Sport w TV: sobota – 13 lutego 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.   11:50 Magazyn EURO 2016 12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW Redakcja: Piotr […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

 piłka nożna
11:50 Magazyn EURO 2016 premiera.200
Polsat Sport HD

12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
nSport+ HD
Redakcja: Piotr Domagała
13:25 Sky Bet Championship – 31. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – FULHAM FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła
13:40 Premier League – 26. kolejka: SUNDERLAND AFC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła
15:10 Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Łęcznej)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Filip Surma
15:25 Ekstraklasa – 22. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineRadioGol 1
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Łęcznej)
Reporterzy w Canal+: Tomasz Lipiński, Filip Surma
Komentarz w Radio Gol: Kamil Walczyk – Aleksy Kiełbasa

15:25 Bundesliga – 21. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – HANNOVER 96 na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
15:45 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła
15:55 Liga BBVA – 24. kolejka: REAL MADRYT – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała 
15:55 Premier League – 26. kolejka: SWANSEA CITY – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny
17:15 Primeira Liga – 21. kolejka: SC MOREIRENSE –  OS BELENENSES na żywo
Sportklub
17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła
17:40 Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński

17:40 Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal
17:55 Ekstraklasa – 22. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport OnlineRadioGol 1
Komentarz w nSport+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy w nSport+: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński
Komentarz w Radio Gol: Patryk Oko (z Gdańska)

17:55 Ekstraklasa – 22. kolejka: CRACOVIA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

17:55 Serie A – 25. kolejka: CHIEVO WERONA – US SASSUOLO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski
18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła, Marcin Rosłoń

18:10 Liga BBVA – 24. kolejka: VILLARREAL CF – MALAGA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Zieliński 
18:25 Premier League – 26. kolejka: CHELSEA FC – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 Bundesliga – 21. kolejka: FC KÖLN – EINTRACHT FRANKFURT na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:25 Primeira Liga – 22. kolejka: NACIONAL FUNCHAL – SPORTING CP na żywo
Sportklub
20:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Michał Wodziński

20:25 Liga BBVA – 24. kolejka: VALENCIA CF – RCD ESPANYOL na żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

20:40 Serie A – 24. kolejka: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI na żywo
Eleven SportsRadioGol 1
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski
Komentarz w Radio Gol: Marek Pernal – Jakub Balcerski
21:45 Primeira Liga – 21. kolejka: VITORIA GUIMARAES – VITORIA SETUBAL na żywo
Sportklub
22:15 Liga BBVA – 23. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – REAL BETIS na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Paweł Wilkowicz

22:45
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200

CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
biathlon
20:15 
Puchar Świata, Presque Isle, USA: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport NewsIplaEurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
Komentarz w Polsacie: Marcin Muras – Sebastian Krystek

 22:10 Puchar Świata, Presque Isle, USA: SZTAFETA KOBIET na żywo
Polsat Sport NewsIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie: Marcin Muras – Sebastian Krystek
biegi narciarskie
11:15 Puchar Świata, Falun, Szwecja: STUDIOna żywo
TVP 2 HD

11:30 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 5 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ KOBIET na żywo
TVP 2 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

13:00 
Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 10 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
bobsleje
09:30 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

10:55
 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

13:50 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: III PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Das Erste HD

15:35 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: IV PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Das Erste HD
futsal
20:30 Mistrzostwa Europy – mecz o 3. miejsce: SERBIA – KAZACHSTAN premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

21:00
 
Mistrzostwa Europy – finał: ROSJA – HISZPANIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
golf
13:30 PGA European Tour –Tshwane Open, Pretoria, RPA: III RUNDAna żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
koszykówka mężczyzn
02:50 NBA All-Star Weekend: MECZ WSCHODZĄCYCH GWIAZD na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineRadioGol 1
Komentarz w Canal+: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke
Studio w Canal+: Joanna Cedrych
Reporter w Canal+: Michał Łopaciński
Komentarz w Radio Gol: Maciej Jankowski


15:00 Spor Toto Basketball League – 18. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – İSTANBUL BBSK na-żywo
Sportklub

21:30 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

22:00 Beko BBL – 22. kolejka: CRAILSHEIM MERLINS – BROSE BASKETS premiera.200
Polsat Sport News
łyżwiarstwo szybkie
13:55  
Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG NA 5000 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

14:45  Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG NA 500 METRÓW KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


15:40
 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG NA 1000 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
*(o 16:50 premiera.200  w Das Erste)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD

16:25
 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, Rosja: BIEG NA 500 METRÓW KOBIETna żywo
*(o 17:00 premiera.200  w Das Erste)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD

17:20
Mistrzostwa Świata na Dystansach, Kołomna, RosjaBIEG DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD
narciarstwo alpejskie
01:45 Puchar Świata, Naeba, Japonia – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

04:45 Puchar Świata, Naeba, Japonia – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
*(o 08:40 premiera.200  w Das Erste)
 Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
 narciarstwo dowolne
12:30 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKICROSS premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player
piłka ręczna mężczyzn
15:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Piotr Karpiński – Jacek Będzikowski (z Płocka)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Wiktoria Ozga


15:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – RK CELJE PIVOVARNA LAKO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Robert Lis (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Tomasz Kozłowski


17:30 PGNiG Superliga – 18.kolejka: MMTS KWIDZYN – VIVE TAURON KIELCE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński

23:45
Liga ASOBAL – 17. kolejka: NATURHOUSE LA RIOJA – FRIGORÍFICOS MORRAZO premiera.200
Sportklub
rajdy terenowe
10:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: OS 12 VARGASEN 1 na żywo
Polsat Sport Extra HD  Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

13:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: OS 14 VARGASEN 2 na żywo
Polsat Sport News  Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

23:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: PODSUMOWANIE DNIApremiera.200
Polsat Sport Extra HD  Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski
rugby
15:25 Puchar Sześciu Narodów – 2. kolejka: FRANCJA – IRLANDIA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

17:50 Puchar Sześciu Narodów – 2. kolejka: WALIA – SZKOCJA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Robert Małolepszy – Krzysztof Serafin
sanki
09:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD


10:00
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD

12:25  
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN premiera.200
Das Erste HD

14:00
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN premiera.200
*(o 14:45 premiera.200 w Das Erste)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD
siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 17. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz

20:00 
PlusLiga – 17. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur
skoki narciarskie
14:15 Puchar Świata, Ljubno, Słowenia: KONKURS KOBIET na żywo
*(o 16:45 premiera.200 w Das Erste)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
15:45 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD

16:00 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD
tenis
12:00 WTA Tour, Petersburg, Rosja – 1/2 Finału: ANA IVANOVIC – ROBERTA VINCI na żywo
 TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

14:00 
WTA Tour, Petersburg, Rosja – 1/2 Finału: BELINDA BILIĆ – DARIA KASATKINA na żywo
 sport.tvp.pl

14:30 
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia  – 1/2 Finału: NICOLAS MAHUT – MARTIN KLIZANna żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:30
 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia  – 1/2 Finału: GAEL MOFILIS – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Adrian Wojdyło / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny