Sport w TV: sobota – 12 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 04:25 Major League Soccer – 11. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – HOUSTON DYNAMO  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 13:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


04:25 Major League Soccer – 11. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – HOUSTON DYNAMO na żywo


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

13:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

13:25
League One – mecz barażowy: SCUNHORPE UNITED FC – TOTHERHAM UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:30
 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

14:30 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma, Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła, Mirosław Szymkowiak, Radosław Podoliński

15:00 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:20 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Wrocławia)

15:20 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: BRUK–BET TERMALICA NIECIECZA – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

15:20 
Bundesliga – 34. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski

15:20 
Bundesliga – 34. kolejka: FC SCHALKE 04 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25
 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Nowego Sącza)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: BAYERN MONACHIUM – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 
Bundesliga – 34. kolejka: HAMBURGER SV – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25
 Bundesliga – 34. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC KOELN na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:00 1.Liga – 28. kolejka: FC BANIK OSTRAVA – FC SLOVAN LIBEREC na żywo


17:30 
La Liga Santander – 37. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30
 Nice 1. Liga – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Chorzowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40 Nice 1. Liga – 31. kolejka: RUCH CHORZÓW – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Chorzowa)

18:10
Championship – mecz barażowy: MIDDLESBROUG – ASTON VILLA na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
La Liga Santander – 37. kolejka: REAL BETIS – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

18:25 La Liga Santander – 37. kolejka: MULTIGOAL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

18:25 La Liga Santander – 37. kolejka: GIRONA FC – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

19:50
Major League Soccer – 11. kolejka: MINNESOTA UNITED – SAN JOSE EQARTHQUAKES na żywo


20:00 La Liga Santander – 37. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 37. kolejka: REAL MADRYT – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 37. kolejka: INTER MEDIOLAN – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:40 WSL 1 Women: CHELSEA LADIES – SUNDERLAND LADIES na żywo


20:55
Ligue 1 Conforama – 37. kolejka: AS MONACO – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:55 Ligue 1 Conforama – 37. kolejka: RC STRASBOURG – OLYMPIQUE LYON na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

21:00
Major League Soccer – 11. kolejka: MONTREAL IMPACT – PHILADELPHIA UNION na żywo


21:00
Major League Soccer – 11. kolejka: FC  DALLAS – LOS ANGELES GALAXY na żywo


22:50 Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki

23:15 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:50 Gala Boksu, Wałcz, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzawski – Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Gmitruk, Andrzej Wasilewski
Reporter: Aleksandra Rajewska

20:05 Gala Boksu, Wałcz, Polska: KRZYSZTOF GŁOWACKI – SANTANDER SILGADO na żywo
*(od 00:40 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło


09:40 ESL Mistrzostwa Polski: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:50
ESL Mistrzostwa Polski – FIFA 18: FINAŁY  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 PGA European Tour – Rocco Forte Sicilian Open, Sycylia, Włochy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – THE PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: III RUNDA na żywo


02:00 
NHL – Finał Konferencji Wschodniej: TAMPA BAY LIGHTNING – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal

11:50 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: SŁOWACJA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

12:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: NIEMCY – ŁOTWA na żywo


16:10
 Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: DANIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo


20:10
 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: KANADA – FINLANDIA na żywo


13:00 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 8 na żywo
*(od 13:15 do 14:35 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00
Tour Of Aragon, Hiszpania: ETAP 2 na żywo
Eurosport Player

15:15 
Cztery Dni Dunkierki, Francja: ETAP 5 na żywo
Eurosport Player

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 Die BBL – 1/4 Finału: BROSE BAMBERG – TELEKOM BASKETS BONN na żywo


18:30
Die BBL – 1/4 Finału: MEDI BAYREUTH – MHP RIESEN LUDWIGSBURG na żywo


20:00 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:1
Energa Basket Liga – 1/2 finału: BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywoPolsat Sport HDIpla

20:30
Lega A – 1/4 Finału: BASKET BRESCIA LEONESSA – VARESE BASKET BASKET


13:00 Diamentowa Liga, Szanghaj, Chiny: MITYNG na żywo
*(od 14:00 w Polsat Sport Extra HD)
Polsat Sport HDIpla


14:35 Puchar Polski – Finał: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski (z Kalisza)
Reporter: 
Sylwia Michałowska

14:50 Puchar Polski – Finał: POGOŃ SZCZECIN – MKS PERŁA LUBLIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Wojciech Nowiński (z Kalisza)

17:55 Final Four EHF Liga Mistrzyń – 1/2 Finału: ROSTÓW NAD DONEM – ZRK VARDAR na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź

17:55
Final Four EHF Liga Mistrzyń – 1/2 Finału: CSM BUKARESZT – GYORI AUDI ETO KC premiera.200

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź


17:30 Liga ASOBAL – 29. kolejka: ABANCA ADEMAR LEON – BM. LOGRONO LA RIOJA na żywo

Komentarz: Sylwester Sikora

19:15
Liga ASOBAL – 29. kolejka: HELVETIA ANAITASUNA – FC BARCELONA LASSA premiera.200

Komentarz: Sylwester Sikora


14:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Łukasz Siudak


14:40 TOP 14 – baraż o utrzymanie: GRENOBLE FC – UNION SPORTIVE OYONNAX na żywo


14:00 Final Four Liga Mistrzów CEV – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:50 Final Four Liga Mistrzów CEV – 1/2 Finału: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CUCINE LUBE CIVTANOVA na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30
Final Four Liga Mistrzów CEV – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:50 
PlusLiga – Finał: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – ZENIT KAZAN na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:00 
PlusLiga – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00
 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: DOMINIC THIEM – KEVIN ANDERSON na żywo
Ipla

18:30
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – Finał: PETRA KVITOVA – KIKI BERTENS na żywo
*(cały mecz w TVP HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Maciej Synówka

21:00
 
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


02:55 ITU World Triathlon Series, Jokohama, Japonia: WYŚCIG KOBIET na żywo


05:55
ITU World Triathlon Series, Jokohama, Japonia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo


14:30 ITV Racing, Ascot, Lingfield i Haydock Park, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player
Ipla

14:00
FIM Endurance World Championship, Orechová Potôň, Słowacja: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30
FIM Endurance World Championship, Orechová Potôň, Słowacja: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:00 ADAC Zurich 24-Hour Race, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:30 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:05 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla


18:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Warszawa, Polska: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała Malarz
Studio analiz: Michał Łopaciński – Tomasz Bajerski
Reporterzy: Łukasz Benz, Sergiusz Ryczel, Joanna Cedrych

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Warszawa, Polska: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński

inne
17:15
Magazyn PODSUMOWANIE WYDARZEŃ WEEKENDU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam