Sport w TV: sobota – 16 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Zakopane: KONKURS DRUŻYNOWY 11:40 Magazyn STAN FUTBOLU  *(o 14:20  w TVP Sport HD) Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk 11:45 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Zakopane: KONKURS DRUŻYNOWY


11:40 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
*(o 14:20  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk

11:45
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

11:55 Puchar Króla – 1/16 finału: UD ALMERIA – CD ALAVES na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina – Andrzej Strejlau

12:55 2. Bundesliga – 16. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:25
Premier League – 19. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk
Komentarz w Radio Gol 1: Franciszek Zalewski

13:25 Championship – 24. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – BIRMINGHAM CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55 Serie A – 18. kolejka: BOLOGNA FC – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 16. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

15:25 Bundesliga – 16. kolejka: VFL WOLFSBURG – RB LIPSK na żywo

Komentarz w Canal+: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

15:25 Bundesliga – 16. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 16. kolejka: 1. FC KÖLN – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:25 Bundesliga – 16. kolejka: WERDER BREMA – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

15:55 Premier League – 19. kolejka: LEEDS UNITED FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Jarosław Koliński

15:55 Premier League – 19. kolejka: WEST HAM UNITED FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Adam Zakrzewski – Rafał Nahorny

16:25 
Eredivisie – 17. kolejka: FC EMMEN – SBV VITESSE 
Ipla

17:55 Serie A – 18. kolejka: TORINO FC – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

17:55 Puchar Króla – 1/16 finału: CF FUENLABRADA – UD LEVANTE na żywo
*(2. połowa w TVP Sport HD)
TVP Sport HD

18:25 Premier League – 19. kolejka: FULHAM FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak

18:25 Bundesliga – 16. kolejka: VFB STUTTGART – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

18:25
1. Liga – 15. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – SK SIGMA OŁOMUNIEC na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:40 Eredivisie – 17. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – PSV EINDHOVEN 
Ipla

19:55 Puchar Króla – 1/16 finału: CD LEGANES – SEVILLA FC na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Dawid Król

20:30 Serie A – 18. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

20:40 Serie A – 18. kolejka: UC SAMPDORIA – UDINESE CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 19. kolejka: LEICESTER CITY FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Rudzki – Kamil Kosowski
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski


20:55 Ligue 1 – 20. kolejka: ANGERS SCO – PARIS SAINT-GERMAIN 
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


14:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA KOBIET 
*(od 15:00 również w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras


07:55 Ski Classics – La Diagonela, Zuoz, Szwajcaria: BIEG NA 60 KM STYLEM KLASYCZNYM 
*(również o 10:45)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


09:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Łuczka

11:00 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Łuczka

13:05 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

16:00 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET 
Ipla

Komentarz: Adam Łuczka


17:00 Europejska Liga World of Tanks – turniej finałowy: DZIEŃ 6 
sport.tvp.pl


20:00 PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, Hawaje: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:45 Liga Mistrzów UEFA – 1/16 finału: STUDIO 

Studio: Piotr Bugajny (z Bielska-Białej)
Reporter: Szymon Ratajczak

15:55 Liga Mistrzów UEFA – 1/16 finału: REKORD BIELSKO-BIAŁA – CS UNITED GALATI 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)


09:50 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:20 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG DRUŻYNOWY 
Eurosport Player


01:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – DALLAS MAVERICKS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

11:00 Basketball Super League – 17. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – OGM ORMANSPOR 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Basketball Super League – 17. kolejka: HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE – PETKIM SPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Basketball Super League – 17. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – TOFAŞ 

Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Liga ACB – 20. kolejka: BAXI MANRESA – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:45 Liga ACB – 20. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – IBEROSTAR TENERIFE 

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak
Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski

22:55
easyCredit BBL – 13. kolejka: MHP RIESEN LUDWIGSBURG – BROSE BAMBERG

Komentarz: Krzysztof Sendecki

23:00 NBA: SAN ANTONIO SPURS – HOUSTON ROCKETS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


11:30 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

12:00 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

12:35 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 3000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

13:45 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 5000 M MĘŻCZYZN 
*(od 14:40 w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

15:35 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

16:00 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

16:35 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M KOBIET (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

17:10 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś


09:20 Puchar Świata, Flachau, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański

10:30 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 

Komentarz: Paweł Sołtys

12:00 Puchar Świata, Flachau, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański

13:30 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 

Komentarz: Paweł Sołtys


16:50 Puchar Świata, Jarosław, Rosja: SKOKI 
*(o 19:30  w Eurosport 2 HD, o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


13:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: HC ZVEZDA MOSCOW – VACI NKSE 


13:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa C: STORHAMAR HANDBALL ELITE – HC ASTRAKHANOCHKA 


15:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa B: NANTES ATLANTIQUE HANDBALL – KASTAMONU BELEDIYESI GSK 


17:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa A: RK KRIM MERCATOR – METZ HANDBALL 


17:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa A: PARIS 92 – HERNING IKAST HANDBOLD 


18:00 Mistrzostwa Świata, Alexandria, Egipt – faza grupowa, grupa H: ROSJA – SŁOWENIA 

Komentarz: Mateusz Orłowski – Kamil Zając

20:30 Mistrzostwa Świata, Giza, Egipt – faza grupowa, grupa E: SZWAJCARIA – NORWEGIA 

Komentarz: Wojciech Anyszek – Bartosz Pająk


11:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO 
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

19:25 Rajd Dakar 2021: RAPORT 

Redakcja: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
Reporter: Filip Folczak


10:50 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: 2. ŚLIZG MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

17:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


20:30 Tauron Liga – 16. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


14:45 PlusLiga – 6. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski

17:00
Tauron 1. liga – 18. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – KRISPOL WRZEŚNIA 
Ipla

17:00 Tauron 1. liga – 18. kolejka: NORWID CZĘSTOCHOWA – OLIMPIA SULĘCIN 
Ipla

17:30 PlusLiga – 21. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewcz

18:00 SuperLega – 19. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – LEO SHOES MODENA 
Ipla

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


10:30 Puchar Świata, Zakopane: MELDUNEK
*(również o 14:00)

Studio: Marcin Rams (z Zakopanego)

15:10 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO
*(o 15:55 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Sebastian Szczęsny, Filip Czyszanowski, Marcin Rams, Patryk Pancewicz, Michał Chmielewski, Paweł Baran, Mateusz Leleń

16:00 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO
*(również o 18:00)

Studio: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski, Krzysztof Biegun
Reporter: Kacper Merk – Jakub Kot

16:15 Puchar Świata, Zakopane: KONKURS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kowalski – Patryk Banaszkiewicz


14:00 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 17:30)
Eurosport Player

19:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 23:30)
Eurosport Player


21:00 UFC Fight Night, Abu Zabi, ZEA: MAX HOLLOWAY – CALVIN KATTAR na żywo
Ipla


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:30)
Eurosport Player

19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki