Sport w TV: sobota – 20 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Serie A – 33. kolejka: STUDIO Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU Studio: Krzysztof Stanowski – Sebastian Mila, Wojciech Piela, Michał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:00 Serie A – 33. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

12:00 Magazyn STAN FUTBOLU
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Sebastian Mila, Wojciech Piela, Michał Borkowski, Wojciech Kowalczyk


12:25 Serie A – 33. kolejka: PARMA CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 33. kolejka: CELTA VIGO – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

13:00 
2.Bundesliga – 30. kolejka: SPVGG GREUTHER FURTH – FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Urban

13:00
2. Liga – 29. kolejka: RADOMIAK RADOM – ELANA TORUŃ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Kłos (z Radomia)

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Grzegorz Mielcarski

13:25 Premier League – 35. kolejka: MANCHESTER CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:30 
Serie A – 33. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:30 
Magazyn WITAJ W KLUBIE: PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak, Maciej Klimek

14:55
Serie A – 33. kolejka: BOLOGNA FC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
Serie A – 33. kolejka: SS LAZIO – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 15:10 również w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Maciej Szczęsny (z Gdańska)
Reporter: 
Szymon Borczuch

15:00
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

15:20 Bundesliga – 30. kolejka: BAYERN MONACHIUM – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

15:25 
Bundesliga – 30. kolejka: FSV MAINZ 05 – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Gdańska)

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Grzegorz Mielcarski

15:55 
Premier League – 35. kolejka: WEST HAM UNITED – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:10 
La Liga Santander – 33. kolejka: SD EIBAR – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 
Serie A – 33. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30
Fortuna 1. Liga – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40
 Fortuna 1. Liga – 29. kolejka: STAL MIELEC – CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski – Maciej Klimek

17:55
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

17:55
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski (z Lubina)

17:55
Serie A – 33. kolejka: JUVENTUS FC – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Grzegorz Mielcarski

18:25
Premier League – 35. kolejka: NEWCASTLE UNITED – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:25
Bundesliga – 30. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 33. kolejka: RAYO VALLECANO – SD HUESCA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

18:25 
Eredivisie – 31. kolejka: FC GRONINGEN – AFC AJAX na żywo
*(o 21:40  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:00 
Major League Soccer: CHICAGO FIRE – COLORADO RAPIDS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

20:00 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:00
La Liga Santander – 33. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:25
Bundesliga – 30. kolejka: FC SCHALKE 04 – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

20:25
Serie A – 33. kolejka: INTER MEDIOLAN – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 33. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

20:4
Eredivisie – 31. kolejka: FEYENOORD – AZ ALKMAAR na żywo
*(o 23:50  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Remigiusz Jezierski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:50
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


20:00 Gala Boksu, Greenwich, Wielka Brytania: DAVID ALLEN – LUCAS BROWNE na żywo
Ipla


18:00 ESL Pro League – CS:GO: 1. ETAP, GRUPA C na żywo
sport.tvp.pl


15:00 Ekstraklasa – 23. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – PIAST GLIWICE na żywo


21:00 PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head Island, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL – 1. runda play-off: BOSTON BRUINS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


23:00 Global Champions Tour, Miami, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:30 Cape Epic 2019, RPA: PODSUMOWANIE WYŚCIGU MĘŻCZYZN


14:15 
Cape Epic 2019, RPA: PODSUMOWANIE WYŚCIGU KOBIET 


14:00 Tour of Turkey, Turcja: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
Tour du Finistere, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:30 NBA – play-off: INDIANA PACERS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

12:30 Energa Basket Liga – 29. kolejka: TVB START LUBLIN – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:52 
Lega A – 27. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player

17:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 27. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – PINAR KARSIYAKA 

Komentarz: Radosław Spiak

18:57
 Lega A – 27. kolejka: ACQUA S. BERNARDO CANTU – OPENJOBMETIS VARESE na żywo
Eurosport Player

19:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 27. kolejka: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE – ISTANBUL BBSK na żywo

Komentarz: Kacper Merk

19:22 
Lega A – 27. kolejka: VANOLI CREMONA BASKET – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

19:57 
Lega A – 27. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

20:08 
Lega A – 27. kolejka: ALMA TRIESTE – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player

20:22 
Lega A – 27. kolejka: GERMANI BRESCIA BASKET – AX ARMANI ECHANGE MILANO na żywo
Eurosport Player

20:22 
Lega A – 27. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

20:37 
Lega A – 27. kolejka: VL PESARO – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

21:15 Tahincioglu Basketball Super League – 27. kolejka: TÜRK TELEKOM – AFYON BELEDIYESPOR 

Komentarz: Radosław Spiak

23:30 NBA – play-off: SAN ANTONIO SPURS – DENVER NUGGETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


12:45 PGNiG Superliga – runda przegranych, 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kalisza)
Reporter: Piotr Karpiński

12:55 
PGNiG Superliga – runda przegranych, 2. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – SPR STAL MIELEC na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kalisza)


17:55
 
Serie A1 – 1/2 finału: IGOR GORGONZOLA NOVARA – SAVINO DEL BENE SCANDICCI na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:3
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00 UFC Fight Night 149: ALISTAIR OVEREEM – ALEXEY OLEYNIK na żywo
*(od 16:00 do 19:00 również w Polsat Sport News HD, od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


18:30 
PSA World Tour, El Gouna, Egipt: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


13:30 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: DANIIL MEDVEDEV – DUSAN LAJOVIC na żywo
Ipla

15:30 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: FABIO FOGNINI – RAFAEL NADAL na żywo
Ipla


11:35 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Silverstone, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

14:45 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

14:45 FIM Endurance World Championship –  Le Mans 24H: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30
FIM Endurance World Championship –  Le Mans 24H: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player
Ipla


14:45 Turniej o Złoty Kask, Piła: FINAŁ na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:40
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam