Sport w TV: sobota – 14 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 17. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 17. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 La Liga – 17. kolejka: GRANADA CF – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 2. Bundesliga – 17. kolejka: FC SANKT PAULI – SV WEHEN WIESBADEN na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:00 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:25 Premier League – 16. kolejka: LIVERPOOL FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25
Championship – 21. kolejka: BIRMINGHAM CITY FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak

14:40 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Bełchatowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Bugajny

14:55 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GÓRNIK ZABRZE
 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Bełchatowa)

14:55 Serie A – 16. kolejka: BRESCIA CALCIO – US LECCE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:55 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – 1/4 finału: AL-HILAL – ESPÉRANCE DE TUNIS na żywo
*(o 23:35  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Roj

15:00 
Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

15:25 Bundesliga – 15. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 15. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: SC PADERBORN 07 – 1. FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 15. kolejka: CHELSEA FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

15:55 La Liga – 17. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA
 na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:55 Tipico Bundesliga – 18. kolejka: TSV HARTBERG – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Andrzej Strejlau
Reporter: Marcin Wojtasik

17:10 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński (z Wrocławia)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka:
 ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Wrocławia)
Komentarz w TVP 2: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Wrocławia)

17:30 Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

17:55 Serie A – 16. kolejka: SSC NAPOLI – PARMA CALCIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:20 Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – 1/4 finału: CF MONTERREY – AL-SADD SC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

18:25 Premier League – 15. kolejka: SOUTHAMPTON FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 Bundesliga – 15. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – RB LIPSK na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

18:25 
LaLiga – 17. kolejka: ATHLETIC BILBAO – SD EIBARna żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda

19:30 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Bartek Ignacik

19:55 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:00 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio:Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 16. kolejka: GENOA CFC – UC SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Filip Kapica

20:55 LaLiga – 17. kolejka: ATLETICO MADRYT – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

22:40 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio:Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
1. Liga – 20. kolejka: FC BANIK OSTRAWA – AC SPARTA PRAGA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

23:25 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

23:45 
Magazyn BUNDESLIGA+ 



11:30 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

13:55 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:55 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


08:25 Ski Classics, La Ventosa, Hiszpania: BIEG NA 40 KM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

14:00
Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport Player



16:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

17:30 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

20:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


21:35 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


19:00 Gala Boksu, Kościerzyn, Arabia Saudyjska: NIKODEM JEŻEWSKI – TAMAS LODI na żywo
*(od 22:30 na Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


13:00 BLAST Pro Series – Global Final – CS:GO, Bahrajn: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


04:00 PGA Tour – Presidents Cup, Melbourne, Australia: III RUNDA 



09:00 Puchar Świata, Brisbane, Australia: DZIEŃ 2 
Eurosport Player


19:00 Energa Basket Liga – 11. kolejka: ARTEGO BYDGOSZCZ – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki 


01:00 NBA: MIAMI HEAT – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 12. kolejka: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLL – GALATASARAY DOGA SIGORTA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

13:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 12. kolejka: OGM ORMANSPOR – TOFAŞ na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 12. kolejka: ANADOLU EFES – FENERBAHÇE BEKO na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki 

17:30 Energa Basket Liga – 12. kolejka: TREFL SOPOT – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HD

20:25 Serie A – 13. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player

20:30
Liga ACB – 12. kolejka: UNICAJA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

23:00 NBA: PHOENIX SUNS – SAN ANTONIO SPURS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas


08:00 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN 
Ipla

08:30 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG NA 1000 M KOBIET 
Ipla

09:10 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN 
Ipla

09:55 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG NA 3000 M KOBIET 
Ipla


09:20 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: 1. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 
Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:50 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:05 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: 2. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


06:30 
Puchar Świata, Thaiwoo, Chiny: JAZDA PO MULDACH 
IplaEurosport Player

09:30 Puchar Świata, Pekin, Chiny: ZAWODY 
Ipla

11:00 
Puchar Świata, Pekin, Chiny: SKI CROSS 
Eurosport Player

12:30 
Puchar Świata, Pekin, Chiny: BIG AIR 
IplaEurosport Player


21:45 
Puchar Świata, Whistler, Kanada: 1. PRZEJAZD DWÓJEK 
Eurosport PlayerIpla

22:45 
Puchar Świata, Whistler, Kanada: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport PlayerIpla

23:10 Puchar Świata, Whistler, Kanada: 2. PRZEJAZD DWÓJEK 
Eurosport PlayerIpla


20:25 Serie A11 – 11. kolejka: POMI CASALMAGGIORE – BOSCA S.BERNARDO CUNEO 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 Plusliga – 10. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 10. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OLSZTYN 


20:30 
Plusliga – 10. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD

22:40
Serie A1 – 12. kolejka: GAS SALES PIACENZA – CONSAR RAWENNA 


15:05 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(od 15:30 również w Eurosport 1 HD, od 15:35 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Aleksandra Rajewska

16:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY 
Eurosport 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: 
Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

17:55 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: 1/2 FINAŁU 
Eurosport PlayerIpla


19:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: 1/2 FINAŁU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: GIGANT RÓWNOLEGŁY 
Eurosport Player

20:00 Puchar Świata, Copper Mountain, USA: HALF PIPE 
Eurosport Player

23:35 Puchar Świata, Copper Mountain, USA: HALF PIPE 
Eurosport Player


21:00 Enfusion 94, Alkmaar, Holandia: GALA 
sport.tvp.pl


14:00 Diriyah Tennis Cup, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska – mecz o 5. miejsce: JAN-LENNARD STRUFF – JOHN ISNER na żywo
Eurosport Player

16:00 Diriyah Tennis Cup, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska – finał: DANIIL MEDVEDEV – FABIO FOGNINI na żywo
Eurosport Player


06:00 World Tour, Zhengzhou, Chiny: ZAWODY 
Eurosport Player

12:00 World Tour, Zhengzhou, Chiny: ZAWODY 
Eurosport Player


05:55 FIM Endurance World Championship – 8 Hours of Sepang, Sepang, Malezja: WYŚCIG 
Eurosport PlayerIpla


13:00 FIA World Endurance Championship – Bapco 8 Hours of Bahrain: WYŚCIG 
*(od 14:30 do 17:30 na Polsat Sport News HD, od 18:00 również na Eurosport 2 HD)
Eurosport Player


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki