Sport w TV: sobota – 18 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA FA Cup – 1/2 finału: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC 02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa C: D.C. UNITED – NEW […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA FA Cup – 1/2 finału: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC


02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa C: D.C. UNITED – NEW ENGLAND REVOLUTION 
Ipla

08:55 A-League – 29. kolejka: PERTH GLORY – CENTRAL COAST MARINERS 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

11:05 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Jakub Kręcidło, Krzysztof Rot, Mateusz Rokuszewski

12:30 
Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: STOMIL OLSZTYN – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Adam Zakrzewski

15:00 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 Mecz Towarzyski Kobiet: MEDYK KONIN – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Joanna Tokarska

16:30 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: MULTILIGA+ 
*(do 21:55)
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma, Rafał Dębiński – Leszek Ojrzyński, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński

17:10 Serie A – 34. kolejka: HELLAS WERONA – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ARKA GDYNIA 

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – WISŁA PŁOCK 

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Piotr Laboga – Radosław Majdan
Reporterzy: Michał Wodziński, Cezary Olbrycht

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: KORONA KIELCE – ŁKS ŁÓDŹ 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda
Reporterzy:
Piotr Bugajny, Szymon Ratajczak

17:30 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Przemysław Łagożny

17:55 Eliteserien – 9. kolejka: MJONDALEN IF – FK BODO/GLIMT 


18:25 Premier League – 37. kolejka: NORWICH CITY FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Jarosław Koliński

19:10 Serie A – 34. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha

19:25 Serie A – 34. kolejka: CAGLIARI CALCIO – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:00 FA Cup – 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Zieliński, Adam Targowski

20:25 Eliteserien – 9. kolejka: FK HAUGESUND – VIKING FK 


20:40 FA Cup – 1/2 finału: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:40 Serie A – 34. kolejka: AC MILAN – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski


15:00 Wirtualne Tour de France, Francja: ETAP 5 na żywo
Ipla

18:00 FIFA20 Summer Cup EU: DZIEŃ 2 


21:00 PGA Tour – The Memorial Tournament, Dublin, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


23:45 NBA Classic Games: BOSTON CELTICS – NEW YORK KNICKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz


10:00 Mistrzostwa Polski, Bytom: MECZ PÓŁFINAŁOWY KOBIET 
*(do 12:00)
Ipla

12:00 Bett1ACES, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 5 na żywo
*(do 20:00)
Ipla

12:00 Mistrzostwa Polski, Bytom: MECZE PÓŁFINAŁOWE MĘŻCZYZN 
*(do 16:45)
Ipla


09:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:35 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:30 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:35 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


10:10 Virgin Australia Supercars Championship, Winton, Australia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz w Sportklub: Marcin Grzywacz

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Robert Smoczyński

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
*(również o 16:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:10 Michelin Le Mans Cup, Le Castellet, Francja: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

21:00 NASCAR Xfinity Series, Fort Worth, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


14:00 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Edward Durda

16:15 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Gollob (z Bydgoszczy)
Reporter: Mateusz Kędzierski


16:30 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Piotr Świderski (z Bydgoszczy)

19:00 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Sławomir Kryjom (z Gniezna)
Reporter: Łukasz Benz


19:15 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Rafał Dankiewicz (z Gniezna) 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


00:00
(sob/nd) Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki