Sport w TV: sobota – 18 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga Santander – 12. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki 12:55 2. Bundesliga – 14. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga Santander – 12. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

12:55 2. Bundesliga – 14. kolejka: FC NURNBERG – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

12:55 
La Liga Santander – 12. kolejka: GETAFE CF – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:00 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA premiera.200

Komentarz: Rafał Dębiński – Leszek Orłowski
Reporter: Adam Westfal


13:00 Premier-Liha – 16. kolejka: ZIRKA – DYNAMO KIJÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

13:00 Premier-Liha – 16. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – VERES RIVNE na żywo


13:25 
Premier League – 12. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny


15:10 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Piotr Laboga

15:00 
Bundesliga – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


15:25 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)

15:25 Bundesliga – 12. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 12. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – RB LEIPZIG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 12. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55 
Tipico Bundesliga – 15. kolejka: LASK LINZ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo


16:10
 La Liga Santander – 12. kolejka: CD LEGANES – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

17:25
 Ligue 1 Conforama – 13. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – FC NANTES (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

17:30
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


17:40 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Nowego Sącza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Nowego Sącza)

17:55 Serie A – 13. kolejka: AS ROMA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55
1.Liga – 14. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK DUKLA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Kalita

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25 
Bundesliga – 12. kolejka: HERTHA BSC – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25 
Tipico Bundesliga – 15. kolejka: AUSTRIA WIEDEŃ – FC FLYEALARM ADMIRA na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

18:25 
Premier League – 12. kolejka: MANCHESTER UNITED – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

19:00 
La Liga Santander – 12. kolejka: SEVILLA FC – CELTA VIGO (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:00
1.Liga – 14. kolejka: FC SLOVACKO – FC VIKTORIA PILZNO na żywo


20:00 
La Liga Santander – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Tomasz Lipiński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

20:30
Jupiler League – 15. kolejka: STANDART LIEGE – KV OOSTENDE na żywo


20:40 La Liga Santander – 12. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 13. kolejka: SSC NAPOLI – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
Eredivisie – 12. kolejka: NAC BREDA – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Tomasz Wieszczycki

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:30
Premier Liga – 17. kolejka: FK KRASNODAR – SPARTAK MOSKWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

23:50 
Magazyn PREMIER LEAGUE+premiera.200
CANAL+ Sport HD


06:00 World Superseries Premier – China Open Superseries Premier: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


00:00 Puchar Świata, Park City, USA: DWÓJKI MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo


23:55
Puchar Świata, Park City, USA: CZWÓRKI MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo


18:00 Gala Boksu, Częstochowa, Polska: TOMASZ ADAMEK – FRED KASSI na żywo
*(od 22:05 w Polsat HD)
Polsat Sport HD Ipla

21:00 Gala Boksu, Belfast, Wielka Brytania: CARL FRAMPTON – HORACIO GARCIA na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Zegan


09:00 Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria – faza grupowa mężczyzn: NORWEGIA –  ROSJA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


09:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie: III RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person

12:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jacek Person

18:30 
PGA Tour – The RSM Classic, Sea Island, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


16:00 Grand Prix, Haga, Holandia: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


18:55 Basket Liga Kobiet – 9. kolejka: CCC POLKOWICE – ENERGA TORUŃ na żywo
sport.tvp.pl


02:00 NBA: SAN ANTONIO SPURS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 7. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – ISTAMBUŁ BBSK na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 7. kolejka: SAKARYA BB – DARUSSAFAKA DOGUS  na żywo


14:00 ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: TAŃCE DOWOLNE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:05 ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: PARY– PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:00 ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Puchar Świata, Stavanger, Norwegia: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 19:35 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Dębowski


18:45 Puchar Świata, Mediolan, Włochy: BIG AIR na żywo
Eurosport Player


15:30 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: STUDIO  na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia


15:55 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: PGE VIVE KIELCE – AALBORG HANDBOLD  na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kielc)
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkula


17:25 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: TELEKOM VESZPREM – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL  na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik


10:30 Puchar Świata, Singapur, Singapur: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


03:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: OS13 – AGENTS HILL na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

14:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Łukasz Siudak


15:30 Mecz Towarzyski: WALIA – GRUZJA na żywo


16:00 Mecz Towarzyski: ANGLIA – AUSTRALIA na żywo
Eurosport Player

17:00
 Mecz Towarzyski: NIEMCY – USA na żywo


17:30 Rugby Europe Trophy: POLSKA – MOŁDAWIA na żywo
 
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Mariusz Liedel

18:15
Mecz Towarzyski: SZKOCJA – NOWA ZELANDIA na żywo


20:30
Mecz Towarzyski: FRANCJA – RPA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


20:30 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 8 – 1/4 FINAŁU na żywo
*(od 21:00 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Grzegorz Pajda


10:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:55 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo 
*(o 17:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla



05:30 Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: 1/2 FINAŁU – 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

06:20 
Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: FINAŁ – 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

07:10 
Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: 1/4 FINAŁU – 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

07:55 
Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: 1/2 FINAŁU – 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

08:25 
Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: FINAŁ – 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


20:40 Serie A1 – 6. kolejka: IMOCO VOLLEY CONEGLIANNO – SAUGELLA TEAM MONZA na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Radecka


14:45 Plusliga – 10. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

23:00
Super 8: IBB POLONIA LONDYN – TEAM NORTHUMBIA premiera.200
Ipla


09:05 Puchar Świata, Wisła, Polska: MELDUNEK na żywo
TVP Sport HD

10:15 
Puchar Świata, Wisła, Polska: MELDUNEK na żywo
TVP Sport HD

12:50
Puchar Świata, Wisła, Polska: MELDUNEK na żywo
TVP Sport HD

13:55 Puchar Świata, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
*(od 15:15 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Rafał Kot, Apoloniusz Tajner (z Wisły)
Reporterzy: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński

15:30
 Puchar Świata, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Adam Widomski – Michał Korościel, Jakub Kot (z Wisły)

16:00 Puchar Świata, Wisła, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński (z Wisły)
Reporterzy w TVP: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński


07:00 Masters, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

08:15 Masters, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Masters, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Enfusion Live 56: NORDIN VAN ROOSMALEN – BRAHIM KALLAH na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Daniel Dziubicki


05:00 World Series – Hong Kong Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


13:00 ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału debla: HARRISON/VENUS – KUBOT/MELO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek – Dawid Olejniczak

14:45
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

15:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: ROGER FEDERER – DAVID GOFFIN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Muras

19:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału debla: MURRAY/SOARES – KONTINEN/PEERS na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki

20:45 
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

21:00 
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: GRIGOR DIMITROV – JACK SOCK na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski


14:30 ITV Racing, Cheltenham, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


07:00 FIA WTCC, Makao, Makao: WYŚCIG OTWARCIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Mistrzostwa świata Endurance, Sachir, Bahrajn: WYŚCIG na żywo
*
(od 18:00 w Eurosport 1 HD, od 13:45 do 17:00 i od 19:00 w Sport 1)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:10
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam