Sport w TV: sobota – 21 lipca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Letnia Grand Prix, Wisła, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY 03:00 International Champions Cup: MANCHESTER CITY – BORUSSIA DORTMUND  Komentarz: Szymon Borczuch – Rafał Ulatowski 13:00 Lotto Ekstraklasa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Letnia Grand Prix, Wisła, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY


03:00
International Champions Cup: MANCHESTER CITY – BORUSSIA DORTMUND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Rafał Ulatowski

13:00 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: MIEDZ LEGNICA – POGOŃ SZCZECIN premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Piotr Glamowski
Reporter: Grzegorz Milko

15:10 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Krzysztof Przytuła (z Wrocławia)
Reporterzy: Piotr Laboga, Mariusz Wróblewski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Krzysztof Przytuła (z Wrocławia)

16:00
International Champions Cup: BAYERN MONACHIUM – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

17:30 
Nice 1. Liga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Waldemar Prusik (z Opola)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:45 
Nice 1. Liga – 1. kolejka: ODRA OPOLE – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Waldemar Prusik (z Opola)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Krakowa)

18:00 
Magazyn F2 I WIELKI FUTBOL premiera.200


20:05 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski (z Warszawy)

21:45
Major League Soccer – 21. kolejka: ATLANTA UNITED – DC UNITED na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

23:30
1.Liga – 1. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SFC OPAVA premiera.200
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Marcin Kalita


20:00 XIII SuperFinał: WARSAW EAGLES – KOZŁY POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 The Open Championship, Angus, Szkocja: III RUNDA na żywo
Ipla


12:40 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:00 
Tour de France: ETAP 14 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:30 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:45 
Tour de France: SKRÓT DNIA premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


15:00 Diamentowa Liga, Londyn, Wielka Brytania: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 Mistrzostwa Polski, Lublin, Polska: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 19:15 także w TVP Spot HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Przemysław Babiarz (z Lublina)
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Lublina)
Reporter: Kacper Tomczyk


21:00 Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 5. kolejka: POLSKA – ROSJA premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

22:15 
Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 5. kolejka: SZWAJCARIA – AZERBEJDŻAN premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


14:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: ZAPOWIEDŹ premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak

23:00 
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Włoch: SKRÓT DNIA premiera.200
Ipla


20:00 World Matchplay Darts 2018, Blackpool, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


15:00 Mistrzostwa Europy, Haga, Holandia: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Europy, Haga, Holandia: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

18:30 
Mistrzostwa Europy, Haga, Holandia: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Ipla

19:45
Mistrzostwa Europy, Haga, Holandia: FINAŁ na żywo
Ipla


17:00 Mistrzostwa Europy, Haga, Holandia: 1/4 FINAŁU na żywo
Ipla


16:35 Letnia Grand Prix, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
*(od 17:25 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński (z Wisły)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz

17:30 Letnia Grand Prix, Wisła, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
*(od 17:45 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek – Rafał Kot (z Wisły)


21:00 Cage Warriors 95: MEHRDAD JANZEMINI – STEFANO PATERNO na żywo
Ipla


11:00 WTA Tour, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

13:00 WTA Tour, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

13:00 ATP World Tour 250, Bastad, Szwecja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:00 WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

15:00 
ATP World Tour 250, Bastad, Szwecja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:00 
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Joanna Sakowicz


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla

14:55
 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

16:10 
Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla


19:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo


19:55 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ZAWODY na żywo

inne
09:05
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 11:45 i 16:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 
Magazyn SPORT na żywo


21:05 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam