Sport w TV: sobota – 22 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA World Grand Prix – grupa H2: POLSKA – KAZACHSTAN 11:20 International Champions Cup: STUDIO Studio: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow 11:25 International Champions […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA World Grand Prix – grupa H2: POLSKA – KAZACHSTAN


11:20
International Champions Cup: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow

11:25
International Champions Cup: BAYERN MONACHIUM – AC MILAN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina

11:55
Premier League Asia Trophy – mecz o 3. miejsce: WEST BROMWICH ALBION – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:30 Mecz Towarzyski: CHELSEA FC – ARSENAL FC na żywo


14:25
Premier League Asia Trophy – finał: LEICESTER CITY – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:55
Mecz Towarzyski: FC ST. PAULI – WERDER BREMA na żywo


15:00 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Piotr Laboga, Filip Surma

15:25 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: PIAST GLIWICE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)

15:55 Tipico Bundesliga – 1. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SV MATTERSBURG na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

17:40 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

17:45 Mistrzostwa Europy Kobiet, Doetinchem, Holandia – grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:55 Mistrzostwa Europy Kobiet, Doetinchem, Holandia – grupa C: ISLANDIA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:55 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: LECHIA GDAŃSK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

17:55 
Mecz Towarzyski: VFL BOCHUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo


18:00 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – ARKA GDYNIA premiera.200


19:55
Major League Soccer – 20. kolejka: NEW YORK CITY – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


20:10 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporter: Sonia Śledź

20:25 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Warszawy)

20:25 
Superpuchar Belgii: RSC ANDERLECHT – ZULTE WAREGEM na żywo
Ipla


20:30 Mistrzostwa Europy Kobiet, Utrecht, Holandia – grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:40 Mistrzostwa Europy Kobiet, Utrecht, Holandia – grupa C: FRANCJA – AUSTRIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


20:55 
Serie A – 15. kolejka: EC VITORIA – CHAPECOENSE AF na żywo
Ipla


21:55
Major League Soccer – 20. kolejka: MINNESOTA UNITED – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Krzysztof Przytuła

23:35
International Champions Cup: STUDIO na żywo
*(od 23:50 również w TVP 1)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra

23:55
International Champions Cup: JUVENTUS FC – FC BARCELONA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


09:00
The World Games, Wrocław, Polska: USA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Jędrzej Stęszewski

09:00
The World Games, Wrocław, Polska: POLSKA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Jędrzej Stęszewski


16:30
The World Games, Wrocław, Polska: AEROBIK SPORTOWY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska–Kucharska, Małgorzata Sobera


13:00
Tour de France kobiet: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:45
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 Tour de France: ETAP 20 na żywo
*(od 15:55 w das Erste. od 14:15 w Rai Sport, od 14:55 w Rai 3, od 15:00 w S4C, od 13:30 w CT Sport, od 15:05 w France 2 HD, od 15:31 w TV 5 Monde Maghreb Orient)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: JAPONIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

10:45
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: KANADA – KOLUMBIA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

12:30
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: USA – AUSTRALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

15:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: KOLUMBIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

16:45
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: AUSTRALIA – KANADA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

18:30
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: USA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak


12:30 Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 – SESJA PORANNA na żywo


14:00 Mistrzostwa Europy, Grosseto, Włochy: DZIEŃ 3  na żywo
Eurosport Player

15:40
Mistrzostwa Polski, Białystok, Polska: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Jóźwik (z Białegostoku)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


09:25
Magazyn FINA AQUATICS WORLD premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


19:45
The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


10:00
The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


20:00
World Matchplay: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Pajda


00:20
World Grand Prix – grupa G1: CHINY – JAPONIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

07:00
World Grand Prix – grupa H1: TAJLANDIA – DOMINIKANA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


07:00
World Grand Prix – grupa H2: KOREA – KOLUMBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Maciej Jarosz

09:20
World Grand Prix – grupa H2: POLSKA – KAZACHSTAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

23:00
World Grand Prix – grupa G1: CHINY – ROSJA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Maciej Jarosz


14:45
Olsztyn 4-Star Open, Olsztyn, Polska: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

14:45 Plaża Open, Rybnik, Polska: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski (z Rybnika)
Reporter: Sylwia Michałowska


12:30
Olsztyn 4-Star Open, Olsztyn, Polska: 1/4 FINAŁU na żywo
Ipla

15:40 Plaża Open, Rybnik, Polska: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski (z Rybnika)
Reporter: Sylwia Michałowska

17:00
Olsztyn 4-Star Open, Olsztyn, Polska: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla


14:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: WIEŻA 3M – PARY MIESZANE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:00
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: WIEŻA 10M – FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


12:40
The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Kewin Rozum


19:00
Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy: 2. KOLEJKA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


02:30 ATP World Tour, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek

04:30
 ATP World Tour, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek

14:00
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 finału: IRINA-CAMELIA BEGU – CARLA SUAREZ NAVARRO na żywo
*(premiera.200 od 20:25 w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

16:00 WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 finału: ANA BOGDAN – JULIA GOEGRES na żywo
*(premiera.200 od 21:30 w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Regulski

20:00
ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


19:15
Magazyn DATEV CHALLENGE ROTH premiera.200


00:30
The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁ MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak

14:00
The World Games, Wrocław, Polska: ELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak

22:00
The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak


16:45 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


13:30 ADAC GT Masters, Zandoort, Holandia: WYŚCIG na żywo


14:30 Seria DTM, Moskwa, Rosja: WYŚCIG 1 na żywo


14:30
Magazyn MISTRZOSTWA ŚWIATA WRC premiera.200
CANAL+ Sport HD


16:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 5. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW  na żywo
Ipla


17:30 Speedway Grand Prix, Cardiff, Wielka Brytania: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Cegielski (z Cardiff)
Reporter: Łukasz Benz

18:00
Speedway Grand Prix, Cardiff, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Dryła – Robert Wardzała (z Cardiff)

inne
00:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


09:00 
The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 2 na żywo


17:30
The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla 


18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


20:10 Magazyn SPORT na żywo
 


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00
The World Games, Wrocław, Polska: MAGAZYN PODSUMOWUJĄCY na żywo
Polsat Sport HDIpla


23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny