Sport w TV: sobota – 17 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 5. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA 09:45 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 5. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA


09:45 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – WIDZEW ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza

12:55 LaLiga Santander – 6. kolejka: GRANADA CF – SEVILLA FC 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

12:55 2. Bundesliga – 4. kolejka: EINTRACHT BRUNSZWIK – VFL BOCHUM
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:00 Premier League – 5. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 15:30)

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski, Jarosław Koliński

13:25 Premier League – 5. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz


13:25 
Premiership – 11. kolejka: CELTIC FC – RANGERS FC 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Maciej Klimek

14:55 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: CRACOVIA – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Leszek Urban

14:55 Serie A – 4. kolejka: SSC NAPOLI – ATALANTA BC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk, Paweł Kapusta

15:25 Bundesliga – 4. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BORUSSIA DORTMUND 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała


15:25 Bundesliga – 4. kolejka: FC AUGSBURG – RB LIPSK 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 2. kolejka: HERTHA BSC – VFB STUTTGART 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Premier League – 5. kolejka: CHELSEA FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Glamowski – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Szymon Przedpełski


15:55 LaLiga Santander – 6. kolejka: CELTA VIGO – ATLETICO MADRYT 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Marcin Żewłakow
Reporter: Olga Rybicka


17:00 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: STOMIL OLSZTYN – ARKA GDYNIA 
Ipla

17:10 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Damian Wilpert (z Zabrza)

17:55 Serie A – 4. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 Serie A – 4. kolejka: UC SAMPDORIA – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

17:55 Eliteserien – 21. kolejka: MJØNDALEN IF – SK BRANN 


18:25 Premier League – 5. kolejka: MANCHESTER CITY FC – ARSENAL FC na żywo
*(o 23:50  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 3: Tomasz Witas

18:25 LaLiga Santander – 6. kolejka: REAL MADRYT CF – CADIZ CF 
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

18:25 Bundesliga – 4. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – FC BAYERN MONACHIUM 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Balcerski

19:30 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Michał Wodziński, Filip Surma

19:55 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECH POZNAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Piotr Szymczuk

20:25 Bundesliga – 4. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – VFL WOLFSBURG 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:25 Eliteserien – 21. kolejka: MOLDE FK – FK BODØ/GLIMT 


20:30 LaLiga Santander – 6. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

20:40 Serie A – 4. kolejka: FC CROTONE – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 5. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:55 LaLiga Santander – 6. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

21:25
Liga NOS – 4. kolejka: SPORTING CP – FC PORTO 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Michał Żewłakow, Kamil Kosowski

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



20:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: LEWIS RITSON – MIGUEL VAZQUEZ 
*(od 22:30 w TVP Sport HD)

Komentarz: Piotr Jagiełło
Studio: Sylwia Dekiert


14:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 8. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – CONSTRACT LUBAWA 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda


14:00 PGA European Tour – Scottish Championship, Fife, Szkocja: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

23:00 PGA Tour – THE CJ CUP @ SHADOW CREEK, Las Vegas, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


11:30 Puchar Świata, Ljubljana, Słowenia: ZAWODY 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


17:00 Mistrzostwa Francji, Lempdes: WYŚCIG
Eurosport Player


12:15 Mistrzostwa Europy, Monte Tamaro, Szwajcaria: CROSS KOBIET 
*(o 16:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Anna Szafraniec

13:55 Mistrzostwa Europy, Monte Tamaro, Szwajcaria: STUDIO 


14:20 Mistrzostwa Europy, Monte Tamaro, Szwajcaria: CROSS MĘŻCZYZN 
*(o 17:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player


16:00 Beringen, Beringen, Holandia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

17:15 Beringen, Beringen, Holandia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


12:50 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 15 
*(do 16:45)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz


12:00 Basketball Super League – 4. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

14:15 Basketball Super League – 4. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – GALATASARAY DOGA SIGORTA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 15. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – TREFL SOPOT 


18:00 Liga ACB – 6. kolejka: MORABANC ANDORRA – SAN PABLO BURGOS 

Komentarz: Radosław Spiak


10:35 Mistrzostwa świata w półmaratonie, Gdynia: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Sobczyński

10:55 Mistrzostwa świata w półmaratonie, Gdynia: BIEG KOBIET na żywo

Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


09:50 Puchar Świata, Sölden, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Szafrański

12:45 Puchar Świata, Sölden, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Szafrański


15:55 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa, grupa A: ROSTOV-DON – METZ HANDBALL na żywo
Eurosport Player


14:25 PGNiG Superliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Tomasz Jasina – Mariusz Jurasik (z Mielca)
Reporter: Maciej Wojs

14:40 PGNiG Superliga – 6. kolejka: STAL MIELEC – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Michał Zawacki – Iwona Niedźwiedź (z Mielca)


17:30 Tauron Liga – 5. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – JOKER ŚWIECIE 
Polsat Sport HD


20:30 PlusLiga – 8. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – STAL NYSA 
Polsat Sport HD


20:00 Letnie Mistrzostwa Polski, Szczyrk: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams (ze Szczyrku)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Anna Kozińska

20:15 Letnie Mistrzostwa Polski, Szczyrk: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny (ze Szczyrku)


14:00 English Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 17:30)
Eurosport Player

19:45 English Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
*(do 23:30)
Eurosport Player


20:00 Enfusion 99, Wuppertal, Niemcy: WALKI 
*(od 21:45 na sport.tvp.pl, o 01:45  w TVP Sport HD)

Komentarz na sport.tvp.pl: Daniel Dziubicki

23:00 UFC Fight Night, Abu Zabi, ZEA: BRIAN ORTEGA – CHAN SUNG JUNG 
*(do 06:00)


13:00 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: ANDREY RUBLEV – DENIS SHAPOVALOV 
Ipla

14:30 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: BORNA CORIC – MILOS RAONIC 
Ipla

18:30 
Ultimate Tennis Showdown, Antwerpia, Belgia – faza grupowa, grupa B: RICHARD GASQUET – FELICIANO LOPEZ 
Eurosport Player

20:00 
Ultimate Tennis Showdown, Antwerpia, Belgia – faza grupowa, grupa B: TAYLOR FRITZ – RICHARD GASQUET 
Eurosport Player


21:30 
Ultimate Tennis Showdown, Antwerpia, Belgia – faza grupowa, grupa B: FELICIANO LOPEZ – TAYLOR FRITZ  
Eurosport Player


15:00 British Champions Day, Ascot, Wielka Brytania: ZAWODY 
(18 października o 08:05  w TVP Sport HD)

Komentarz: Jarosław Idzi


09:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: III SESJA TRENINGOWA 
Eurosport Player

10:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 MotoGP – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 MotoGP – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE 
Eurosport Player

12:35 Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE 
Eurosport Player

13:15 Moto3 – Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE 
*(o 18:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

13:15
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch: WYŚCIGI 
*(do 19:00)
Eurosport Player

13:40 Moto3 – Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Aragonii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:50 MotoGP – Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
*(o 15:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 
*(o 19:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:15 MotoGP – Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
*(o 16:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:50 Moto2 – Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:15 Moto2 – Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam
Badziak

16:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


17:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


09:25 FIA WTCR, Hungaroring, Węgry: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

10:10 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 11:00)
Ipla
Studio: Maciej Jarmakow

10:30 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

13:00 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jarmakow

13:00
ADAC GT Masters, Red Bull Ring, Austria: WYŚCIG 1 na żywo


13:25 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół
Komentarz w Super Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

13:25 FIA WTCR, Hungaroring, Węgry: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

14:20 GT Open, Spa, Belgia: WYŚCIG 1 na żywo


14:35 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

15:30 FIA WTCR, Hungaroring, Węgry: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

17:25
 FIA Formula Regional European, Monza, Włochy: WYŚCIG 1 


21:00 NASCAR Xfinity Series, Kansas City, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak

21:00 FIA World Rallycross Championship, Barcelona, Hiszpania: ZAWODY 
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski


18:30 Speedway of Nations, Lublin – 2. runda finałowa: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Tomasz Bajerski, Janusz Kołodziej, Jacek Ziółkowski (z Lublina)
Reporter: Łukasz Benz


19:00 Speedway of Nations, Lublin – 2. runda finałowa: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Lublina)


18:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:30)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki