Sport w TV: sobota – 10 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Pol, Przemysław Świercz, Kuba Popławski, Marcin Ryszka 12:55 La Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Pol, Przemysław Świercz, Kuba Popławski, Marcin Ryszka
12:55 La Liga Santander – 12. kolejka: REAL VALLADOLID – SD EIBAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:55 
2. Bundesliga – 13. kolejka: FC KOELN – SG DYNAMO DRESDEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

13:25 Premier League – 12. kolejka: CARDIFF CITY – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

13:25
FA Cup – 1. runda: MAIDENHEAD UNITED – PORTSMOUTH FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:55 
1.Liga – 15. kolejka: MFK KARVINA – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita

14:55 
Serie A – 12. kolejka: TORINO FC – PARMA CALCIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

15:20 
Bundesliga – 11. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA PŁOCK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

15:25
Bundesliga – 11. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

15:55 
Premier League – 12. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:10 La Liga Santander – 12. kolejka: GETAFE CF – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

16:30 
Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki – Tomasz Urban, Tomasz Zieliński (z Dortmundu)

17:30 
Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


17:40 
Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS KATOWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Filip Surma, Bartek Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: LECHIA GDAŃSK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

18:20 
Bundesliga – 11. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak (z Dortmundu)

18:25 
Premier League – 12. kolejka: CRYSTAL PALACE – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

18:25
La Liga Santander – 12. kolejka: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Ćwiąkała

20:05 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejkaWSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBINna żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:25 
Serie A – 12. kolejka: GENOA CFC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 12. kolejka: GIRONA FC – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Krzysztof Przytuła

21:00
Copa Libertadores – Fnał: CA BOCA JUNIORS – CA RIVER PLATE na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Bartłomiej Rabij


22:30 
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:30
 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Remigiusz Jezierski

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Eredivisie – 12. kolejka: DE GRAAFSCHAP – PSV EINDHOVEN 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


06:00 BWF World Tour – Fuzhou China Open 2018: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 14:00)
Ipla


18:00 Gala Boksu, Manchester, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
Ipla

19:00 Gala Boksu, Manchester, Wielka Brytania: OLEKSANDR USYK – TONY BELLEW na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla

20:05 Gala Boksu, Gliwice, Polska: ARTUR SZPILA – MARIUSZ WACH na żywo
*(od 22:20 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Izu Ugonoh

00:00
(sb/nd) Gala Boksu, Manchester, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:00 
PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – NEW YERSEY DEVILS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal

17:05 
Turniej EIHC, Gdańsk: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:25 
Turniej EIHC, Gdańsk: POLSKA – NORWEGIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak


15:45 Global Champions Tour, Doha, Katar: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Basket Liga Kobiet – 7. kolejka: SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


03:30 NBA: UTAH JAZZ – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

12:30 
Energa Basket Liga – 6. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Liga ACB – 8. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – IBEROSTAR TENERIFE na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

19:52
Lega A – 6. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – UMANA REYER VENEZIAna żywo
Eurosport Player

20:22 
Lega A – 6. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo
Eurosport Player

21:30 
NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – MILWAUKEE BUCKS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Michał Łopaciński


06:35 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH 
*(o 10:15  w Eurosport 2 HD)
Ipla

08:30 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Ipla

11:15 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Ipla


14:55 Liga Mistrzów EHF – grupa A: MIESZKOW BRZEŚĆ – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal
Komentarz w Eleven Sports 2: 
Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:30 
Liga Mistrzów EHF – grupa D: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)
Reporter: Łukasz Lasia

17:55 
Liga Mistrzów EHF – grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – ELVERUM HANDBALL na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula


20:00 
Liga Mistrzów EHF – grupa B: HC PPD ZAGRZEB – RK CELJE PIVOVARNA LASKO na żywo
Ipla
Komentarz: Kacper Merk


10:30 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: KOBIETY +87 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

13:30 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: MĘŻCZYŹNI +109 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: ZAPOWIEDŹ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


15:50 Mecz Testowy: ANGLIA – NOWA ZELANDIA na żywo


15:50 Mecz Testowy: BARBARIANS FRANCJA – TONGA na żywo


18:15 Mecz Testowy: WALIA – AUSTRALIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

20:50 
Mecz Testowy: FRANCJA – REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Mecz Testowy: IRLANDIA – ARGENTYNA 

Komentarz: Robert Małolepszy


23:00 Grand Slam of Darts 2018, Aldersley, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


20:25 Superpuchar Włoch: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IGOR GORGONZOLA NOVARA  na żywo
*(o 22:45  w nSport+ HD)

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 7. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 7. kolejka: CUPRUM LUBIN – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
PlusLiga – 7. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – CHEMIK BYDGOSZCZ na żywo
Ipla


19:45 Champion of Champions, Coventry, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Marcin Cisowski


14:00 Fed Cup 2018 – finał: CZECHY – USA (1. GRA SINGLOWA) na żywo
*(od 15:25 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:30
Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED 
Ipla

16:00 
Fed Cup 2018 – finał: CZECHY – USA (2. GRA SINGLOWA) na żywo
*(od 16:00 do 17:05 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

19:00 
Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla

21:00 
Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


14:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:00 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

17:00 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

17:55 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

19:15 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:35 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 Magazyn SPORT NEWS+
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam