Sport w TV: sobota – 19 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA MONCHENGLADBACH 09:45 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Adam Kotleszka – Wojciech Kowalczyk, Marcin Drajer, Dariusz Dobrasz, Kamil Kania […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA MONCHENGLADBACH


09:45 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Adam Kotleszka – Wojciech Kowalczyk, Marcin Drajer, Dariusz Dobrasz, Kamil Kania

12:30 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – STOMIL OLSZTYN 
Polsat Sport HDIpla

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Adrian Olek

13:25 2. Bundesliga – 1. kolejka: HANNOVER 96 – KARLSRUHER SC
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:25 Championship – 2. kolejka: NOTTINGHAM FOREST FC – CARDIFF CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

13:25 Premier League – 2. kolejka: EVERTON FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

14:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

14:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PGE FKS STAL MIELEC
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

15:00 Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 1. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – FC AUGSBURG

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 1. kolejka: WERDER BREMA – HERTHA BSC
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 1. kolejka: VFB STUTTGART – SC FREIBURG
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 1. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – ARMINIA BIELEFELD
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

15:25 II liga – 4. kolejka: ZNICZ PRUSZKÓW – STAL RZESZÓW

Komentarz: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Pruszkowa)

15:55 Premier League – 2. kolejka: LEEDS UNITED FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

15:55 LaLiga Santander – 2. kolejka: VILLAREAL CF – SD EIBAR 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:00 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ŁKS ŁÓDŹ
Ipla

17:10 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ŚLĄSK WROCŁAW
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Komentarz w Radio Gol 1: Leszek Urban


17:30 Serie A TIM – 1. kolejka: STUDIO
*(również o 20:00 i 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

17:40 Amp Futbol Cup, Warszawa: POLSKA – AZERBEJDŻAN 

Komentarz: Tomasz Jasina (z Warszawy)
Reporter: Maciej Barszczak

17:55 Serie A TIM – 1. kolejka: ACF FIORENTINA – TORINO FC
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 Eliteserien – 18. kolejka: VALERENGA FOTBALL – MOLDE FK 


18:00 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS 1962 JASTRZĘBIE
Ipla

18:25 Premier League – 2. kolejka: MANCHESTER UNITED – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

18:25 Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA MONCHENGLADBACH

Komentarz w Canal+: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

18:25
LaLiga Santander – 2. kolejka: GETAFE CF – CA OSASUNA 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:30 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – ODRA OPOLE
Ipla

19:30 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

19:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


20:00 Eredivisie – 2. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC EMMEN


20:00 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – APKLAN RESOVIA
Ipla

20:25 Eliteserien – 18. kolejka: SARPSBORG 08 – MJONDALEN IF 


20:40 Serie A TIM – 1. kolejka: HELLAS WERONA – AS ROMA
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:55 LaLiga Santander – 2. kolejka: CELTA VIGO – VALENCIA CF
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

20:55 Premier League – 2. kolejka: ARSENAL FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Radosław Majdan, Kamil Kosowski

22:35 Major League Soccer: NEW ENGLAND REVOLUTION – NEW YORK CITY FC na żywo


23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



19:30 KnockOut Boxing Night 13, Tarnów: STUDIO

Studio: Sylwia Dekiert – Maciej Miszkiń, Albert Sosnowski (z Tarnowa)
Reporter: Piotr Jagiełło

19:45 KnockOut Boxing Night 13, Tarnów: MATEUSZ MASTERNAK – TAYLOR MABIKA
*(do 22:00, również od 22:20, od 23:40 także w TVP 1 HD)

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Grzegorz Proksa (z Tarnowa)


20:00 US Open, Mamaroneck, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


12:20 Skoda Tour de Luxembourg, Luksemburg: ETAP 5 
*(o 18:25  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

12:55 Tour de France, Francja: ETAP 20
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


03:00 NBA – finał konferencji zachodniej: LOS ANGELES LAKERS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:30 Energa Basket Liga – 4. kolejka: ARGED BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – HYDROTRUCK RADOM



15:55 Liga Mistrzyń EHF – 2. kolejka, grupa A: ROSTOV-DON – RK KRIM MERCATOR na żywo
Eurosport Player

15:55 Liga Mistrzyń EHF – 2. kolejka, grupa B: SCM RAMNICU VALCEA – ODENSE na żywo
Eurosport Player

15:55 Liga Mistrzyń EHF – 2. kolejka, grupa B: GYORI AUDI ETO KC – HC PODRAVKA VEGETA na żywo
Eurosport Player

17:55 Liga Mistrzyń EHF – 2. kolejka, grupa A: VIPERS KRISTIANSAND – FTC-RAIL CARGO HUNGARIA na żywo
Eurosport Player

17:55 Liga Mistrzyń EHF – 2. kolejka, grupa B: BUDUCNOST – CSKA MOSKWA na żywo
Eurosport Player


12:55 PGNiG Superliga – 3. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Michałowska – Mariusz Jurasik, Iwona Niedźwiedź (z Zabrza)
Reporter: Damian Pechman

13:10
PGNiG Superliga – 3. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ŁOMŻA VIVE KIELCE
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Lis (z Zabrza)


13:00 Ekstraliga – 5. kolejka: OKS SKRA WARSZAWA – MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


21:00 World Series of Darts – finały, Salzburg, Austria: DZIEŃ 2

Komentarz: Marcin Grzywacz


14:45 PlusLiga – 2. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Jastrzębia-Zdroju)

17:30 PlusLiga – 2. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 2. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – MKS BĘDZIN
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Daniel Pliński (z Kędzierzyna-Koźla)


12:00 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 14:10)



09:30 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(do 12:00)


15:30 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(do 17:30)



10:45 Letni Puchar Kontynentalny, Wisła: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams (z Wisły)
Reporter: Anna Kozińska

10:55 Letni Puchar Kontynentalny, Wisła: ZAWODY 
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń (z Wisły)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski


12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: I FAZA GRUPOWA 
*(również o 17:00)



20:00 Enfusion 97, Alkmaar, Holandia: MAHMOUD SFEF – KARIM EL AMRI

Komentarz na sport.tvp.pl: Bogusław Solecki


12:00 PSA World Tour, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


12:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/4 finału: MATTEO BERRETTINI – CASPER RUUD 
Ipla

12:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/4 finału: SIMONA HALEP – YULIA PUTINTSEVA 
sport.tvp.pl

14:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/4 finału: VICTORIA AZARENKA – GARBINE MUGURUZA 
sport.tvp.pl

14:30 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIC – DOMINIK KOEPFER 
Ipla

16:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/4 finału: MARKETA VONDROUSOVA – ELINA SVITOLINA 
sport.tvp.pl

18:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/4 finału: DENIS SHAPOVALOV – GRIGOR DIMITROV 
Ipla

19:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/4 finału: ELISE MERTENS – KAROLINA PLISKOVA 
sport.tvp.pl

20:30 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/4 finału: DIEGO SCHWARTZMAN – RAFAEL NADAL 
Ipla


08:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: III SESJA TRENINGOWA 


09:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: SUPERPOLE 
*(o 19:25  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

10:55 Moto2 – Grand Prix San Marino: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:35 Mistrzostwa Świata Supersport, Montmelo, Hiszpania: SUPERPOLE 


12:15 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Montmelo, Hiszpania: SUPERPOLE 


12:35 Moto3 – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:05 Mistrzostwa Wielkiej Brytani Superbike, Oulton Park, Wielka Brytania: SESJA KWALIFIKACYJNA 


13:30 MotoGP – Grand Prix San Marino: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 1 
*(o 19:55  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

14:10 MotoGP – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 MotoGP – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto3 – Grand Prix San Marino: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 


15:35 Moto3 – Grand Prix San Marino: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 


20:00 Mistrzostwa Ameryki Supersport, Birmingham, USA: WYŚCIG 1 
Eurosport Player

21:00 Mistrzostwa Ameryki Superbike, Birmingham, USA: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


01:00 NASCAR Xfinity Series, Bristol, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak

07:30 Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend, Australia: WYŚCIG 1 

Komentarz w Sportklubie: Michał Olszak

09:00 Porsche Carrera Cup Germany, Le Mans, Francja: WYŚCIG


10:15 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:05)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

10:20 FIA World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans, Francja: SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport PlayerIpla

10:35 DTM, Nurburgring, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

11:00 Michelin Le Mans Cup – Road To Le Mans, Le Mans, Francja: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

13:25 DTM, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół
Komentarz w Super Polsacie: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

13:30 FIA World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans, Francja: WSTĘP na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Gac

14:15 FIA World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
*(do 15:05 dnia następnego)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Gac, Maciej Marcinkiewicz, Andrzej Mielczarek, Wojciech Jakubczyk, Grzegorz Jędrzejewski

16:40 ADAC GT Masters, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


23:00 FIA World Rallycross Championship, Ryga, Łotwa: WYŚCIG 

Komentarz: Krystian Sobierajski


11:30 2. Liga Żużlowa – 8. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 8. kolejka: OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE – SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ na żywo


16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 12. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Sławomir Kryjom (z Łodzi)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 12. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – EWINNER APATOR TORUŃ na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Łodzi)

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski, Mirosław Jabłoński
Reporter: Łukasz Benz

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Gollob


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart