Sport w TV: sobota – 24 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 7. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT CF 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – TORONTO FC  09:25 Chinese Super […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 7. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT CF


01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – TORONTO FC na żywo


09:25
Chinese Super League – play-off, 1/4 finału: GUANGZHOU R&F FC – QINGDAO HUANGHAI FC na żywo


11:05 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Marek Citko, Kamil Gapinski

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski, Adrian Olek

12:55 2. Bundesliga – 5. kolejka: HANNOVER 96 – FORTUNA DÜSSELDORF
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Tomasz Urban

13:15 LaLiga Santander – 7. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 14:30 i 18:00 w Canal+ Premium, od 18:00 także w Canal+ 4K Ultra HD)
Ipla
Studio w Eleven Sports 1: Łukasz Wiśniowski – Piotr Urban, Paweł Wilkowicz
Studio w Eleven Sports 1: Marcin Gazda – Maciej Kruk (z Barcelony)
Studio w Canal+: Maja Strzelczyk, Piotr Domagała – Piotr Laboga, Leszek Orłowski, Jerzy Dudek

Analiza w Canal+: Filip Surma – Grzegorz Mielcarski

13:25 Premier League – 6. kolejka: WEST HAM UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

14:40 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Krakowa)
Reporterzy: Maciej Klimek, Piotr Bugajny

14:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 3: Wojciech Kowalski

14:55 Serie A – 5. kolejka: ATALANTA BC – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 5. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – EINTRACHT FRANKFURT 

Komentarz w Canal+ Sport 2: Adam Marchliński – Maciej Murawski
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kowalski – Krzysztof Bardel

15:25 Bundesliga – 5. kolejka: RB LIPSK – HERTHA BSC 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło

15:55 Premier League – 6. kolejka: FULHAM FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Jarosław Koliński

16:25
Eredivisie – 6. kolejka: VVV-VENLO – AFC AJAX 
Ipla

16:45 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Andrzej Strejlau
Reporter: Rafał Patyra


17:10 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)
Reporterzy: Piotr Bugajny – Cezary Olbrycht

17:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Wrocławia)
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Kafarski
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

17:55 Serie A – 5. kolejka: GENOA CFC – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

17:55 Eliteserien – 22. kolejka: IK START – SANDEFJORD FOTBALL 


18:00 Bundesliga – 5. kolejka: STUDIO 
Ipla

18:25 
Premier League – 6. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC na żywo
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz w Canal+ Sport 2: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz

18:25 Bundesliga – 5. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 LaLiga Santander – 7. kolejka: SEVILLA FC – SD EIBAR 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

18:25 LaLiga Santander – 7. kolejka: CA OSASUNA – ATHLETIC BILBAO 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

19:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Dariusz Adamczuk (ze Szczecina)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Mariusz Wróblewski

19:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Michał Żewłakow (ze Szczecina)
Komentarz w Radio Gol 2: Eryk Szpruch

20:25 Eliteserien – 21. kolejka: SK BRANN – STABÆK FOTBALL 


20:30 Serie A – 5. kolejka: STUDIO 
Ipla

20:40 Serie A – 5. kolejka: SS LAZIO – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

20:55 Premier League – 6. kolejka: LIVERPOOL FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 1: Michał Rawa


20:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL BETIS BALOMPIE 
*(o 23:50  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

21:25
Liga NOS – 5. kolejka: FC PORTO – GIL VICENTE 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



02:15 Gala Boksu, Meksyk, Meksyk: JUAN FRANCISCO ESTRADA – CARLOS CUADRAS 

Komentarz: Janusz Pindera – Grzegorz Proksa

20:00 MB Boxing Night 8, Wrocław: STUDIO 
*(od 22:30 w TVP Sport HD)

Studio: Piotr Jagiełło – Maciej Miszkiń, Albert Sosnowski (z Wrocławia)
Reporter: Maciej Barszczak

20:10 MB Boxing Night 8, Wrocław: KAMIL ŁASZCZYK – KEVIN ESCANEZ 
*(również o 22:20)

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Grzegorz Proksa (z Wrocławia)


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 9. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE 

Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski


13:30 PGA European Tour – Italian Open, Brescia, Włochy: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

23:00 PGA Tour – The ZOZO Championship @ SHERWOOD, Thousand Oaks, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


17:00 Grand Slam, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 2 


13:45 Telenet Superprestige – Ruddervoorde, Oostkamp, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

15:00 Telenet Superprestige – Ruddervoorde, Oostkamp, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


12:25 Giro d’Italia, Vuelta a Espana, Włochy, Hiszpania: ETAP 20/ETAP 5 
*(do 17:45, oba wyścigi na Eurosport Player)
Eurosport Player
Komentarz Giro d’Italia: Tomasz Jaroński, Adam Probosz
Komentarz Vuelta a Espana: Igor Błachut – Dariusz Baranowski


12:00 Basketball Super League – 5. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – TOFAŞ na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

14:15 Basketball Super League – 5. kolejka: HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

14:55
Puchar Niemiec, faza grupowa, grupa C: S.OLIVER WURZBURG – BROSE BAMBERG na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

16:30 Basketball Super League – 5. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 10. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Polsat Sport HD

19:00 Basketball Super League – 5. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – BAHÇEŞEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:40
Liga ACB – 7. kolejka: DKV JOVENTOUT BADALONA – TD SYSTEMS BASKONIA na żywo
*(o 02:15  w Sportklub HD)

Komentarz w Canal+ Now: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


01:00 Skate America, Las Vegas, USA: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Agnieszka Iwańska

03:00 Skate America, Las Vegas, USA: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW na żywo
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz: Agnieszka Iwańska

04:50 Skate America, Las Vegas, USA: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH na żywo
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

06:30 Skate America, Las Vegas, USA: TANIEC RYTMICZNY na żywo
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

20:00 Skate America, Las Vegas, USA: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Agnieszka Iwańska

21:50 Skate America, Las Vegas, USA: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
*(od 22:30 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport Player
Komentarz: Agnieszka Iwańska


12:05 PGNiG Superliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Sylwia Michałowska –  Ewa Wilczek (z Lublina)
Reporter: Mariusz Jankowski

12:15 PGNiG Superliga – 6. kolejka: MKS PERŁA LUBLIN – KPR RUCH CHORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina – Iwona Niedźwiedź (z Lublina)

17:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa, grupa A: METZ HANDBALL – ESBJERG na żywo
Eurosport Player


13:00 Ekstraliga – 9. kolejka: RC LECHIA GDAŃSK – RZKS JUVENIA KRAKÓW 

Komentarz: Robert Małolepszy

16:25
Puchar Sześciu Narodów: IRLANDIA – WŁOCHY 

Komentarz: Krzysztof Liedel, Andrzej Kopyt


14:45 Tauron Liga – 6. kolejka: JOKER ŚWIECIE – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Milena Sadurek


17:30 PlusLiga – 8. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – TREFL GDAŃSK
Polsat Sport HD

20:30
Tauron 1. liga – 6. kolejka: POLSKI CUKIER AVIA ŚWIDNIK – OLIMPIA SULĘCIN 


22:30 SuperLega – 7. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA 
Ipla


20:00 UFC 254, Abu Zabi, ZEA: KHABIB NURMAGOMEDOV – JUSTIN GAETHJE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


14:00 WTA Tour, Ostrawa, Czechy – 1/2 finału: MARIA SAKKARI – VICTORIA AZARENKA 

Komentarz: Maciej Łuczak – Dawid Celt

15:30 ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/2 finału: DANIEL EVANS – UGO HUMBERT 
Ipla

16:00 WTA Tour, Ostrawa, Czechy – 1/2 finału: ARYNA SABALENKA – JENNIFER BRADY 
*(o 07:30  w TVP Sport HD)

Komentarz: Michał Regulski – Tomasz Wiktorowski

17:30 ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/2 finału: ALEX DE MINAUR – GRIGOR DIMITROV 
Ipla


10:00 Moto3 – Grand Prix Teruel: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 MotoGP – Grand Prix Teruel: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 MotoGP – Grand Prix Teruel: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Teruel: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:40 Moto3 – Grand Prix Teruel: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Teruel: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:50 MotoGP – Grand Prix Teruel: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:15 MotoGP – Grand Prix Teruel: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:50 Moto2 – Grand Prix Teruel: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:15 Moto2 – Grand Prix Teruel: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jarmakow

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

22:30 NASCAR Xfinity Series, Fort Worth, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Jan Ciosek


17:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:25)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki