Sport w TV: sobota – 25 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Lahti 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 11:00 TFF 1.Lig – 22. kolejka: BANDIMARSPOR – SANLIUFASPOR  12:55 La […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Lahti


11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200


11:00
TFF 1.Lig – 22. kolejka: BANDIMARSPOR – SANLIUFASPOR na żywo


12:55
La Liga Santander – 24. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – VALENCIA CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Maciej Kruk 

13:00
2. Bundesliga – 22. kolejka: HANNOVER 96 – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

13:00
2. Bundesliga – 22. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – 1. FC HEIDENHEIM 1846 na żywo
Eurosport Player

13:25 
Sky BET Championship – 34. kolejka: LEEDS UNITED – SHEFFIELD WEDNESDAY na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:30
TFF 1.Lig – 22. kolejka: ADANA DEMIRSPOR – BALUKESIRSPOR na żywo


15:00 Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Piotr Laboga

15:15 
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HAMBURGER SVna żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – 1 FSV MAINZ na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: SV DARMSTADT 04 – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: SC FREIBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 22. kolejka: FC LEIPZIG – FC KOELN na żywo
Eurosport Player

15:25
 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Piotr Laboga

15:55
Premier League – 26. kolejka: CHELSEA FC – SWANSEA CITY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:30
TFF 1.Lig – 22. kolejka: GOZTEPE – MANISASPOR na żywo


16:55
Tipico Bundesliga – 23. kolejka: RZ PELLETS WAC – SK RAPID WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

16:10 
La Liga Santander – 24. kolejka: REAL BETIS – SEVILLA FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:55
Ligue 1 – 27. kolejka: EA GUINGAMP – AS MONACO na żywo

Komentarz: Mateusz Święcki – Mateusz Majak

17:4
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gdańska)
Reporterzy: Adam Westfal, Bartosz Ignacik

17:55
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: LECHIA GDAŃSK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Canal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gdańska)
Reporterzy: Adam Westfal, Bartosz Ignacik

18:10
Serie A – 26. kolejka: SSC NAPOLI – ATALANTA BC (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Filip Kapica

18:15
FA Cup Walish – 1/4 Finału: PRESTATYN – CONNAH’S Q. na żywo


18:25
Premier League – 26. kolejka: WATFORD FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Krzysztof Przytuła

18:25
 
Sky BET Championship – 34. kolejka: BRIGHTON – READING FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
Bundesliga – 22. kolejka: HERTHA BSC – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25
Tipico Bundesliga – 23. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

19:10
1.Liga – 18. kolejka: 1. FK PRIBRAM – SK SLAVIA PRAGA na żywo


20:10 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Michał Wodziński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Michał Wodziński

20:30 
Tipico Bundesliga – 23. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SV MATTERSBURG premiera.200
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

20:40
Serie A – 26. kolejka: JUVENTUS FC – EMPOLI FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski 

20:40 
La Liga Santander – 24. kolejka: SD EIBAR – MALAGA CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Swierżynski

22:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

22:30
Magazyn LIGA+na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak


09:20 Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Słowacja: SPRINT MĘŻCZYZN NA 10KM na żywo
*(od 20:30 premiera.200 w Eurosporcie 2)
Polsat Sport HDIplaEurosport PlayerEurosport 2 HD

13:20
Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Słowacja: SPRINT KOBIET NA 7,5KM na żywo
*(od 21:30 premiera.200 w Eurosporcie 2)
Polsat Sport HDIplaEurosport PlayerEurosport 2 HD


10:30
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
*(od 10:45 w TVP Sport)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Lahti)

13:15
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Lahti)


19:30 Gala Boksu, Szczecin: KRZYSZTOF ZIMNOCH – MIKE MOLLO na żywo
*(od 22:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla

21:00
Gala Boksu, Hull, Wielka Brytania: GAVIN MCDONNELL – REY VARGAS na żywo
Ipla


11:00 PGA European Tour – Joburg Open, Johannersburg, RPA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


18:00 Polska Hokej Liga: JKH JASTRZĘBIE – TATRYSKI PODHALE NOWY TARG na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Jastrzębia)

23:55
NHL: NASHVILLE PREDATORS – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski


17:45 Cavaliada Tour, Warszawa: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

18:00 
Cavaliada Tour, Warszawa: ZAPRZĘGI na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)

19:00 Cavaliada Tour, Warszawa: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

19:15 
Cavaliada Tour, Warszawa: FUTURE – SZTAFETA na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)

20:30 Cavaliada Tour, Warszawa: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

20:45 
Cavaliada Tour, Warszawa: SPEED&MUSIC na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)


07:45 Tour of Langkawi: ETAP 3 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:15 Abu Dhabi Tour: ETAP 3 na żywo
Eurosport Player

14:15 
World Tour, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


13:30 KBSL – 19. kolejka: ISTAMBUŁ UNIV. – GALATASARAY na żywo


04:00 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

23:00 NBA: SACRAMENTO KINGS – CHARLOTTE HORNETS na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman

00:00
(sb/nd) Die BBL – 23. kolejka: RASTA VECHTA – MHP RIESEN LUDWIGSBURG premiera.200
Ipla


15:15 Mistrzostwa Czech, Praga: DZIEŃ 1 na żywo


20:25
 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 500M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

21:15
Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 500M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

22:10
Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 1000M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Dębowski

23:05
Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 1000M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


10:15
Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:00
Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


09:00 Puchar Świata, Sunny Valley, Rosja: SKI CROSS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


14:30 PGNiG Superliga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Nowak (z Gdańska)
Reporter: Wiktoria Ozga

14:45 PGNiG Superliga – 19. kolejka: WYBRZEŻE GDAŃSK – MMTS KWIDZYN na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Nowak (z Gdańska)
Reporter: Wiktoria Ozga

16:00 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: TELEKOM VESZPREM – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Veszprem)
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – KADETTEN SCHAFFHAUSEN na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w nSport+: Robert Skrzyński – Robert Lis
Komentarz w Eleven Extra HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula


21:25
EHF Liga Mistrzyń – grupa 2: LARVIK HK – CSM BUKARESZT premiera.200

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Nabożna


14:00 Puchar Sześciu Narodów Kobiet – 3. kolejka: ANGLIA – WŁOCHY na żywo
Eurosport Player


15:25 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: SZKOCJA – WALIA na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w NC+: Robert Małolepszy

17:50 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: IRLANDIA – FRANCJA na żywo
*(z sb/nd o 00:30 premiera.200 w Canal+ Sport HD)
Canal+ Sport OnlineCANAL+ Sport HD
Komentarz w NC+: Robert Małolepszy


14:45
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


14:00 Vestel Venus Super League – 17. kolejka: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 24. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:00
Plusliga – 24. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:00
Serie A1 – 25. kolejka: BUNGE RAVENNA – TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA na żywo
*(o 22:30 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


08:30 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: III PRZEJAZD KOBIET na żywo


10:30 Mistrzostwa Świata, Konigssee, Niemcy: IV PRZEJAZD KOBIET na żywo


15:55
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Lahti)
Reporter: Michał Regulski

16:15
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)

16:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 100 na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny (z Lahti)
Komentarz w Eurosporcie
: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)


20:00 Coral Shoot Out 2017, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


01:00
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: THIAGO MONTEIRO – CASPER RUUD na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek

02:00
ATP World Tour 250, Delay Beach, USA – 1/4 finału: SAM QUERREY – JUAN MARTIN DEL POTRO na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

16:00
WTA Tour, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

18:30
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

21:00
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

23:00
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

00:00
(sb/nd) ATP World Tour 250, Delay Beach, USA: 1/2 FINAŁU na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora


02:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE premiera.200
*(o 04:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD

05:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG I na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
17:35 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


21:50 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny