Sport w TV: sobota – 18 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski 13:25 Premier League – 2. kolejka: CARDIFF CITY – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTna żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 2. kolejka: CARDIFF CITY – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:15 
DFB Pokal – 1. runda: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:25 
DFB Pokal – 1. runda: SV DROCHTERSEN ASSEL – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: SV RODINGHAUSEN – DYNANO DRESDEN na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: 1.FC KAISERSLAUTERN – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: SV LINX – 1.FC NURNBERG na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: WORMATIA WOMRS – WERDER BREMA na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: 1.FC PFORZHEIM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: TUS DASSENDORF – MSV DUISBURG na żywo
Eurosport Player

15:25
 DFB Pokal – 1. runda: SV ELVERSBERG – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: SSV ULM 1846 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport Player

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:30 
Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: CRACOVIA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN premiera.200

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda
Reporter: Tomasz Lipiński

15:55
 Premier League – 2. kolejka: WEST HAM UNITED – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55 
Championship – 3. kolejka: MILLWALL FC – DERBY COUNTRY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:55 
Tipico Bundesliga – 3. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – TSV PROLACTAL HARTBERG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30 
Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Głogowa)
Reporter: Grzegorz Michalewski

17:40 
Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Głogowa)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA PŁOCK – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

17:55
Serie A – 1. kolejka: CHIEVO WERONA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

18:00 
M
agazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:10
La Liga Santander – 1. kolejka: CELTA VIGO – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

18:25
 Championship – 3. kolejka: PRESTON NORTH END FC – STOKE CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 Premier League – 2. kolejka: CHELSEA FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 
DFB Pokal – 1. runda: TUS ERNDTEBRUCK – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport Player

18:25 
DFB Pokal – 1. runda: FC ERZGEBIRGE AUE – 1. FSV MAINZ 0na żywo
Eurosport Player

18:25
 
DFB Pokal – 1. runda: OBERHAUSEN – SV SANDHAUSEN na żywo
Eurosport Player

20:00 Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:05 Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

20:10 La Liga Santander – 1. kolejka: VILLARREAL CF – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

20:25 
Serie A – 1. kolejka: SS LAZIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:30
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 
DFB Pokal – 1. runda: HANSA ROSTOCK – VFB STUTTGART na żywo
Eurosport Player

21:00 
Premier League – 2. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – FULHAM FC premiera.200

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

21:45 
La Liga Santander – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:00
Major League Soccer – 25. kolejka: SEATTLE SOUNDERS FC – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Ipla

22:10 
La Liga Santander – 1. kolejka: FC BARCELONA – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

22:30
 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Maciej Murawski

22:30
 Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


22:30
1.Liga – 5. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK JABLONEC premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

23:00 
Eredivisie – 2. kolejka: FORTUNA SITTARD – PSV EINDHOVEN premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak


05:00 Gala Boksu, Indio, USA: ANDREW CANCIO – DARDAN ZENUNAJ na żywo

Komentarz: Piotr Momot

20:00 Gala Boksu, Belfast, Wielka Brytania: TYSON FURY – FRANCESCO PIANETA na żywo
*(od 22:30 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HD
Ipla


13:00 
PGA European Tour – Nordea Masters, Göteborg, Szwecja: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: III RUNDA na żywo


14:30 BinckBank Tour: ETAP 6 na żywo
Eurosport Player


17:30 Arctic Race of Norway: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 
Colorado Classic: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:20 Mistrzostwa Francji: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


15:00 Diamentowa Liga, Birmingham, Wielka Brytania: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: OS12 – PANZERPLATTE 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski

22:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


20:40 Pro D2 – 1. kolejka: AVIRON BAYONNAIS – CA BRIVE na żywo
Eurosport Player


20:00 Mecz Towarzyski: POLSKA – KAMERUN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


11:00 European Masters, Preston, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


14:30 Dew Tour: SUMMER SERIES 2018 premiera.200

Redakcja: Michał Łopaciński


20:30 Babilon MMA 5: SZYMON KOŁECKI – MICHAŁ BOBROWSKI na żywo
*(od 21:55 także w Super Polsat HD, od 23:00 także w Polsat HD)
Ipla


01:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: MADISON KEYS – ARYNA SABALENKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

01:00 
ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

03:00 
ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/2 finału: PETRA KVITOVA – KIKI BERTENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00
 
ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – MARIN CILIC na żywo
Ipla

22:00 
WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/2 finału: SIMONA HALEP – ARYNA SABALENKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Louth, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


12:50 FIA World Endurance Championship, Silverstone, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


18:30 Mistrzostwa Europy, Lublin, Polska: III RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
16:55 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 19:50)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


21:25 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam