Sport w TV: niedziela – 27 sierpnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA 01:05 Major League Soccer – 25. kolejka: PHILADELPHIA UNION – ATLANTA UNITED  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA


01:05 Major League Soccer – 25. kolejka: PHILADELPHIA UNION – ATLANTA UNITED na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

12:25
Eredivisie – 3. kolejka: FEYENOORD – WILLEM II na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

13:25 2.Bundesliga – 4. kolejka: FC UNION BERLIN – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

14:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: KONFERENCJA PRASOWA ADAMA NAWAŁKI na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:25 Premier League – 3. kolejka: CHELSEA FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:25 
Eredivisie – 3. kolejka: VVV VENLO – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

14:30 
Nice 1. Liga – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

14:30
Jupiler League – 5. kolejka: CLUB BRUGGE – STANDARD LIEGE na żywo


14:40
 
Nice 1. Liga – 6. kolejka: GKS KATOWICE – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Katowic)

15:10 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal

15:25
 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

15:25 
Bundesliga – 2. kolejka: RB LEIPZIG – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LECH POZNAŃ – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Poznania)

16:25
Tipico Bundesliga – 6. kolejkaSK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:30
1. Liga – 5. kolejka: SLAVIA PRAGA – MLADA BOLESLAV na żywo


16:40
Eredivisie – 3. kolejka: PSV EINDHOVEN – RODA JC na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

16:55 
Premier League – 3. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30 
Bundesliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Liipiński

17:55
 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

17:55 
Bundesliga – 2. kolejka: HANNOVER 96 – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

17:55 
Serie A – 2. kolejka: TORINO FC – US SASSUOLO CALCIO  na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski

18:00
 
Jupiler League – 5. kolejka: AA GENT – RSC ANDERLECHT na żywo


18:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: SD EIBAR – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:30 
1. Liga – 5. kolejka: VICTORIA PILZNO – BANIK OSTRAVA na żywo


18:30
Premier League – 7. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – CHORNOMORETS ODESSA na żywo


19:00
Premier Liga – 8. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – FC ROSTOV na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:00
Serie A – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: GETAFE CF – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:40
Serie A – 2. kolejka: SSC NAPOLI – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:55 
Ligue 1 Conforama – 4. kolejka: AS MONACO – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

22:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: REAL MADRYT – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

22:30
 
Magazyn SPORT+ na żywo
CANAL+ Sport HD

22:30
Major League Soccer – 25. kolejka: MONTREAL IMPACT – TORONTO FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
Tipico Bundesliga – 6. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – FK AUSTRIA WIEDEŃ premiera.200


22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


14:00 Mistrzostwa Świata, Glasgow, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


23:00 IBU Summer Biathlon World Chamiopnships 2017, Czajkowski, Rosja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


02:30 Gala Boksu, Carson, USA: MIGUEL COTTO – YOSHIHIRO KAMEGAI na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:00
Gala Boksu, Las Vegas, USA: FLOYD MAYWEATHER JR. – CONOR MCGREGOR na żywo
Ipla

14:00 AIBA World Boxing Championships, Hamburg, Niemcy: PREELIMINACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Janusz Pindera

19:00 AIBA World Boxing Championships, Hamburg, Niemcy: PREELIMINACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Janusz Pindera


12:30 PGA European Tour – Made in Denmark, Farso, Dania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

18:00 
PGA Tour – The Northern Trust, Nowy York, USA : FINAŁ na żywo


14:30 Hokejowa Liga Mistrzów – grupa G: BRYNAS IF – CRACOVIA COMARCH na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 Hokejowa Liga Mistrzów – grupa G: RED BULL MUNCHEN – IFK HELSINKI na żywo


13:55 Mistrzostwa Europy FEI, Göteborg, Szwecja: SKOKI – KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi

15:55 
Mistrzostwa Europy FEI, Göteborg, Szwecja: SKOKI – KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


09:55 Mistrzostwa Świata, Racice, Czechy: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Dariusz Szpakowski – Beata Sokołowska-Kulesza


12:15 Tour de l’avenir: ETAP 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Grand Prix de Plouay-Bretagne, Francja: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

14:45 Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Vuelta a Espańa: ETAP 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 Mecz Towarzyski: NIEMCY – FRANCJA na żywo


17:00 IAAF World Challenge, Berlin, Niemcy: MITYNG na żywo
*(od 17:40 w ZDF HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 
Uniwersjada 2017, Tajpei, Chiny: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:30 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt: FINAŁ KOBIET na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Sportklubie: Kacper Merk


21:10 Euro Beach Soccer League Warnemunde 2017: AZERBEJDŻAN – UKRAINA premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

22:20
 Euro Beach Soccer League Warnemunde 2017: WŁOCHY – NIEMCY premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


12:30 DKB Handball Bundesliga – 1. kolejka: SC MAGDEBURG – TV 05/07 HUTTENBERG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:30 
DKB Handball Bundesliga – 1. kolejka: TBV LEMGO – RHEIN NECKAR LOWEN premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


14:15 Pro D2 – 2. kolejka: US COLOMIERS – UASP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player


21:00 Perth Masters, Perth, Australia: 1/2 FINAŁU premiera.200


17:00 Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 Lotto Eurovolley Poland 2017, Szczecin, Polska – grupa B: WŁOCHY – SŁOWACJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (ze Szczecina)

17:15 
Lotto Eurovolley Poland 2017, Katowice, Polska – grupa D: BELGIA – TURCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz (z Katowic)

19:30 
Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:15 
Lotto Eurovolley Poland 2017, Szczecin, Polska – grupa B: NIEMCY – CZECHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (ze Szczecina)

20:15 
Lotto Eurovolley Poland 2017, Katowice, Polska – grupa D: FRANCJA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz (z Katowic)

23:00 
Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:00 Uniwersjada 2017, Tajpei, Chiny: FINAŁ DRUŻYNOWO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:00 
Uniwersjada 2017, Tajpei, Chiny: WIEŻA 10M – FINAŁ MĘŻCZYZN premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Paul Hunter Classic, Fürth, Niemcy: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


15:10 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2017: NAGRODA ST.LEGER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Robert Zieliński (ze Służewca)


10:40 Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:10 
MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:40 
Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:40 
Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:00 
MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


01:10 Formuła 2, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 1 premiera.200
Ipla

02:10 Seria GP3, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 1 premiera.200
Ipla

03:10 Porsche SuperCup, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 1 premiera.200
Ipla

09:30 Seria GP3, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Andrzej Borowczyk

10:15 
Formuła 2, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Andrzej Borowczyk

11:25 Porsche SuperCup, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo
IplaEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport News: Andrzej Borowczyk

11:45 
British Touring Car Championship, Rockingham, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


13:00 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

13:45 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
Ipla

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla


19:05 65. Turniej o Łańcuch Herbowy, Ostrów Wlkp., Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Ostrowa Wlkp.)
Studio: Hubert Malinowski (z Ostrowa Wlkp.)
Reporter: Filip Czyszanowski

20:45 Magazyn CZARNY CHARAKTER premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:2
5
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny