Sport w TV: sobota – 23 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet: POLSKA – WĘGRY 12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  12:30 Nice 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet: POLSKA – WĘGRY


12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD


12:30 
Nice 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Szymon Rojek

12:40
 
Nice 1. Liga – 10. kolejka: ODRA OPOLE – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Opola)

12:55 
La Liga Santander – 6. kolejka: ATLETICO MADRYT – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2.Bundesliga – 8. kolejka: FC ST. PAULI – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Sebastian Chabiniak

13:30 
Lotto Ekstraklasa –  10. kolejka: PIAST GLIWICE – ARKA GDYNIA premiera.200

Komentarz: Tomasz Smokowski – Leszek Orłowski
Reporter: Bartosz Ignacik

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Robert Podoliński

13:25 
Premier League – 6. kolejka: WEST HAM UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 6. kolejka: AS ROMA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:00 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
*(od 15:10 w nSport+ HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Reporterzy: Adam Westfal, Tomasz Lipiński

15:25 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)

15:25 
La Liga Santander – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


15:25 
Bundesliga – 6. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:30 Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200


15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Robert Podoliński

15:55 
Premier League – 6. kolejka: SOUTHAMPTON – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

15:55 
Tipico Bundesliga – 9. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – RZ PELLETS WAC na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10 
La Liga Santander – 6. kolejka: CD ALAVES – REAL MADRYT na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55 Ligue 1 Conforama – 7. kolejka: MONTPELLIER HSC – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Extra HD: Julian Kowalski – Stefan Białas

17:30 Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


17:40 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa –10. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (ze Szczecina)

17:50 
La Liga Santander – 5. kolejka: FC BARCELONA – SD EIBAR premiera.200
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

17:55
Serie A – 6. kolejka: SPAL – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Robert Podoliński

18:15 
Bundesliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Premier League – 6. kolejka: LEICESTER CITY – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:25 
Bundesliga – 6. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
Tipico Bundesliga – 9. kolejka: SK SPUNTIGAMER STURM GRAZ – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

18:30 Premier League – 10. kolejka: DYNAMO KIJÓW – VERES RIVNE na żywo


20:10 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik

20:25 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Kielc)

20:25
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HD 
sport.tvp.pl

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Robert Podoliński

20:30 La Liga Santander – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


20:40
 Serie A – 6. kolejka: JUVENTUS FC – TORINO FC na żywo
Ipla

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 4. kolejka: GIRONA FC – FC BARCELONA na żywo
Ipla

Komentarz w Eleven Sports HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

21:00 
Major League Soccer – 30. kolejka: NEW YORK CITY FC – HOUSTON DYNAMO na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:15 
Tipico Bundesliga – 9. kolejka: LASK LINZ – SV MATTERSBURG premiera.200


22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Andrzej Juskowiak

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla


23:00 
Major League Soccer – 30. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTON – TORONTO FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Eredivisie – 6. kolejka: AFC AJAX – VITESSE ARNHERM premiera.200
 
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

23:50 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


05:00 World Superseries – Yonax Open Japan Superseries: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


02:30 Gala Boksu, Tucson, USA: GILBERTO RAMIREZ – JESSE HART na żywo
Polsat Sport HD Ipla

21:00 Gala Boksu, Manchester, Wielka Brytania: JOSEPH PARKER – HUGHIE FURY na żywo
*(od 23:15 w 2+2)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Edward Durda – Grzegorz Proksa


18:00 NCAA – 4. kolejka: FLORIDA STATE SEMINOLES – NC STATE WOLFPACK na żywo


21:30 NCAA – 4. kolejka: CALIFORNIA GOLDEN BEARS – USC TROJANS na żywo


18:30 PGA Tour – Tour Championship, Atlanta, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


19:45 Global Champions Tour, Rzym, Włochy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: WYŚCIG JUNIORÓW na żywo
*(od 11:05 w TVP Sport HD i Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Andrzej Piątek

13:10 Mistrzostwa Świata, Bergen, Norwegia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
*(od 15:00 w Eurosport 2 HD, od 15:00 w BBC One HD, od 17:00 w BBC Two HD, od 15:15 w France 3)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Andrzej Piątek


18:00 Mecz Towarzyski: CSKA MOSKWA – BAYERN MONACHIUM na żywo


20:30 Mecz Towarzyski: KHIMKY MOSKWA – FENERBAHCE DOGUS na żywo


12:45 PGNiG Superliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Gdańska)
Reporter: Piotr Bugajny

12:55 
PGNiG Superliga – 4. kolejka: WYBRZEŻE GDAŃSK – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Gdańska)

17:25 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: TELEKOM VESZPREM – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński

19:55 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – MOL-PICK SZEGED na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Niedźwiedź

20:30 
Liga ASOBAL – 3. kolejka: FRIGORIFICOS MORRAZO – BM. LOGRANO LA RIOJA premiera.200


16:15 Guinness Pro 14 – grupa A: CONNACHT RUGBY – CARDIFF BLUES na żywo
Eurosport Player

19:30 
Guinness Pro 14 – grupa A: SOUTHERN KINGS – ZEBRE RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:30 
Guinness Pro 14 – grupa B: SCARLETS RUGBY – EDINBURGH RUGBY na żywo
Eurosport Player


14:50 Mistrzostwa Europy, Ganja, Azerbejdżan – grupa D: CZECHY – BELGIA na żywo
 Ipla

14:50 
Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja – grupa B: GRUZJA – CHORWACJA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

15:50 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa A: POLSKA – WĘGRY na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:50 Mistrzostwa Europy, Ganja, Azerbejdżan – grupa D: SERBIA – HOLANDIA na żywo
 Ipla

17:50 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa C: BUŁGARIA – UKRAINA premiera.200
 Ipla

18:00 Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja – grupa B: WŁOCHY – BIAŁORUŚ na żywo
*(o 23:55 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
Polsat Sport Extra HD Ipla

18:30 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa C: TURCJA – ROSJA na żywo
*(o 21:50 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
Polsat Sport Extra HD Ipla


19:00 Superpuchar Polski: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla


08:00 World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
World Open, Yushan, Chiny: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:00 UFC Fight Night: OVINCE SAINT PREUX – MAURICIO RUA na żywo
Ipla

19:55 M-1 Challenge 83: MIKHAIL RAGOZIN – BRANDON HALSEY na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Daniel Dziubicki


05:00 WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/2 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

07:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia: 1/2 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

09:00
WTA Tour, Guangzhou, Chiny: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:40
Laver Cup 2017, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


13:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja: 1/2 FINAŁU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:40 
Laver Cup 2017, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


14:15 Indian Super League: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

17:00 Indian Super League: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


20:00
 WWE RAW (odc.1268) premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Borkowski – Andrzej Supron

22:00 
WWE NXT (odc.411) premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Borkowski – Andrzej Supron


14:30 ITV Racing, Newbuy, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


09:00 Moto3, Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


09:55 
MotoGP, Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


10:55 
Moto2, Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


12:35 
Moto3, Grand Prix Aragonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


13:30 
MotoGP, Grand Prix Aragonii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:10 
MotoGP, Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


14:35 
MotoGP, Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

15:05 
Moto2, Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


11:00 ADAC Formel 4, Hockenheimring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


11:55 
ADAC TCR Germany, Hockenheimring, NiemcyWYŚCIG 1 na żywo


13:00 
ADAC GT Masters, Hockenheimring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


14:30 Seria DTM, Spielberg, Austria: WYŚCIG 1 na żywo


14:30 ADAC Formel 4, Hockenheimring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


21:45 Road Racing Italian Championship, Mugello, Włochy: 9. RUNDA na żywo
*(od 21:45 w nSport+ HD)


18:30 Speedway Grand Prix – Grand Prix Szwecji, Solna, Szwecja: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Solnej)
Reporter: Sergiusz Ryczel

19:00 
Speedway Grand Prix – Grand Prix Szwecji, Solna, Szwecja: ZAWODY na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Paweł Ruszkiewicz (z Solnej)

inne
18:00 Magazyn TRANS WORLD SPORT  premiera.200
Polsat Sport Extra HD 
Ipla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:40
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam