Sport w TV: sobota – 22 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy U21, Bologna, Włochy – grupa A: HISZPANIA – POLSKA 00:45 Copa America, Salvador, Brazylia – grupa C: EKWADOR – CHILE  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy U21, Bologna, Włochy – grupa A: HISZPANIA – POLSKA


00:45 Copa America, Salvador, Brazylia – grupa C: EKWADOR – CHILE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Piotr Koźmiński

10:25 
Mistrzostwa Europy U21: PODSUMOWANIE 2. KOLEJKI FAZY GRUPOWEJ
TVP Sport HD

11:30 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:25 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Grenoble, Francja – 1/8 finału: NIEMCY – NIGERIA na żywo
*(23 czerwca o 01:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

19:25 Mistrzostwa Europy U21, Bolonia, Włochy – grupa A: STUDIO na żywo
*(od 20:30 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny
Reporterzy: Hubert Bugaj, Kacper Tomczyk, Marcin Wojtasik


20:45 
Copa America, Sao Paulo, Brazylia – grupa A: PERU – BRAZYLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Bartłomiej Rabij

20:45 
Copa America, Belo Horizonte, Brazylia – grupa A: BOLIWIA – WENEZUELA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Koźmiński

20:50 
Mistrzostwa Europy U21, Bolonia, Włochy – grupa A: HISZPANIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow (z Bolonii)

20:55 
Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – grupa A: BELGIA – WŁOCHY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki

20:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Nice, Francja – 1/8 finału: NORWEGIA – AUSTRALIA na żywo
*(23 czerwca o 06:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj


03:00 Gala Boksu Zawodowego, Indio, USA: ALBERTO MACHADO – ANDREW CANCIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

18:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

20:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


00:30 Weber Cup, Las Vegas, USA: DZIEŃ 4 

Komentarz: Przemysław Antuszewicz


15:00 ESL Pro League – CS:GO: DZIEŃ 5 na żywo
sport.tvp.pl


13:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ KOBIET na żywo
Ipla


14:00 
PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


22:30 Global Champions Tour, Cascais, Portugalia: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
16:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


22:00 Puchar Świata, Bratysława, Słowacja: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


12:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: WYŚCIG KOBIET na żywo
Ipla

13:15 Wyścig dookoła Słowenii: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Route d’Occitanie, Francja: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:50 
Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 8 na żywo
Ipla


15:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – koszykówka 3×3 – 1. runda: POLSKA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:40
Lega A – finał: UMANA REYER VENEZIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player


08:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


18:00 Mistrzostwa Świata U20, Rosario, Argentyna – mecz o 3. miejsce: ARGENTYNA – RPA na żywo
Ipla

20:30 Mistrzostwa Świata U20, Rosario, Argentyna – finał: AUSTRALIA – FRANCJA na żywo
Ipla


01:45 Liga Narodów FIVB, Cuiaba, Brazylia – 10. kolejka: BRAZYLIA – BUŁGARIA na żywo
Ipla

02:45 
Liga Narodów FIVB, Hoffman Estates, USA – 10. kolejka: USA – JAPONIA na żywo
Ipla

12:45 
Liga Narodów FIVB, Arbadil, Iran – 11. kolejka: FRANCJA – PORTUGALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 11. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 16:35 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

16:45 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 11. kolejka: POLSKA – SERBIA na żywo
*(od 16:50 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Mediolanu)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas


19:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

19:45 Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 11. kolejka: WŁOCHY – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:45 Liga Narodów FIVB, Cuiaba, Brazylia – 11. kolejka: BUŁGARIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:00 (sob/nd) Liga Narodów FIVB, Hoffman Estates, USA – 11. kolejka: CHINY – JAPONIA
Ipla


10:40 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:25 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


12:30
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/2 finału: BARBORA STRYCOVA – ASHLEIGH BARTY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

13:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/2 finału: MATTEO BERRETTINI – DAVID GOFFIN na żywo
Ipla

14:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału: DANIIL MEDVEDEV – GILLES SIMON na żywo
Ipla

14:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/2 finału: JULIA GOERGES – PETRA MARTIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

15:30 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/2 finału: ROGER FEDERER – PIERRE-HUGUES HERBERT na żywo
Ipla

15:30 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/2 finału: SOFIA KENIN – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału: FELIX AUGER-ALIASSIME – FELICIANO LOPEZ na żywo
Ipla

17:30 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/2 finału: ANGELIQUE KERBER – BELINDA BENCIC na żywo
sport.tvp.pl


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1. RUNDA na żywo
Ipla


10:50 
Mistrzostwa Świata Superbike, Misano Włochy: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:30 
Mistrzostwa Świata Supersport, Misano Włochy: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

13:50 
Mistrzostwa Świata Superbike, Misano Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 14:45  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:05 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Misano Włochy: WYŚCIG OSTATNIEJ SZANSY na żywo
Eurosport Player

20:00
AMA Motocross, Lakewood, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak

21:00
AMA Motocross, Mount Morris, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak


10:45 FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

12:00 
FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

13:30
Formuła E – ePrix Szwajcarii: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Francji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

18:00
Formuła E – ePrix Szwajcarii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30 Formuła 3 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 1 
Ipla


23:15 Formuła 2 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 1 
Ipla


18:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Lublin: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00
Nice 1. Liga Żużlowa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:15 Nice 1. Liga Żużlowa – 11. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Ipla

inne
09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – Sambo: ĆWIERĆFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

13:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – Sambo: ĆWIERĆFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

16:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – Sambo: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki