Sport w TV: sobota – 27 czerwca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 32. kolejka: CELTA VIGO – FC BARCELONA 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Dominik Ebebenge, – Wojciech Piela, Mateusz Rokuszewski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 32. kolejka: CELTA VIGO – FC BARCELONA


11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Dominik Ebebenge, – Wojciech Piela, Mateusz Rokuszewski

12:30 
Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:25 Premier League – 32. kolejka: ASTON VILLA FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:25
Championship – 39. kolejka: PRESTON NORTH END FC – CARDIFF CITY FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: ATHLETIC BILBAO – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Maciej Klimek, Tomasz Lipiński

14:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WISŁA PŁOCK – ŁKS ŁÓDŹ
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

15:00 Bundesliga – 34. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:00 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:25 Bundesliga – 34. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 34. kolejka: MECZ+MECZ na żywo

Moderator: Żelisław Żyżyński

15:25 Bundesliga – 33. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – 1. FSV MAINZ 05 na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 34. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 34. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 34. kolejka: WERDER BREMA – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

16:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: CELTA VIGO – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:20)

Studio: Sylwia Dekiert – Maciej Szczęsny, Michał Żewłakow, Marek Citko
Reporter: Maciej Adamiak

17:10 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

17:20 Serie A – 28. kolejka: BRESCIA CALCIO – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn
Komentarz w TVP 1: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński

17:30 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – RADOMIAK RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:55 Eliteserien – 4. kolejka: IK START – ODDS BK 


18:25 FA Cup – 1/4 finału: NORWICH CITY FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:25 Serie A – 28. kolejka: CAGLIARI CALCIO – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

19:25 LaLiga Santander – 32. kolejka: CA OSASUNA – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Kuba Ostrowski

19:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Radosław Majdan
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

19:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Radosław Majdan

19:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 3. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – FC BANIK OSTRAWA 
Ipla

20:00
Puchar Polski Kobiet – finał: STUDIO 
*(również o 22:30)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Justyna Kostyra – Miłosz Stępiński, Nina Patalon

20:25 Eliteserien – 4. kolejka: VALERENGA FOTBALL – VIKING FK 
Ipla

20:30 Puchar Polski Kobiet – finał: CZARNI SOSNOWIEC – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Polsat Sport HDIpla

21:40 Serie A – 28. kolejka: SS LAZIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

21:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: ATLETICO MADRYT – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

23:30 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 (sob/nd) Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


21:00 PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


21:30 NBA Classic Games: LOS ANGELES LAKERS – DETROIT PISTONS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz


20:00 King of Kings, Wilno, Litwa: DANIEL SZOTT – DOVYDAS RIMKUS na żywo

Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło


17:15 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 5 
*(do 19:30)
Ipla


07:20 Virgin Australia Supercars Championship, Sydeny, Australia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

21:30 NASCAR, Long Pond, USA: WYŚCIG na żywo



17:45 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur – Tobiasz Musielak (z Leszna)
Reporter: Maciej Markowski

18:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Rafał Dobrucki (z Leszna)

20:15 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Daniel Kaczmarek (z Zielonej Góry)
Reporter: Mikołaj Kruk

20:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki (z Zielonej Góry)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki