Sport w TV: sobota – 22 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 27. kolejka: LEICESTER CITY FC – MANCHESTER CITY FC 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 27. kolejka: LEICESTER CITY FC – MANCHESTER CITY FC


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

12:55 La Liga – 25. kolejka: CELTA VIGO – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 23. kolejka: HAMBURGER SV – FC SANKT PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 27. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:25 1. Liga – 22. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – SFC OPAWA
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: ARKA GDYNIA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

14:55 Serie A – 25. kolejka: BOLOGNA FC – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

15:20 Bundesliga – 23. kolejka: HERTHA BSC – 1. FC KÖLN na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała (z Berlina)

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: SC FREIBURG – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 La Liga – 25. kolejka: FC BARCELONA – SD EIBAR na żywo
*(o 21:20  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:30 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow, Sebastian Mila
Reporter: Marcin Wojtasik

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: LEGIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Warszawy)
Komentarz w TVP Sport: Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau (z Warszawy)

17:30 Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

17:55 Serie A – 25. kolejka: SPAL 2013 – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:20 La Liga – 25. kolejka: REAL SOCIEDAD – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:25 Premier League – 27. kolejka: LEICESTER CITY FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 23. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:30 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Maciej Klimek

19:40 Eredivisie – 24. kolejka: FEYENOORD – FROTUNA SITTARD na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:30 La Liga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

20:40 Serie A – 25. kolejka: ACF FIORENTINA – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:50 Premier League – 27. kolejka: SOUTHAMPTON FC – ASTON VILLA FC 

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

20:55 La Liga – 25. kolejka: UD LEVANTE – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:00
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Tomasz Wieszczycki

23:00 La Liga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:30 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


11:45 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
14:40 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


13:00 
Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 21:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak

13:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak

15:30 
Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak

17:00 
Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak


21:30 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: BRAD FOSTER – LUCIEN REID na żywo
*(od 22:30 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


20:00 WGC – Mexico Championship, Mexico City, Meksyk: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: NEW YORK ISLANDERS – DETROIT RED WINGS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal


21:00 Cavaliada, Kraków: SPEED & MUSIC 
*(23 lutego o 22:55  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Krakowa)
Studio: Sylwia Dekiert (z Krakowa)
Reporter: Anna Kozińska


15:00 Wyścig dookoła Andaluzji, Hiszpania: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

16:45 Volta ao Algarve, Portugalia: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Mariusz Czykier – Dariusz Baranowski


09:20 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:30 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – SACRAMENTO KINGS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski


01:50 Puchar Świata, Naeba, Japonia: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

04:50 
Puchar Świata, Naeba, Japonia: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:20 Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:30 Puchar Świata, Tazawako, Japonia: JAZDA PO MULDACH 
*(od 06:00 również w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport PlayerEurosport 1 HD

11:20 Puchar Świata, Mińsk, Białoruś: SKOKI 
IplaEurosport Player


14:30 Liga Mistrzów EHF – 1/4 finału: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk (z Płocka)
Reporter: Szymon Ratajczak

14:55 Liga Mistrzów EHF – 1/4 finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – BIDASOA IRUN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płocka)

16:45 Puchar EHF – 3. kolejka, grupa A: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

16:55 Puchar EHF – 3. kolejka, grupa A: SL BENFICA – KPR GWARDIA OPOLE na żywo
sport.tvp.pl

20:05 PGNiG Superliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik (z Kalisza)
Reporter: 
Damian Pechman

20:25 PGNiG Superliga – 22. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź (z Kalisza)


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WŁOCHY – SZKOCJA na żywo


17:40 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WALIA – FRANCJA na żywo


08:55 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

13:25 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla

18:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport PlayerIpla

19:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


20:55 Serie A1 – 20. kolejka: SAUGELLA MONZA – POMI CASALMAGGIORE 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 20. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz (z Warszawy)

16:00
Puchar Włoch – 1/2 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ITAS TRENTINO na żywo
Ipla

17:30 PlusLiga – 20. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 Puchar Włoch – 1/2 finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla

20:30 PlusLiga – 20. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – CERRAD ENEA CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: STUDIO 
*(od 12:35 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Mateusz Leleń, Piotr Majchrzak, Apoloniusz Tajner
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams

12:45
Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: KONKURS INDYWIDUALNY 
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

14:35 
Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Mateusz Leleń, Piotr Majchrzak, Apoloniusz Tajner
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams


16:45 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 
*(do 18:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 
*(do 00:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:50 Puchar Świata, Pyeongchang, Korea Południowa: GIGANT RÓWNOLEGŁY 
Eurosport Player


01:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: ATTILA BALAZS – PEDRO MARTINEZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/4 finału: STEVE JOHNSON – MILOS RAONIC na żywo
Ipla

16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – finał: SIMONA HALEP – ELENA RYBAKINA na żywo
*(23 lutego o 06:55  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

21:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/2 finałuCRISTIAN GARIN – BORNA CORIC na żywo
Ipla

23:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


06:50 Virgin Australia Supercars Championship, Adelajda, Australia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

21:30 
NASCAR Xfinity Series, Las Vegas, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


19:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 (sob/Nd) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki