Sport w TV: sobota – 24 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (pt/sob) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: CHORWACJA – NIGERIA 01:00 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:45
(pt/sob)
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: CHORWACJA – NIGERIA na żywo

Eurosport HD

01:00
(pt/sob)
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: USA – CHILE na żywo

Eurosport 2 HD

08:00
Liga Mistrzów – faza grupowa: ARSENAL FC – BAYERN MONACHIUM premiera.200

TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

10:05
Magazyn BAYERN TV premiera.200

TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

12:00
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
nSport+ HD


13:25
SKY Bet Championship – 12. kolejka: BLACKBURN ROVERS – FC BURNLEY na-żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Grzywacz

14:55
Serie A – 9. kolejka: EMPOLI FC – GENOA CFC na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Michał Mitrut – Radosław Majdan

15:00
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Wieszczycki

15:15
Bundesliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport HD

15:25
Bundesliga – 10. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC KOELN na żywo
Eurosport HD

15:25 
Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


15:55
 
Premier League – 10. kolejka: WES HAM UNITED – CHELSEA FC na żywo

CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Krzysztof Przytuła

15:55
Liga BBVA – 9. kolejka: CELTA VIGO – REAL MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

17:15 Primeira Liga – 8. kolejka: CS MARITIMO – FC PACOS DE FERREIRA na żywo
Sportklub

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Wieszczycki

17:40 
Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski

17:55 
Ekstraklasa – 13. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski


17:55 
Ekstraklasa – 13. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński


17:55
Serie A – 9. kolejka: CARPI FC 1909 – BOLOGNA FC na żywo
Eleven

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:25
 
Premier League – 10. kolejka: ARSENAL FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25
Bundesliga – 10. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – HERTHA BERLIN na żywo
Eurosport 2 HD

19:25 
Primeira Liga – 8. kolejka: ESTORIL PRAIA – FC RIO AVE na żywo
Sportklub

20:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Rafał Dębiński

20:25 
Liga BBVA – 8. kolejka: SEVILLA
FC – GETAFE FC na żywo
Eleven

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 9. kolejka: US PALERMO – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:45
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: MALI – HONDURAS na żywo

Eurosport 2 HD

22:00
Magazyn BORUSSIA TV premiera.200

TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

22:15
 
Liga BBVA – 9. kolejka: MALAGA CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


23:45
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: NIEMCY – MEKSYK na żywo

Eurosport HD

23:45
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: ARGENTYNA- AUSTRALIA na żywo

Eurosport 2 HD

boks
22:30 Gala, Sheffield, Anglia: CHRIS EUBANK JR. – TONY JETER na żywo
Polsat Sport HD

e-sport
16:00 League of Legends Championship Series 2015: PÓŁFINAŁY na-żywo
Polsat Sport News

golf
07:00 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open: III RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD

hokej na lodzie
19:25 Puchar Kontynentalny: GKS TYCHY – DUNAREA GALATI na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

kolarstwo szosowe
08:00 Saitama Criterium, Japonia: WYŚCIG na-żywo
Eurosport HD

kolarstwo torowe
19:45 Revolution Series. Manchester, Wielka Brytania: ZAWODY na-żywo
Eurosport HD

koszykówka mężczyzn
19:15 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

łyżwiarstwo figurowe
10:30 Grand Prix USA, Chicago: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport HD


20:20 Grand Prix USA, Chicago: DZIEŃ 2 na-żywo
sport.tvp.pl

narciarstwo alpejskie
12:30 Puchar Świata, Soelden, Austria – gigant kobiet: I PRZEJAZD na-żywo
Eurosport HD

piłka ręczna mężczyzn
17:25 EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK VARDAR – KS VIVE TAURON KIELCE na-żywo
CANAL+ HDEleven Sports
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Matysik (ze Skopje)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Tomasz Kozłowski

podnoszenie ciężarów
14:45 Mistrzostwa Polski Kobiet: FINAŁY na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

rajdy samochodowe
00:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Hiszpanii: SKRÓT DNIA 1 premiera.200
Polsat Sport Extra HD

23:40 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Hiszpanii: SKRÓT DNIA 2 premiera.200
Polsat Sport Extra HD

rugby
17:00 Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: RPA – NOWA ZELANDIA na-żywo
polsatsport.plIpla

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 3. kolejka: KS PAŁAC BYDGOSZCZ – PGE ATOM TREFL SOPOT na-żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
17:30
Turniej Towarzyski – „Giganci Siatkówki”: CUPRUM LUBLIN – GALATASARAY STAMBUŁ na-żywo

Polsat Sport HD

20:00 Turniej Towarzyski – „Giganci Siatkówki”: PGE SKRA BEŁCHATÓW – NOLIKO MAASEIK na-żywo

Polsat Sport HD

23:45
SuperPuchar Włoch: DIATEC TRENTINO – MODENA VOLLEY premiera.200
Sportklub

siatkówka plażowa kobiet
13:30 Turniej World Tour w Antalyi – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport News

14:30
Turniej World Tour w Antalyi – mecz finałowy: ??? – ??? na-żywo

Polsat Sport News

sporty walki
03:00 MMA Bellator 144: BRANDON HALSEY – RAFAEL CARVALHO na-żywo
CANAL+ Sport HD

21:00
DSF Martial Arts Contest, Wrocław: POLSKA – TAJLANDIA na-żywo
Polsat Sport News

tenis
12:30 WTA Tour, Moskwa, Rosja – Finał: SVETLANA KUZNETSOVA – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

14:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1/2 finału: ERNESTS GULBIS – STEVE JOHNSON  na żywo
Polsat Sport Extra HD

18:10 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1/2 finału: DAVID FERRER – GAEL MONFILS  premiera.200
Polsat Sport Extra HD

tenis stołowy
17:30 ITTF World Tour, Warszawa: 1/4 FINAŁU KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

wyścigi motocyklowe
03:00 Moto 3, Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

03:55 Moto GP, Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

04:55 Moto 2, Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

06:35 
Moto 3, Grand Prix Malezji: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

07:30 
Moto GP, Grand Prix Malezji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

08:10 
Moto GP, Grand Prix Malezji: I KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

08:35 
Moto GP, Grand Prix Malezji: II KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:00 
Moto 2, Grand Prix Malezji: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

wyścigi samochodowe
09:45 Fomruła E, Pekin, Chiny: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD

17:00 Formuła 1, Grand Prix USA: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HD

20:00 
Formuła 1, Grand Prix USA: STUDIO  na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:00
Formuła 1, Grand Prix USA: KWALIFIKACJE na żywo

Polsat Sport Extra HD

22:00 
Formuła 1, Grand Prix USA: STUDIO  na żywo
Polsat Sport Extra HD

23:00
Porsche SuperCup, Grand Prix USA: I WYŚCIG  na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport HD

żużel
09:30 Speedway Grand Prix: STUDIO na-żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Cegielski


10:00 Speedway Grand Prix, Grand Prix Australii: ZAWODY na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Melbourne)

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA