Sport w TV: sobota – 18 lipca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 International Champions Cup: REAL MADRYT – AS ROMA  11:50 Barclays Asia Trophy, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 International Champions Cup: REAL MADRYT – AS ROMA na żywo
Sport 1 Germany

11:50 Barclays Asia Trophy, Singapur – mecz o 3. miejsce: STOKE CITY – SINGAPUR SELECTION na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

13:30 Bayern Munich Summer Tour: BAYERN MONACHIUM – VALENCIA CF na żywo
Sport 1 Germany

14:25 Barclays Asia Trophy, Singapur – Final: EVERTON FC – ARSENAL FC na żywo
nc+ Sport 38

15:10 Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Laboga


15:15 Mecz towarzyski: GKS TYCHY – 1. FC KÖLN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch (z Tychów)

15:25 Ekstraklasa – 1. kolejka: RUCH CHORZÓW – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Laboga


15:30 Mecz Towarzyski: ARMINIA BIELEFELD – HSV HAMBURG na żywo
Sport 1 Germany

17:40 Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński


17:55 Ekstraklasa – 1. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński


19:00 Mecz Towarzyski: TSV 1860 MONACHIUM – SWANSEA CITY na żywo
Dubai Sports 1

19:15 Superpuchar Czech: SLOVAN LIBEREC – VIKTORIA PILZNO na żywo
ČT Sport

20:10 Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Wojciech Jagoda (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Tomasz Lipiński


20:25 Ekstraklasa – 1. kolejka: LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Wojciech Jagoda (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Tomasz Lipiński


20:30 Ekstraklasa – 1. kolejka: WISŁA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE premiera.200
nSport+ HD

Komentarz: Edward Durda – Kazimierz Węgrzyn
Reporter: Filip Surma


21:07 Premier Liha – 1. kolejka: CSKA MOSKWA – RUBIN KAZAN premiera.200
Polsat Sport News

21:55 Major League Soccer: TORONTO FC – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport 2 HD

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński

boks
14:30 Gala, Macao, Macao: NONITO DONAIRE – ANTHONY SETTOUL na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Janusz Pindera


17:40 Gala, Halle, Niemcy: ARTHUR ABRAHAM – ROBERT STIEGLITZ na żywo
*(od 20:00 w Polsat Sport HD, od 22:20 w Sat.1)

Polsat Sport Extra HDpolsat-sport-hd.120Sat 1
Komentarz w Polsacie: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

20:00
Gala, Manchester, Wielka Brytania: SCOTT QUIGG – KIKO MARTINEZ
 na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Robert Małolepszy

21:00
Gala, Sequals, Włochy: GIANLUCA FREZZA – CHARLES MANYUCHI na żywo
Fightklub

22:00
 ESPN Premier Boxing Champions: KEITH THURMAN – LUIS COLLAZO premiera.200
Sportklub

futbol australijski
11:30 
Liga Futbolu Australijskiego – 16 runda: FREMANTLE – CARLTON na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

golf
11:00 The Open Championship 2015: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 14:30 w Polsat Sport News)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsBBC One HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Jacek Person, Tomasz Tomaszewski

19:00 
The Open Championship 2015: DZIEŃ 3 na żywo
Polsat Sport NewsBBC One HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Jacek Person, Tomasz Tomaszewski

jeździectwo
17:50 Global Champions Tour, Chantilly, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

judo
14:00 Grand Prix, Tyumen, Rosja: DZIEŃ 1 na żywo
Fightklub

20:00
Magazyn
GRAND PRIX – ULAANBAATAR 2015 premiera.200
Fightklub

kolarstwo szosowe
13:45 Magazyn LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

14:00 Tour de France: ETAP 14 na żywo
*(od 16:05 w Das Erste, od 14:50 w France 2 HD, od 13:50 w France 3)
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1ITV 4
ČT SportFrance 2 HDFrance 3S4C
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

17:30 
Magazyn LEMOND ON TOUR
 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

lekkoatletyka
09:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Cali, Kolumbia: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Paweł Ulbrych, Marcin Rosengarten


10:45 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Cali, Kolumbia: ZAWODY premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Marcin Rosengarten

piłka nożna plażowa
17:55 Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: WŁOCHY – TAHITI na żywo
Eurosport 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plTRT 3 Spor
Komentarz w Eurosporcie 2: Julian Kowalski
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski


19:25  Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: PORTUGALIA – ROSJA na żywo
Eurosport 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plTRT 3 Spor
Komentarz w Eurosporcie 2: Julian Kowalski
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski

rajdy samochodowe
23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Estonii: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

rzutki
20:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: 1/16 FINAŁU na żywo
Sport 1 Germany

siatkówka kobiet
00:20 World Grand Prix – grupa 1: BRAZYLIA – BELGIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

01:30 World Grand Prix – grupa 1: NIEMCY – TURCJA premiera.200
Polsat Sport News

11:30 
World Grand Prix – grupa 1: JAPONIA – TAJLANDIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Łukasz Kadziewicz

15:00 
World Grand Prix – grupa 1: DOMINIKANA – TURCJA na żywo
NTV Spor

18:00 
World Grand Prix – grupa 1: NIEMCY – SERBIA na żywo
Sport 1 Germany

23:00 
World Grand Prix – grupa 1: BELGIA – ROSJA premiera.200
Polsat Sport News

23:55 
World Grand Prix – grupa 1: WŁOCHY – BRAZYLIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

siatkówka mężczyzn
14:00 Liga Światowa – turniej finałowy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Ryszard Bosek, Krzysztof Ignaczak
Reporter: Marcin Lepa


15:00 Liga Światowa – turniej finałowy – 1/2 Finału: USA – SERBIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Rio de Janeiro)


17:00 Liga Światowa – turniej finałowy – 1/2 Finału: FRANCJA – POLSKA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport NewsNTV Spor
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Rio de Janeiro)

19:00 Liga Światowa – turniej finałowy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Ryszard Bosek, Krzysztof Ignaczak
Reporter: Marcin Lepa

sporty ekstremalne
18:30 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
03:00 MMA Bellator 140: DOUGLAS LIMA – ANDREY KORESHKOV na żywo
CANAL+ Sport HDRossiya 2
Komentarz w Canal+ Sport: Edward Durda – Karol Matuszczak

19:00
UFC Fight Night 72: MICHAEL BISPING – THALES LEITES na żywo
Extreme Sport Channel

szermierka
14:55 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: DZIEŃ 5 na żywo
*(o 23:30 premiera.200 w Eurosport)
Eurosport HDEurosport DERai sport 2Rossiya 2
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

tenis
11:00 WTA Tour, Båstad, Szwecja – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


11:00 
Puchar Davisa, II grupa – II runda: TURCJA – BIAŁORUŚ na-żywo
NTV Spor


13:25 Puchar Davisa, ćwierćfinał: WIELKA BRYTANIA – FRANCJA na-żywo
nSport+ HDSupertennis HDBBC Two HDTRT 3 Spor
Komentarz w nSport+: Żelisław Żyżyński


15:45
 Puchar Davisa, I strefa europejsko-afrykańska – II runda: POLSKA – UKRAINA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Tomasz Wolfke – Filip Urban (ze Szczecina)
Studio: Bartek Ignacik – Maciej Synówka (ze Szczecina)
Reporter: Sonia Śledź


20:00 WTA Tour, Båstad, Szwecja – 1/4 finału: ??? – ??? premiera.200
Supertennis HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Dawid Cach, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA