Sport w TV: sobota – 10 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do IO 2020 w Siatkówce Mężczyzn, Gdańsk: POLSKA – FRANCJA 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do IO 2020 w Siatkówce Mężczyzn, Gdańsk: POLSKA – FRANCJA


12:05 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski, Piotr Domagała

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski
13:25 Premier League – 1. kolejka: WEST HAM UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25 
Championship – 2. kolejka: LEEDS UNITED FC – NOTTINGHAM FOREST FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak

14:40 
PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

14:55 
PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (ze Szczecina)

15:20
DFB Pokal – 1. runda: FC VIKTORIA 1889 BERLIN – ARMINIA BIELEFELD 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: 1. FC KAISERSLAUTERN – 1. FSV MAINZ 05 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: TUS DASSENDORF – DYNAMO DRESDEN 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: WACKER NORDHAUSEN – FC ERZGEBIRGE AUE 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: SC VERL – FC AUGSBURG 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: 1. FC MAGDEBURG – SC FREIBURG 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: FC 08 VILLINGEN – FORTUNA DÜSSELDORF 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: ALEMANNIA AACHEN – BAYER 04 LEVERKUSEN 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: SV DROCHTERSEN/ASSEL – SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 


15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski
15:55 Premier League – 1. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

15:55 
Championship – 2. kolejka: QUEENS PARK RANGERS FC – HUDDERSFIELD TOWN FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:05
 Tipico Bundesliga – 3. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – WOLFSBERGER AC na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

17:10 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Filip Surma


17:25 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ARKA GDYNIA 

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Lubina)

17:30 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

18:00 International Champions Cup: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski
18:20 
DFB Pokal – 1. runda: FC WÜRZBURGER KICKERS – TSG 1899 HOFFENHEIM 


18:20 
DFB Pokal – 1. runda: SSV ULM 1846 – 1. FC HEIDENHEIM 


18:20 
DFB Pokal – 1. runda: KSV BAUNATAL – VFL BOCHUM 


18:25 Premier League – 1. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25
Eredivisie – 2. kolejka: AFC AJAX – FC EMMEN na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

19:25
1. Liga – 3. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC SLOVAN LIBEREC na żywo
*(11 sierpnia o 08:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

19:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

19:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Zabrza)

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:35 
DFB Pokal – 1. runda: ATLAS DELMENHORST – WERDER BREMA 


21:00
Premier League – 1. kolejka: BURNLEY FC – SOUTHAMPTON FC

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Andrzej Juskowiak

22:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:00
 LaLiga Serie A Cup: FC BARCELONA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń


21:00 
PGA Tour – The Northern Trust, Jersey City, USA: III RUNDA na żywo
Ipla

Komentarz: Jacek Person


10:40 Mistrzostwa Europy – Alkmaar, Holandia: WYŚCIG ORLIKÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:40 Mistrzostwa Europy – Alkmaar, Holandia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
*(od 14:30 również na Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:30 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Bydgoszcz, Polska: STUDIO na żywo

Studio: Robert Korzeniowski, Paweł Januszewski

15:55
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Bydgoszcz, Polska: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport: Marek Rudziński – Paweł Ulbrych
Reporter w Eurosport: Kacper Merk
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara

Studio w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Reporter w TVP: Kacper Tomczyk


14:55 Mecz Towarzyski: IRLANDIA – WŁOCHY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy


11:00 World Series of Darts – Brisbane Darts Masters, Australia: DZIEŃ 2 na żywo



14:00
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk – STUDIO na żywo
*(od 14:40 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Marcin Rams
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


14:50
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk: POLSKA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga


17:30
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk – STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

18:30
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020 – Gdańsk: SŁOWENIA – TUNEZJA na żywo
Polsat Sport HD

20:30
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020 – Gdańsk – STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


09:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 11:15)
Ipla


11:15 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE na żywo
*(do 13:30)
Ipla

15:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE na żywo
*(do 17:30)
Ipla


17:55 Letnie Grand Prix, Courchevel, Francja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(o 20:15  w TVP Sport HD, o 23:05  w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


06:55 International Championship, Daqing, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo


12:25 International Championship, Daqing, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo


00:30 ATP World Tour 1000, Montreal, Kanada – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – FABIO FOGNINI
Polsat Sport HD

01:00 WTA Tour, Toronto, Kanada – 1/4 finału: SERENA WILLIAMS – NAOMI OSAKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:30 ATP World Tour 1000, Montreal, Kanada – 1/4 finału: GAEL MONFILS – ROBERTO BAUTISTA AGUT
Polsat Sport HD

03:00 WTA Tour, Toronto, Kanada – 1/4 finału: MARIE BOUZKOVA – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00
WTA Tour, Toronto, Kanada – 1/2 finału: SOFIA KENIN – BIANCA VANESSA ANDREESCU na żywo
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 1000, Montreal, Kanada – 1/2 finału: KAREN KHACHANOV – DANIIL MEDVEDEV 


09:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:35 Moto3 – Grand Prix Austrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 
Moto3 – Grand Prix Austrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 
MotoGP – Grand Prix Austrii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Austrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 
MotoGP – Grand Prix Austrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 Moto2 – Grand Prix Austrii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 Moto2 – Grand Prix Austrii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:00 AMA Motocross, Washougal, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak


18:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy, Vojens, Dania – 3. runda: ZAWODY na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:50 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki