Sport w TV: sobota – 15 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: POLSKA – FINLANDIA 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  12:30 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: POLSKA – FINLANDIA


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD

12:30 
Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Tychów)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:40 
Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: GKS TYCHY – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Tychów)

12:55
La Liga Santander – 4. kolejka: ATLETICO MADRYT – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 5. kolejka: HAMBURGER SV – FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Zieliński

13:00
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW


13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała

13:25 Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00
Serie A – 4. kolejka: INTER MEDIOLAN – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:20
Bundesliga – 3. kolejka: RB LEIPZIG – HANNOVER 96 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WISŁA PŁOCK – MIEDŹ LEGNICA na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:25
Bundesliga – 3. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25
Bundesliga – 3. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała

15:55
Premier League – 5. kolejka: MANCHESTER CITY – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:10 La Liga Santander – 4. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki

17:30
Serie A – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: PIAST GLIWICE – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

17:55
Serie A – 4. kolejka: SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała

18:25
 La Liga Santander – 4. kolejka: VALENCIA CF – REAL BETIS na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

18:25
Premier League – 5. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25
Bundesliga – 3. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:05 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Krakowa)

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Krakowa)

20:25
Serie A – 4. kolejka: FROSINONE CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała

20:30
La Liga Santander – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
La Liga Santander – 4. kolejka: ATHLETIC CLUB – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

21:00 Premier League – 5. kolejka: CHELSEA FC – CARDIFF CITY


21:20
Major League Soccer – 29. kolejka: COLORADO RAPIDS – ATLANTA UNITED na żywo
Eurosport Player

22:30
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Kazimierz Węgrzyn

22:45 La Liga Santander – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


06:00 DAIHATSU YONEX Japan Open 2018, Tokio, Japonia: PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30 DAIHATSU YONEX Japan Open 2018, Tokio, Japonia: PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:29
LPGA Tour – The Evian Championship, Evian-les-Bains, France: III RUNDA na żywo
Ipla

13:00 PGA European Tour – KLM Open, Spijk, Holandia: III RUNDA na żywo


16:50 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: WKKW, CROSS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi


09:50 Vienna Life Lang Team, Katowice: RELACJA na żywo
*(także o 12:30, 13:55)
TVP Sport HD

13:30 
Primus Classic, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

14:45
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 20 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Coppa Agostini, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

17:45 Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: TELEKOM VESZPREM – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula


15:00 Indywidualny Puchar Polski Kobiet, Nowy Tomyśl: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl


14:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Turcji: OS12 DATCA 2 na żywo
CANAL+ Sport HD


01:00 
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: ROSJA – TUNEZJA 
Ipla

15:00
 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa


15:50 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: KUBA – IRAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

15:50 
Mistrzostwa Świata, Ruse, Włochy – grupa B: KANADA – CHINY na żywo
Ipla

16:50 
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: SERBIA – TUNEZJA na żywo
Ipla

18:30 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
*(od 19:00 w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska
19:20 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: POLSKA – FINLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Warny)
19:20 
Mistrzostwa Świata, Ruse, Włochy – grupa B: HOLANDIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

21:05 
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: USA – ROSJA na żywo
Ipla

22:00 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa


23:00 
Mistrzostwa Świata, Florencja, Włochy – grupa A: BELGIA – SŁOWENIA 
Ipla


07:55 
Shanghai Masters, Szanghaj, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:45 UFC Fight Night 136: MARK HUNT – ALEXEY OLEYNIK na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

19:00
UFC Fight Night 136: STUDIO na żywo
Ipla


06:00 
WTA Tour, Hiroszima, Japonia – 1/2 finału: SHUAI ZHANG – AMANDA ANISIMOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

08:00 WTA Tour, Hiroszima, Japonia – 1/2 finału: QIANG WANG – ALJA TOMLJANOVIC/SU-WEI HSIEH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

12:00
Puchar Davisa, grupa II: RUMUNIA – POLSKA na żywo
*(od 12:40 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Joanna Sakowicz – Dawid Celt

14:05
Puchar Davisa, grupa II: RUMUNIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz – Dawid Celt

19:00
ATP Challenger Tour, Szczecin: FINAŁ GRY PODWÓJNEJ na żywo
sport.tvp.pl


07:00 ITU World Triathlon Series, Gold Coast, Australia: KOBIETY na żywo
Ipla


10:00 Mistrzostwa Świata, Płowdiw, Bułgaria: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marek Kolbowicz


19:00 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:15 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:00 
FIM Endurance World Championship – Bol d Or 24 hours: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

15:00 
FIM Endurance World Championship – Bol d Or 24 hours: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 
FIM Endurance World Championship – Bol d Or 24 hours: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

15:00 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:10 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla


20:00 Mistrzostwa Europy, Chorzów, Polska: FINAŁ na żywo
*(od 21:30 także w TVP Sport HD i TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w Eurosporcie: Jakub Piecztatowski – Michał Korościel
Studio w Eurosporcie: Edward Durda
Komentarz w TVP: Rafał Darżynkiewicz
Studio w TVP: Marcin Rams
Reporter w TVP: Sebastian Parfjanowicz

inne
16:05 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam