Sport w TV: sobota – 21 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 10. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA 00:55 Major League Soccer: NEW ENGLAND REVOLUTION – MONTREAL IMPACT  09:35 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 10. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA


00:55 Major League Soccer: NEW ENGLAND REVOLUTION – MONTREAL IMPACT na żywo


09:35 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski

12:00 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: RESOVIA RZESZÓW – ARKA GDYNIA 
Ipla

12:30
Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: STOMIL OLSZTYN – GKS JASTRZĘBIE 
Polsat Sport HDIpla

12:55 2. Bundesliga – 8. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – SV SANDHAUSEN
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Adrian Olek

13:25 Premier League – 9. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch

13:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: UD LEVANTE – ELCHE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski

14:55 Serie A – 8. kolejka: FC CROTONE – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 8. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Paweł Kapusta, Tomasz Urban

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FC AUGSBURG 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – WERDER BREMA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Mateusz Kirpsza
15:25 Bundesliga – 8. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – BAYER 04 LEVERKUSEN 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:55 Premier League – 9. kolejka: ASTON VILLA FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski

15:55 Eliteserien – 25. kolejka: STABÆK FOTBALL – MOLDE FK 


16:10 LaLiga Santander – 10. kolejka: VILLARREAL CF – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Płonka

17:00 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: GKS TYCHY – MIEDŹ LEGNICA 
Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – KORONA KIELCE 
Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – CHROBRY GŁOGÓW 
Ipla

17:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Bartosz Gleń – Radosław Majdan (z Lubina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Michał Wodziński

17:25 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – PGE FKS STAL MIELEC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Bartosz Gleń – Radosław Majdan (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak


17:55 Serie A – 8. kolejka: SPEZIA CALCIO – ATALANTA BC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Eliteserien – 25. kolejka: AALESUNDS FK – VÅLERENGA FOTBALL 


18:25 Premier League – 9. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Tomasz Witas – Szymon Przedpełski

18:25 LaLiga Santander – 10. kolejka: SEVILLA FC – CELTA VIGO 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:25 Bundesliga – 8. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – RB LIPSK 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

18:25
1. liga – 8. kolejka: SFC OPAWA – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla

19:40 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Grodziska Wielkopolskiego)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Mariusz Wróblewski

19:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WARTA POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Grodziska Wielkopolskiego)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka – Piotr Szymczuk

20:25 Bundesliga – 8. kolejka: HERTHA BSC – BORUSSIA DORTMUND 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

20:30 LaLiga Santander – 10. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Paweł Wilkowicz

20:40 Serie A – 8. kolejka: JUVENTUS FC – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 9. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Jarosław Koliński

20:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Michał Żewłakow, Grzegorz Mielcarski

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 


08:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Pajda

09:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Pajda

12:45 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

14:15 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda


18:00 Queensberry Poland, Gniew: PAWEŁ AUGUSTYNIK – DARIUSZ SĘK 
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra

19:15 Bokserski wieczór na antenie TVP SPORT: STUDIO 
*(również o 22:50 i 00:15)


19:35 Tymex Boxing Night 14, Szydłowiec: DAMIAN WRZESIŃSKI – LUIS ÁNGEL VIEDAS 

Komentarz: Janusz Pindera – Kacper Bartosiak

20:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: CONOR BENN – SEBASTIAN FORMELLA 
*(od 23:05 na TVP Sport HD)

Komentarz: Janusz Pindera – Kacper Bartosiak


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 13. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – REKORD BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda


12:00 PGA European Tour – Joburg Open, Johannesburg, RPA: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – RSM Classic, St. Simons Island, USA: III RUNDA 

Komentarz: Krzysztof Rawa, Michał Ligocki


10:07 Turkish Airlines Euroleague – 10. kolejka: ALBA BERLIN – ZENIT SANKT PETERSBURG


11:00 Basketball Super League – 9. kolejka: OGM ORMANSPOR – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

13:15 Basketball Super League – 9. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

15:30 Basketball Super League – 9. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 14. kolejka: ZASTAL ENEA BC ZIELONA GÓRA – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI


18:00 Basketball Super League – 9. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – PETKIM SPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:45
Liga ACB – 12. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – MORABANC ANDORRA na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik


11:30 ISU Grand Prix – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 
Ipla
Komentarz: Agnieszka Iwańska

13:40 ISU Grand Prix – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: TANIEC DOWOLNY 
Ipla
Komentarz: Agnieszka Iwańska

15:30 ISU Grand Prix – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH 
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

17:10 ISU Grand Prix – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK 
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg


10:05 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport Player

13:05 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport Player


11:20 Puchar Świata, Stubai, Austria: SLOPESTYLE 



12:55 PGNiG Superliga – 10. kolejka: MMTS KWIDZYN – GWARDIA OPOLE 

Komentarz: Hubert Malinowski – Robert Lis

22:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 9. kolejka: BERGISCHER HC – FÜCHSE BERLIN 

Komentarz: Artur Kwiatkowski


18:10 Autumn Nations Cup: WALIA – GRUZJA 



14:45 PlusLiga – 14. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – STAL NYSA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski

17:00
Tauron 1. liga – 10. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 


17:30 PlusLiga – 14. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 14. kolejka: GKS KATOWICE – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 


23:00 SuperLega – 11. kolejka: ALLIANZ MILANO – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA 



09:15 Puchar Świata, Wisła: MELDUNEK 
*(również o 10:25)


14:55 Puchar Świata, Wisła: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD)

Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Michał Chmielewski (z Wisły)
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel
Studio w Eurosporcie 1: Jakub Kot – Krzysztof Biegun (z Wisły)
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


16:00 Puchar Świata, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Wisły)
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek (z Wisły)
Komentarz w Radio Gol 3: Patryk Banaszkiewicz – Piotr Szymczuk

17:55 Puchar Świata, Wisła: STUDIO 

Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel
Studio w Eurosporcie 1: Jakub Kot – Krzysztof Biegun (z Wisły)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski (z Wisły)
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 17:30)


19:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 23:30)


21:15 Enfusion 100, Wuppertal, Niemcy: WALKI na żywo


15:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału: DOMINIC THIEM – NOVAK DJOKOVIC na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału debla: MELZER/ROGER-VASSELIN – RAM/SALISBURY na żywo


21:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału: DANIIL MEDVEDEV – RAFAEL NADAL na żywo


07:00 ITTF Finals, Zhegzhou, Chiny: MECZE PÓŁFINAŁOWE KOBIET na żywo
*(również o 08:40)


07:50 ITTF Finals, Zhegzhou, Chiny: MECZE PÓŁFINAŁOWE MĘŻCZYZN na żywo
*(również o 09:30)


16:30 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: FINAŁ KONKURSU SZYBKOŚCI na żywo
*(23 listopada o 13:35  w TVP Sport HD)

Komentarz: Oswald Rodrigo Pereira – Dariusz Urbanowicz


10:00 Moto3 – Grand Prix Portugalii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 MotoGP – Grand Prix Portugalii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 Moto2 – Grand Prix Portugalii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:35 Moto3 – Grand Prix Portugalii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Moto3 – Grand Prix Portugalii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:30 MotoGP – Grand Prix Portugalii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 MotoGP – Grand Prix Portugalii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:35 MotoGP – Grand Prix Portugalii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:10 Moto2 – Grand Prix Portugalii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:35 Moto2 – Grand Prix Portugalii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


14:00 FIA Formula Regional European, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo


18:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:30)
Eurosport Player

19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki