Sport w TV: sobota – 1 kwietnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN 12:00 TFF 1.Lig – 26. kolejka: GAZIENTEP BSB – BOLUSPOR  12:55 La Liga Santander […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN


12:00 TFF 1.Lig – 26. kolejka: GAZIENTEP BSB – BOLUSPOR na żywo


12:55 La Liga Santander – 29. kolejka: VILLARREAL CF – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

13:00
2.Bundesliga – 26. kolejka: HANNOVER 96 – FC UNION BERLIN na żywo
Eurosport Player

13:00
2.Bundesliga – 26. kolejka: SV SANDHAUSEN – VFL BOCHUM 1848 na żywo
Eurosport Player

13:00
2.Bundesliga – 26. kolejka: FC WURZBURGER KICKERS – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

13:25 Premier League – 30. kolejka: LIVERPOOL FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:35
 Chinese Super League – 3. kolejka: GUANGZHOU EVERGRANDE TAOBAO FC – SHANGHAI SPIG FC na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Strejlau

15:00 Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal

15:00
TFF 1.Lig – 26. kolejka: MERSIN IDMANYURDU – SANLIURFASPOR na żywo


15:15
Bundesliga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 26. kolejka: FC SCHALKE 04 – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 26. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 26. kolejka: SC FREIBURG – WERDER BREMA na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 26. kolejka: RB LEIPZIG – SV DARMSTADT 98 na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 26. kolejka: HAMBURGER SV – FC KOELN na żywo
Eurosport Player

15:25 Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: ARKA GDYNIA – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

15:30
La Liga Santander: STUDIO na żywo


15:55 Premier League – 30. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST BROMWICH ALBION na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55
Championship – 39. kolejka: BRENFORD FC – BRISTOL CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Paweł Wróbel

15:55
Tipico Bundesliga – 27. kolejka: SKN ST. POLTEN – SK RAPID WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

16:00
Pari Match League – grupa mistrzowska, 23. kolejka: CZARNOMOREC ODESSA – OLIMPIK DONETSna żywo


16:10 La Liga Santander – 29. kolejka: CA OSASUNA – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

17:30
Nice I Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Artur Derbin (z Chojnic)
Reporter: Grzegorz Michalewski

17:30
TFF 1.Lig – 26. kolejka: YENI MALATYASPOR – ELAZIGSPOR na żywo


17:40
Nice I Liga – 24. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Artur Derbin (z Chojnic)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Laboga

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Płocka)

17:55
Serie A – 30. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SS LAZIO na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

17:55
Ligue 1  – 31. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – DIJON FCO na żywo


18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

18:00 
Jupiler League – grupa mistrzostwa, 1. kolejka: SPORTING CHARLEROI – KV OOSTENDE  na żywo


18:10
 
La Liga Santander: STUDIO na żywo


18:25
 Championship – 39. kolejka: READING CF – LEEDS UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
Premier League – 30. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BOURNEMOUTH AFC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła

18:25 
Bundesliga – 26. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player

18:25
Tipico Bundesliga – 27. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – RZ PELLETS WAC na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

18:30
Puchar FA Walish – 1/2 Finału: CAERNARFON – BALA TOWN na żywo


19:40
Eredivisie – 28. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:05
1.Liga – 22. kolejka: FK VIKTORIA PILZNO – FK TEPLICE na żywo


20:10 Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński, Żelisław Żyżyński

20:20
Puchar Ligi Francuskiej: STUDIO na żywo


20:25 Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

20:30
Tipico Bundesliga – 27. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – FC ADMIRA WACKER MODLING premiera.200
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

20:40
Serie A – 30. kolejka: AS ROMA – EMPOLI FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 29. kolejka: MALAGA CF – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz w Eleven Extra: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

20:50
Puchar Ligi Francuskiej – Finał: AS MONACO – PARIS SAINT GERMAIN na żywo

Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

21:00
Major League Soccer – 5. kolejka: CHICAGO FIRE – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:00 Premier League – 30. kolejka: HULL CITY – WEST HAM UNITED premiera.200

Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

21:30
Primeira Liga – 27. kolejka: SL BENFICA – FC PORTO na żywo

Komentarz: Jakub Balcerski – Zygmunt Wiśniewski

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński

23:00
Magazyn ELEVEN GOL LIVE SOBOTA na żywo


10:30 World Superseries, New Delhi, Indie: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player


08:40
Ski Classics, Bardufoss, Norwegia: BIEG NA 50KM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

10:15 
Ski Classics, Bardufoss, Norwegia: BIEG NA 50KM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


21:00 Gala Boksu, Dortmund, Niemcy: MARCO HUCK – MAIRIS BRIEDS na żywo
*(od 22:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk


19:00 PGA Tour – Shell Houston Open, Houston, USA: III RUNDA na żywo


01:00 NHL: NEW YORK RANGERS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Mariusz Czerkawski

17:00
Extraliga – 1/2 Finału: BILI TYGRIS LIBEREC – PIRATI CHOMUTOV na żywo


03:40 FEI World Cup Final, Omaha, USA: SKOKI na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


15:00 Grand Prix, Tbilisi, Gruzja: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 23:25 premiera.200 w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz: Bogusław Solecki – Krzysztof Wiłkomirski


12:00 Wyścig dookoła Katalonii: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub


14:30 KBSL – 24. kolejka: GALATASARAY – FENERBAHCE na żywo


00:05 NCAA – 1/2 Finału: GONZAGA BULLDOGS – SOUTH CAROLINA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał J

02:40 NCAA – 1/2 Finału: NORTH CAROLINA – OREGON na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Krzysztof Kosidowski

04:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

13:00
Super Ligi – 24.kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – BEST BELIKESIR na żywo
Sportklub
Komentarz: Krzysztof Sendecki – Jacek Łączyński

20:30
Die BBL – 28. kolejka: WALTER TIGERS TUBINGEN – EISBAREN BREMERHAVEN na żywo
*(o 22:30 premiera.200 w Polsat Sport News HD)
Ipla

23:00 
NBA: CHICAGO BULLS – ATLANTA HAWKS na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke


09:45 Mistrzostwa Świata, Helsinki, Finlandia: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


12:05 Mistrzostwa Świata, Helsinki, Finlandia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

16:20 
Mistrzostwa Świata, Helsinki, Finlandia: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
*(od 17:00 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński


12:05 Extraliga: DHK BANIK MOST – HK SLAVIA PARTIZANSKE na żywo


12:45 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporter: Wiktoria Ozga

13:00 
PGNiG Superliga – 25. kolejka: MMTS KWIDZYN – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)

16:55
VELUX EHF Liga Mistrzów – play-off, 1/2 finału: TELEKOM VESZPREM – RK ZAGRZEB na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

22:30
Liga ASOBAL – 23. kolejka: BM. VILLA DE ARANDA – FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk


23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Rajd Azorów: PODSUMOWANIE 3.DNIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


13:45 European Rugby Challenge Cup – 1/4 Finału: BATH RUGBY – CA BRIVE  na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel

16:15 
European Rugby Championship Cup – 1/4 Finału: LEINSTER RUGBY – WASPS  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

18:45
European Rugby Championship Cup – 1/4 Finału: MUNSTER RUGBY – STADE TOULOUSAIN  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

21:05 
European Rugby Challenge Cup – 1/4 Finału: GLOUCESTER RUGBY – CARDIFF BLUES na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt


13:00 Magazyn POLSKA 2017 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


14:45 Plusliga – 30. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Wojciech Drzyzga

20:00 
Plusliga – 30. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur


08:00 China Open, Pekin, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00
China Open, Pekin, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


14:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Szpindlerowy Młyn, Czechy: BIG AIR na żywo


03:00 MMA Bellator 175: QUINTON JACKSON – MUHAMMED LAWAL na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

20:00
Spartan Fight 7: PAWEŁ HADAŚ – IOANNIS PALAIOLOGOS na żywo


22:00
Super Fight League: 1/2 FINAŁU premiera.200


22:45
Cage Warriors 82: PADDY PIMBLETT – NAD NARIMANI na żywo

Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Marciniak


01:00 ATP World Tour Masters 1000, Miami, USA: 1/2 finału: NICK KYRGIOS – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

19:00 WTA Tour, Miami, USA – finał: JOHANNA KONTA – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


14:30  Betway Spring Mile Handicap, Doncester, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
*(o 12:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport Player

11:30 Mistrzostwa Świata Supersport, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1  na żywo
Eurosport Player

12:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 Mistrzostwa Świata Supersport, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 2  na żywo
Eurosport Player

16:45 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Castle Donington, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


16:00
 Formuła E, FIA Championship, Meksyk: KWALIFIKACJE na żywo
*(o 23:45 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
17:35 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:05 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD


23:10
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny