Sport w TV: sobota – 15 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 09:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:50 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 2. Bundesliga – 22. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY


09:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:50 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 2. Bundesliga – 22. kolejka: HANNOVER 96 – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

12:55 La Liga – 24. kolejka: RCD MALLORCA – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

13:25 Premier League – 26. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

13:25 Championship – 33. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – NOTTINGHAM FOREST FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Łodzi)
Reporterzy: Michał Wodziński, Adam Westfal

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – WISŁA PŁOCK

Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Łodzi)

14:55 Serie A – 24. kolejka: US LECCE – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: SC PADERBORN 07 – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: RB LIPSK – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:30 La Liga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk

15:55 La Liga – 24. kolejka: FC BARCELONA – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski

16:55
1. Liga – 21. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC SLOVAN LIBEREC 
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

17:10 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ŚLĄSK WROCŁAW
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

17:55 Serie A – 24. kolejka: BOLOGNA FC – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

18:00 Bundesliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Paweł Kapusta

18:25 Premier League – 26. kolejka: NORWICH CITY FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 22. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

18:25 La Liga – 24. kolejka: VILLARREAL CF – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

19:25 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny
Reporter: Kacper Tomczyk

19:30 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik (z Bełchatowa)
Reporterzy: Tomasz Lipiński

19:40 Eredivisie – 23. kolejka: ADO DEN HAAG – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LEGIA WARSZAWA
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Podoliński 
(z Bełchatowa)

20:25 Serie A – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

20:40 Serie A – 24. kolejka: ATALANTA BC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 La Liga – 24. kolejka: GRANADA CF – REAL VALLADOLID CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:00
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:30 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


14:40 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
*(o 21:30  w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz na polsatsport.pl: Marcin Muras – Krzysztof Wyrzykowski


14:00 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:05 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:20 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 00:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla

17:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 00:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla


03:00 Gala Boksu, Anaheim, USA: RYAN GARCIA – FRANCISCO FONSECA 
Polsat Sport HDIpla

19:00 Gala Boksu, Stalowa Wola: PRZEMYSŁAW GORGOŃ – MALKHAZ SUJASHVILI 
*(od 23:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


16:00 Futsal Ekstraklasa – 16. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – REKORD BIELSKO-BIAŁA 



21:00 PGA Tour – The Genesis Invitational, Pacific Palisades, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


14:10 
Tour of Provence, Francja: ETAP 3 na żywo
Eurosport Player


01:05 NHL: ST. PITTSBURGH PENGUINS – MONTREAL CANADIENS
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Ruszel – Piotr Chłystek


03:00 NBA All-Star: MECZ WSCHODZĄCYCH GWIAZD na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz (z Chicago)

14:45 Puchar Polski – 1/2 finału: HYDROTRUCK RADOM – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla

17:10 Puchar Polski: KONKURS WSADÓW na żywo
Ipla

17:40 Puchar Polski: KONKURS RZUTÓW ZA 3 PUNKTY na żywo
Ipla

18:30 Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: VALENCIA BC – REAL MADRYT
 na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

19:00 Puchar Polski – 1/2 finału: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Ipla

20:30 Puchar Hiszpanii – 1/2 finału: UNICAJA – MORABANC ANDORRA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


14:30 World Athletics Indoor Tour, Glasgow, Wielka Brytania: MITYNG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


21:35 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Salt Lake City, USA: ZAWODY na żywo
*(do 00:30)
Ipla


09:45 Puchar Świata, Maribor, Słowenia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Puchar Świata, Maribor, Słowenia: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:45 Puchar Świata, Calgary, Kanada: HALFPIPE na żywo
*(o 08:30  w Polsat Sport Extra HD, o 19:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerIplaEurosport 1 HD

16:45 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: SKOKI na żywo
Eurosport Player

20:45 Puchar Świata, Calgary, Kanada: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:25 PGNiG Superliga – 17. kolejka: EKS START ELBLĄG – MKS PERŁA LUBLIN 
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Anna Wysokińska (z Elbląga)
Studio: Sylwia Michałowska – Karoli Siódmiak (z Elbląga)


14:30 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa B: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź, Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia

14:55 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – FC PORTO SOFARMA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)

17:25 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa A: ELVERUM HANDBALL – SG FLENSBURG -HANDEWITT na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Artur Kwiatkowski


11:35 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: 1. PRZEJAZD DWÓJEK 
Eurosport PlayerIpla

18:00 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK
Eurosport PlayerIpla


18:30 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


13:00 Puchar Świata, Dordrecht, Holandia: ZAWODY na żywo
*(do 15:00)
Ipla


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 19. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD


14:45 PlusLiga – 19. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 19. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:50 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


10:30 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO 
*(od 10:40 również w Eurosport 1 HD, od 10:45 także w TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Marcin Rams – Bartłomiej Kłusek, Rafał Kot
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporterzy w Eurosporcie 1: Kacper Merk

11:00 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Mateusz Lelen

12:45 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Studio w TVP: Marcin Rams – Bartłomiej Kłusek, Rafał Kot
Reporterzy w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


13:45 Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 17:30)
Eurosport PlayerIpla

19:45 Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 23:30)
Eurosport PlayerIpla


01:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: THIAGO MONTEIRO – PEDRO SOUSA na żywo
Ipla

11:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – 1/2 finału: PATRICIA MARIA TIG – MAGDA LINETTE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Dawid Celt

12:00 WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: MARIA SAKKARI – ELENA RYBAKINA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – 1/2 finału: NAO HIBINO – LEONIE KING na żywo
sport.tvp.pl

14:00 WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: EKATERINA ALEXANDROVA – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

15:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: PABLO CARRENO BUSTA – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Ipla

19:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: FILIP KRAJINOVIC – GAEL MONFILS na żywo
Ipla


14:25 Formuła E – Mexico City ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

16:55 Formuła E – Mexico City ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

18:35 Formuła E – Mexico City ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 Formuła E – Mexico City ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 (sob/nd) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki