Sport w TV: sobota – 16 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 28. kolejka: SD HUESCA – CD ALAVES  Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński 13:00 LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: WISŁA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

12:55 La Liga Santander – 28. kolejka: SD HUESCA – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

13:00 LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: WISŁA PŁOCK – POGOŃ SZCZECIN

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

13:00 
2. Bundesliga – 26. kolejka: HAMBURGER SV – SV DARMSTADT na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

13:10
FA Cup – 1/4 Finału: WATFORD FC – CRYSTAL PALACE na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski

13:25 Championship – 38. kolejka: LEEDS UNITED – SHEFFIELD UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

14:55 Serie A – 28. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:10 LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

15:20 Bundesliga – 26. kolejka: FC SCHALKE 04 – RB LEIZPIG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Kamil Kosowski

15:25
Bundesliga – 26. kolejka: VFL WOLFSBURG – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban

15:25
Bundesliga – 26. kolejka: VfB STUTTGART – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Marcin Gazda

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

16:10 
La Liga Santander – 28. kolejka: REAL MADRYT – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga Leszek Orłowski

17:30
FA Cup – 1/4 Finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Jarosław Koliński

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Sosnowca)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:55
 LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Sosnowca)

17:55 
Serie A – 28. kolejka: SPAL 2013 – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

18:15
FA Cup – 1/4 Finału: SWANSEA CITY – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:20 Bundesliga – 26. kolejka: HERTHA BSC – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

18:25
La Liga Santander – 28. kolejka: ATHLETIC CLUB – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

20:00 
LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński

20:15
FA Cup – 1/4 Finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Jarosław Koliński

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

20:25 
Serie A – 28. kolejka: TORINO FC – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

20:40
La Liga Santander – 28. kolejka: CD LEGANES – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:50 
FA Cup – 1/4 Finału: WOLVERHAMPTOM WANDERERS – MANCHESTER UNITED  na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak

22:30
 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Andrzej Juskowiak

23:00
1.Liga – 25. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SIGMA OLOMOUC
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

23:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:50 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

00:00
(sb/nd) Major League Soccer – 3. kolejka: CHICAGO FIRE – SEATTLE SOUNDERS 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


13:05 Mistrzostwa Świata, Ostersund, Szwecja: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

16:20
Mistrzostwa Świata, Ostersund, Szwecja: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski


07:35 Visma Ski Classics – Birkebeinerennet, Lillehammer, Norwegia: 54 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
*(w TVP Sport od 07:35 do 08:30 oraz od 09:20)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

14:25
Puchar Świata, Falun, Szwecja: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


01:15 Gala Boksu, Filadelfia, USA: STUDIO na żywo
*(od 01:35 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

02:00 Gala Boksu, Filadelfia, USA: MACIEJ SULĘCKI – GABRIEL ROSADO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło


19:45 Mistrzostwa Świata, Silkeborg, Dania – faza grupowa kobiet: DANIA – USA na żywo
Eurosport 1 HDIpla


09:00 PGA European Tour – Kenya Open, Nairobi, Kenia: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – THE PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: III RUNDA na żywo


13:30 Wyścig Tirreno – Adriatico, Włochy: ETAP 4 na żywo
*(o 21:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:15 
Wyścig Paryż – Nicea, Francja: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:00 Energa Basket Liga – 23. kolejka: 1KS ŚLĘZA WROCŁAW – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


00:00
(pt/sb) 
NBA: DETROIT PISTONS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 22. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

12:15
Mistrzostwa Świata 2019, Shenzhen, Chiny: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński

12:30 
Energa Basket Liga – 22. kolejka: POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WLKPna żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
VTB Promo: STELMET ENEA ZIELONA GÓRA – BC ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 22. kolejka: ANADOLU EFES – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 22. kolejka: TOFAŞ – ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE

Komentarz: Radosław Spiak


09:15 
Puchar Świata, Soldeu, Andora: GIGANT MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:15 
Puchar Świata, Soldeu, AndoraSLALOM KOBIET – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

12:00
Puchar Świata, Soldeu, Andora: GIGANT MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

13:00 
Puchar Świata, Soldeu, AndoraSLALOM KOBIET – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport PlayerIpla


20:50 Puchar Świata, Québec, Kanada: BIG AIR na żywo
Eurosport Player


18:15 PGNiG Superliga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Zabrza)
Reporter: Piotr Bugajny

18:25 
PGNiG Superliga – 23. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Zabrza)


13:25 Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: WŁOCHY – FRANCJA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

15:45 
Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: WALIA – IRLANDIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

18:00 
Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: ANGLIA – SZKOCJA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 22. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – CHEMIK POLICE na żywo
Ipla


14:30 PlusLiga – 25. kolejka: GKS KATOWICE – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 25. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 Serie A1 – 24. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – EMMA VILLAS SIENA na żywo
Ipla


11:50 Puchar Kontynentalny, Zakopane: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

12:00 Puchar Kontynentalny, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(w TVP Sport od 12:00 do 12:15)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń (z Zakopanego)

16:20
 Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo
*(od 16:40 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Jakub Kot, Krzysztof Miklas
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

17:00 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

19:00 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Jakub Kot, Krzysztof Miklas
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


10:30
 Gibraltar Open, Gibraltar: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

20:00 Gibraltar Open, Gibraltar: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


20:00 Fight Exlusive Night 24: ARKADIUSZ WRZOSEK – PATRICK SCHMID na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:30 WTA Tour, Indian Wells, USA – 1/2 finału: BIANCA ANDREESCU – ELINA SVITOLINA na żywo
sport.tvp.pl

05:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 1/2 finału: BELINDA BENCIC – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:45 
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

21:00 
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


07:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

10:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player
Ipla


03:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Melbourne)

03:55 
Formuła 1 – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

05:00 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński

06:00 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Melbourne)

06:55 Formuła 1 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

08:15 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam