Sport w TV: sobota – 26 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:25 Premier League – 10. kolejka: MANCHESTER CITY – ASTON VILLA na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25 Sky BET Championship – 14. kolejka: SHEFFIELD WEDNESDAY – LEEDS UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:40 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: ŁKS – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski

14:55 Serie A TIM – 9. kolejka: US LECCE – JUVENTUS FC na żywo

Komentarz: Julia Kowalski – Piotr Czachowski


15:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

15:25 Bundesliga – 9. kolejka: SCHALKE 04 – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak


15:25 Bundesliga – 9. kolejka: BAYERN MONACHIUM – UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała


15:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: CD LEGANES – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


17:10 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

17:25 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn

17:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:55 Serie A TIM – 9. kolejka: INTER MEDIOLAN – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

18:20 Bundesliga – 9. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – WERDER BREMA na żywo
 

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski

18:25 Premier League – 10. kolejka: BURNLEY – CHELSEA na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 LaLiga Santander – 10. kolejka: REAL VALLADOLID – EIBAR na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Lipiński


19:40 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

19:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: LECHIA GDAŃSK – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda


20:40 Serie A TIM – 9. kolejka: GENOA FC – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla

Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński


20:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: ATLETICO MADRYD – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: BRAZYLIA – KANADA na żywo
sport.tvp.pl

21:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: NIGERIA – WĘGRY na żywo
sport.tvp.pl

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

22:30 Eredivisie – 11. kolejka: SBV VITESSE – ADO DEN HAAG 


22:50 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo


23:30 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


20:00 Knock Out Boxing Night, Sosnowiec: GALA na żywo
*(od 23:30 również w TVP 1)
TVP Sport HD sport.tvp.pl


14:00 PGA European Tour – Portugal Masters, Quarteria, Portugalia: III RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person


20:30 PGA Tour – Zozo Championship, Chiba, Japonia: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


21:00 Six Days of London, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
Eurosport PlayerIpla


04:30 NBA – Sezon Zasadniczy: LOS ANGELES LAKERS – UTAH JAZZ 


12:00 Turkish Basketball Super League – 5. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – TOFAŞ 


12:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – TREFL SOPOT 


14:15 Turkish Basketball Super League – 5. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – PINAR KARŞIYAKA 


18:55 Serie A – 5. kolejka: DOLOMIT ENERGA TRENTO – TREVISO 
Eurosport Player

20:25 Serie A – 5. kolejka: BRESCIA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA 
Eurosport Player

20:40 Serie A – 5. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – VANOL CREMONA 
Eurosport Player

21:00 Liga ACB – 6. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – JOVENTUT BADALONA 


23:00 NBA – Sezon Zasadniczy: MILLWAUKEE BUCKS – MIAMI HEAT 

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk


09:50 Puchar Świata, Soelden, Austria – Gigant Kobiet: 1. PRZEJAZD 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:50 Puchar Świata, Soelden, Austria – Gigant Kobiet: 2. PRZEJAZD 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 PGNiG Superliga kobiet – 7. kolejka: MKS PERŁA LUBLIN – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN



00:55 Turniej Towarzyski, Argentyna: POLSKA – ROSJA 
sport.tvp.pl


18:00 International Swimming League, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 1 na żywo



10:00 Puchar Świata – 1/2 finału, Yokohama, Japonia: ANGLIA – NOWA ZELANDIA 
Polsat Sport HD


20:25 
Serie A Femminile – 3. kolejka: IL BISONTE FIRENZE – BARTOCCINI FORTINFISSI PERUGIA 

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek


14:45 Plusliga – 1. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD

17:30 Plusliga – 1. kolejka: CUPRUM LUBIN – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD

18:00 Serie A1 – 2. kolejka: GAS SALES PIACENZA – LEO SHOES MODENA 
Ipla

20:30 Plusliga – 1. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 



14:00 UFC Fight Night 162, Kallang, Singapur: DEMIAN MAIA – BEN ASKREN 


20:00 Babilon MMA 10 – Podziemny Krąg, Wieliczka: DANIEL RUTKOWSKI – ADRIAN ZIELIŃSKI 
Polsat Sport HD

21:55 Cage Warriors 109, Birmingham, Wielka Brytania: GALA 

Komentarz: Daniel Dziubicki – Paweł Sawicki



17:30 World Tour Platinium, Kair, Egipt:DZIEŃ 2 
Eurosport Player


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/2 finału: DOMINIC THIEM – MATTEO BERRETTINI


14:30 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/2 finału: REILLY OPELKA – ALEX DE MINAUR


16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/2 finału: GAEL MONFILS – DIEGO SCHWARTZMAN


16:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/2 finału: ROGER FEDERER – STEFANOS TSITSIPAS



18:00 LOTTO Superliga – 5. kolejka: POGOŃ LĘBORK – ENERGA MANEKIN TORUŃ 



01:00 Moto3 – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

01:55 MotoGP – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

02:50 Moto2 – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

04:35 Moto3 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

05:30 MotoGP – Grand Prix Australii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

05:55 MotoGP – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

07:05 Moto2 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

14:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG 1 na żywo


16:05 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Doha, Katar: WYŚCIG na żywo


17:05 Mistrzostwa Świata Supersport, Doha, Katar: WYŚCIG na żywo


18:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG 2 na żywo



06:25 Virgin Australia Supercars Championship, Gold Coast, Australia: WYŚCIG na żywo


07:50 FIA WTCR, Suzuka, JaponiaWYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:50 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: EUROPE – WYŚCIG 2 


14:45 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: ASIA PACIFIC – WYŚCIG 2 


16:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo


16:35 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: NORTH AMERICA – WYŚCIG 2 


16:55 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: III SESJA TRENINGOWAna żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

18:00 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo


18:30
Porsche Supercup – Grand Prix Meksyku: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo


19:00 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo


19:55 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica


21:10 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo


21:15 Porsche Supercup, Mexico City, Meksyk: WYŚCIG 1 na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart