Sport w TV: sobota – 19 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 13. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC BAYERN MONACHIUM 10:20 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 13. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC BAYERN MONACHIUM


10:20 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 2. Bundesliga – 13. kolejka: EINTRACHT BRUNSZWIK TSV – GREUTHER FURTH 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski

13:25 Premier League – 14. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Domagała – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Szymon Przedpełski – Piotr Szymczuk

13:55 LaLiga Santander – 14. kolejka: ATLETICO MADRYT – ELCHE FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

14:40 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

14:55 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając

14:55 Serie A – 13. kolejka: ACF FIORENTINA – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:25 Bundesliga – 13. kolejka: RB LIPSK – 1. FC KÖLN 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 13. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – TSG 1899 HOFFENHEIM 
Ipla

15:25
Eliteserien – 30. kolejka: MOLDE FK – SARPSBORG 08 na żywo
Eurosport Player

15:30 LaLiga Santander – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban, Paweł Wilkowicz

15:55 Premier League – 14. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

16:10 LaLiga Santander – 14. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Radio Gol 1: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

17:10 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Krakowa)

17:25 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak

17:55 Serie A – 13. kolejka: UC SAMPDORIA – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

17:55
Eliteserien – 27. kolejka: ODDS BK – STRØMSGODSET IF 
Eurosport Player

17:55 Eliteserien – 30. kolejka: FK BODØ/GLIMT – VIKING FK 
Eurosport Player

18:10 Bundesliga – 13. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban

18:25 Premier League – 14. kolejka: EVERTON FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
18:25 LaLiga Santander – 14. kolejka: LEVANTE UD – REAL SOCIEDAD 


18:25 Bundesliga – 13. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC BAYERN MONACHIUM 
Ipla
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

18:25 LaLiga Santander – 14. kolejka: CA OSASUNA – VILLARREAL CF 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:45 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny
Reporter: Maciej Adamiak

18:55 Ligue 1 – 16. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – STADE RENNAIS FC 
Ipla
Komentarz w nSport+: Filip Surma – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:30 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD


19:55 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW 
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Poznania)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

19:55
Eredivisie – 13. kolejka: RKC WAALWIJK – PSV EINDHOVEN 
Ipla

20:25 Serie A – 13. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 13. kolejka: PARMA CALCIO – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 Premier League – 14. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Rafał Nahorny

20:55 LaLiga Santander – 13. kolejka: SEVILLA FC – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Michał Świerżyński

20:55 Ligue 1 – 16. kolejka: OGC NICE – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w nSport+: Artur Kwiatkowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Duminik Guziak – Kuba Ostrowski

21:25
Liga NOS – 10. kolejka: SPORTING CP – SC FARENSE 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński, Tomasz Wieszczycki

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 


13:00 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski

14:55 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Weronika Nowakowska


13:20 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
*(o 13:40 również w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych


09:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

11:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

13:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka, Paweł Ślęzak

15:05 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka, Paweł Ślęzak


02:00 Gala Boksu, Galveston, USA: GILBERTO RAMIREZ – ALFONSO LOPEZ 

Komentarz: Janusz Pindera – Kacper Bartosiak


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 16. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO 


13:15 Mistrzostwa Europy kobiet, Mersin, Turcja: FINAŁ DRUŻYNOWY 
*(20 grudnia o 10:55  w TVP Sport HD)

Komentarz: Andrzej Zdzieszyński, Piotr Kulbicki


19:00 PGA Tour – PNC Championship, Orlando, USA: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


10:35 Puchar Świata, Ramsau, Austria: KONKURS SKOKÓW 
*(o 11:10 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

14:15 Puchar Świata, Ramsau, Austria: BIEG NA 10 KM 
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


13:15 Basketball Super League – 13. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – TÜRK TELEKOM 

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 
Basketball Super League – 13. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 
Energa Basket Liga – 17. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – PSZCZÓŁKA START LUBLIN 
Ipla

20:45 Liga ACB – 15. kolejka: ACUNSA GBC – HERBALIFE GRAN CANARIA 

Komentarz: Radosław Spiak

22:55 easyCredit BBL – 7. kolejka: ALBA BERLIN – RATIOPHARM ULM

Komentarz: Radosław Spiak


10:20 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: ZJAZD KOBIET 

Komentarz: Paweł Sołtys

11:45 Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański


13:00 
Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKI CROSS 
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


18:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 14. kolejka: TVB STUTTGART – THW KIEL 

Komentarz: Kamil Gapiński


13:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
*(również o 19:00)


08:50 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

10:10 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

11:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG JEDYNEK KOBIET
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

13:10 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG JEDYNEK KOBIET
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


14:45 PlusLiga – 18. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 18. kolejka: MKS BĘDZIN – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 18. kolejka: CUPRUM LUBIN – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HD

22:30
SuperLega – 15. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – NBV WERONA 
Ipla


15:25 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD, także o 17:45)

Studio: Maciej Jabłoński
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Aleksander Roj

15:35 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
*(również o 17:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski, Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

16:00 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz – Piotr Gułajewski


19:55 World Grand Prix, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 23:30)


20:00 KSW 57, Łódź: PHILIPP DE FRIES – MICHAŁ KITA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski (z Łodzi)


19:45 Mistrzostwa Europy online w szachach błyskawicznych, Katowice: DZIEŃ 2 



19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki