Sport w TV: sobota – 14 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 14:50 1 Liga – 17. kolejka: STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
14:50
1 Liga – 17. kolejka: STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA
na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Olsztyna)
Reporter: Marek Kleitz


15:50 Mecz Charytatywny: DAVID BECKHAM TEAM – RESZTA ŚWIATA na żywo
TVP-Sport-HD
Komentarz: Maciej Iwański

17:50
Eliminacje Mistrzostw Europy – baraż: UKRAINA – SŁOWENIA na-żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Roman Kołtoń – Tomasz Łapiński

20:35
Eliminacje Mistrzostw Europy – baraż: SZWECJA – DANIA na-żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek

23:30
Eliminacje Mistrzostw Europy: SKRÓTY MECZÓW na-żywo
Polsat Sport HD Polsat Sport News

boks
03:00 Gala, Biloxi, USA: EDWIN RODRIGUEZ – MICHAEL SEALS na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Piotr Jagiełło

golf
04:30 PGA European Tour – BMW Masters, Szanghaj, Chiny: III RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
18:05 Global Champions Tour, Doha, Katar:  ZAWODY na-żywo
Eurosport 1 HD

kolarstwo torowe
20:00 Revolution series, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na-żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
01:30 Liga NBA – faza zasadnicza: TORONTO RAPTORS – NEW ORLEANS PELICANS na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Zenon Telman

20:15 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

21:07
Beko BBL – 8. kolejka: S.OLIVER BASKETS – EISBAREN BREMERHAVEN premiera.200
Polsat Sport News

łyżwiarstwo figurowe
13:30 
Grand Prix, Bordeaux, Francja: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na-żywo
Eurosport 2 HD

15:45 
Grand Prix, Bordeaux, Francja: TANIEC DOWOLNY na-żywo
Eurosport 2 HD

23:15 
Grand Prix, Bordeaux, Francja: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY premiera.200
Eurosport 2 HD

łyżwiarstwo szybkie
20:25 Puchar Świata, Calgary, Kanada: DZIEŃ 2 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Sławomir Chmura, Bartosz Pisarek

narciarstwo alpejskie
09:45 Puchar Świata, Levi, Finlandia – slalom kobiet: I PRZEJAZD na-żywo
Eurosport 1 HD

12:45 Puchar Świata, Levi, Finlandia – slalom kobiet: II PRZEJAZD na-żywo

Eurosport 1 HD

piłka ręczna kobiet
18:30 PGNiG Superliga – 10. kolejka: METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – OLIMPIA BESKID NOWY SĄCZ na-żywo
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
15:30
EHF Liga Mistrzów: STUDIO na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)

15:55
EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – BESIKTAS JK na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski (z Płocka)
Reporter w Canal+ Sport: Piotr Bugajny

19:25 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: 
FC BARCELONA LASSA – RK VARDAR na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+Sport: Robert Skrzyński – Robert Lis

20:30
Liga ASOBAL – 10.kolejka: ABANCA ADEMAR LEÓN – VILLA DE ARANDA na-żywo
Sportklub

rajdy samochodowe
10:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: OS9 – GARTHEINIOG 2 na-żywo
Polsat Sport Extra HD

23:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

rugby
18:00 Puchar Narodów Europy 1B: POLSKA – MOŁDAWIA na-żywo
Polsat Sport News

siatkówka mężczyzn
14:45 Plus Liga – 4. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – LOTOS TREFL GDAŃSK na-żywo
Polsat Sport HD

20
:30 Plus Liga – 4. kolejka:
INDYKPOL AZS OLSZTYN – AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA na-żywo
Polsat Sport Extra HD

sporty walki
21:00 King of Kings: KAMIL BAZELAK – TOMAS PAKUTINSKAS na-żywo
Eurosport 1 HD

tenis
13:45 Puchar Federacji – Finał: CZECHY – ROSJA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartek Ignacik – Tomasz Wolfke

wyścigi samochodowe
14:00
Formuła 1, Grand Prix Brazylii: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Extra HD

16:00 
Formuła 1, Grand Prix Brazylii: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD

17:00 
Formuła 1, Grand Prix Brazylii: KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport Extra HD

18:00 
Formuła 1, Grand Prix Brazylii: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA