Sport w TV: sobota – 20 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Glamowski, Piotr Domagała 12:55 La Liga Santander – 9. kolejka: REAL MADRYT – UD LEVANTE  Komentarz: Łukasz Wiśniowski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Piotr Domagała

12:55 La Liga Santander – 9. kolejka: REAL MADRYT – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Ćwiąkała

12:55
2. Bundesliga – 10. kolejka: HOLSTEIN KIEL – 1.FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

13:25 Premier League – 9. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 9. kolejka: AS ROMA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Sosnowca)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:20 
Bundesliga – 8. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski

15:25
Bundesliga – 8. kolejka: VFB STUTTGART – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MIEDŹ LEGNICA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Sosnowca)

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

15:55
Premier League – 9. kolejka: WEST HAM UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

16:10
La Liga Santander – 9. kolejka: VALENCIA CF – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Tipico Bundesliga – 11. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FC WACKER INNSBRUCK na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30
Serie A – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Fortuna 1. Liga – 15. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Tych)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40
Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: GKS TYCHY – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Tych)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Wrocławia)

17:55
Serie A – 9. kolejka: JUVENTUS FC – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTYna żywo

Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

18:20 Bundesliga – 8. kolejka: FC SCHALKE 04 – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

18:25 Premier League – 9. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25
La Liga Santander – 9. kolejka: VILLARREAL CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25
Eredivisie – 9. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC EMMEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Poznania)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Piotr Laboga

20:00 
Serie A – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: LECH POZNAŃ – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Poznania)

20:25
Serie A – 9. kolejka: UDINESE CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

20:40 
La Liga Santander – 9. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

20:40
Eredivisie – 9. kolejka:SC HEERENVEEN – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Grzegorz Mielcarski

22:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:30
Magazyn BUNDESLIGA+ 


10:00 BWF World Tour, Odense, Dania: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 18:25)
Ipla


08:00 European Tour Kobiet – Hero Women’s Indian Open, Gurgaon, Indie: III RUNDA na żywo


14:00 PGA European Tour – Andalucia Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:30 PGA European Tour – Andalucia Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
PGA Tour – CJ Cup @ Nine Bridges, 
Czedżu, Korea Południowa: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: WASHINGTON CAPITALS – FLORIDA PANTHERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


02:00 NBA: TORONTO RAPTORS – BOSTON CELTCS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

12:30 
Energa Basket Liga – 3. kolejka: TREFL SOPOT – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:15
Tahincioglu Basketball Super League – 2. kolejka: SAKARYA BB – GAZIENTEP na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:25
Lega A – 3. kolejka: VANOLI CREMONA – RED OCTOBER CANTU na żywo
Eurosport Player

22:00 
easyCredit BBL – 4. kolejka: RATIOPHARM ULM – ALBA BERLIN 

Komentarz: Jakub Ryś – Jacek Łączyński


06:00 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

04:30 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: PARY SPORTOWE – PROGRAM KRÓTKI na żywo
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

22:20 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH na żywo
*(od 22:20 także w TVP Sport HD)
Eurosport PlayerIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl


20:15 Gazprom SEHA League – 7. kolejka: METALURG SKOPJE – TATRAN PRESOV na żywo

Komentarz: Kacper Merk


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: ZAPOWIEDŹ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


10:10 Mistrzostwa Świata, Jokohama, Japonia – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla

12:30 
Mistrzostwa Świata, Jokohama, Japonia – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


14:45 PlusLiga – 3. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
Serie A1 – 2. kolejka: CALZEDONIA VERONA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla

17:30 
PlusLiga – 3. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – MKS BĘDZIN na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


13:45 English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Fight Exclusive Night 22: DAMIAN GRABOWSKI – JOSE RODRIGO GUELKE na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:30 PSA World Tour, Weybridge, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport Player


12:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan – Jerzy Janowicz

14:55
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

15:00 
WTA Tour, Luksemburg – finał??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

17:00 
ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/2 finału:??? – ??? na żywo
Ipla


09:45 Puchar Świata, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

10:00 Puchar Świata, Paryż, Francja: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 
Moto3 – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

02:55 
MotoGP – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

03:55 
Moto2 – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

05:35 
Moto3 – Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

06:30 
MotoGP – Grand Prix Japonii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

07:10 
MotoGP – Grand Prix Japonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

07:35 
MotoGP – Grand Prix Japonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

08:05 
Moto2 – Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


19:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

19:55 
Formuła 1 – Grand Prix USA: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:30 
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

22:55 
Formuła 1 – Grand Prix USA: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

inne
11:15 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 14:10, 17:15)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAMna żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 Magazyn SPORT na żywo


21:45
 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam