:30 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:00 Extraliga – 16. kolejka: VK DUKLA LIBEREC – VOLEJBAL BRNO na żywo


18:00 PlusLiga – 18. kolejka: TREFL GDAŃSK – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:15 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200


17:00 World Series – J.P. Morgan Tournament of Championship: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MADISON KEYS – CAROLINE GARCIA na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda debla: LATISHA CHAN-ANDREA SESTINI HLAVACKOVA – HAO-CHING CHAN/KATARINA SREBOTNIK na żywo
Eurosport PlayerIpla

03:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

02:30 
A
ustralian Open, Melbourne, Australia – 3. runda debla: ŁUKASZ KUBOT/MARCELO MELO – RAJEEV RAM/DIVIJ SHARAN na żywo
Eurosport PlayerIpla

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: FABIO FOGNINI – TOMAS BERDYCH na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda debla: VIKTORIJA GOLUBIC/NINA STOJANOVIC – TIMEA BABOS/KRISTINA MLADENOVIC na żywo
Eurosport PlayerIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MARTON FUCSOVICS – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport PlayerIpla


07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: SIMONA HALEP – NAOMI OSAKA na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: NOVAK DJOKOVIC – HYEON CHUNG na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: BARBORA STRYCOVA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
Eurosport Player


11:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla


13:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: DOMINIC THIEM – TENNYS SANDGREN premiera.200
Ipla

14:15
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:10 Tipsport Superliga – 21. kolejka: ACEMA SPARTA PRAGA – SOKOL PARDUBICE na żywo

inne
11:00 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo


14:00 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam