Sport w TV: sobota – 27 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Żewłakow, Maciej Szczęsny, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk 12:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Adrian Olek 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Żewłakow, Maciej Szczęsny, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk


12:30 Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 35. kolejka: ATHLETIC CLUB – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 31. kolejka: FC ST. PAULI – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

13:25 
Premier League – 36. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 34. kolejka: BOLOGNA FC – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:00 
Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

15:20 
Bundesliga – 31. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – HERTHA BSC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Leszek Orłowski

15:25
Bundesliga – 31. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

15:55 
Premier League – 36. kolejka: SOUTHAMPTON FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:10 
La Liga Santander – 35. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

16:55 
1.Liga – 30. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – SK SIGMA OLOMOUC na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Marcin Kalita

17:30 
Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

17:30 
Fortuna 1. liga – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40
 Fortuna 1. liga – 31. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Poznania)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Poznania)

17:55
 Serie A – 34. kolejka: AS ROMA – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

18:00 
Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Premier League – 36. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

18:25 
Bundesliga – 31. kolejka: VFB STUTTGART – BOUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 35. kolejka: CD LEGANES – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

19:30
 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 20:15 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Tomasz Kłos, Sebastian Mila (z Gdańska)

20:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Jakub Kosecki, Adam Mandziara (z Gdańska)

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Gdańska)

20:25
Serie A – 34. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

20:40
La Liga Santander – 35. kolejka: FC BARCELONA – UD LEVANTE na żywo
*(o 00:25  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

21:00
Puchar Francji – Finał: STADE RANNAIS – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:50 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

00:00
(sb/nd) Major League Soccer: ATLANTA UNITED – COLORADO RAPIDS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński


03:00 Gala Boksu, Inglewood, USA: WISAKSIL WANGEK – JUAN FRANCISCO ESTRADA na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


17:30 CEFL Championship: PANTHERS WROCŁAW – KOC RAMS na żywo


14:00 PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL – 2. runda play-off: NEW YORK ISLANDERS – CAROLINA HURRICANES na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


08:30 Longines Masters of New York, Nowy Jork, USA: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:30 Mistrzostwa Azji, Tashkent, Uzbekistan: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Energa Basket Liga – Finał: INVESTINTHEWEST ENEA GORZÓW WIELKOPOLSKI – CCC POLKOWICE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


04:00 NBA – play-off: LOS ANGELES CLIPPERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:30
Liga ACB – 29. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

14:45
Tahincioglu Basketball Super League – 28. kolejka: GALATASARAY – TÜRK TELEKOM 

Komentarz: Radosław Spiak

19:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 28. kolejka: ISTANBUL BBSK – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:22
Lega A – 28. kolejka: ORIORA PISTOIA – ACQUA S.BERNARDO CANTU na żywo
Eurosport Player


14:35 PGNiG Superliga – runda zwycięzców, 28. kolejka: START ELBLĄG – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski


17:30 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Kielc)
Reporter: Bartek Ignacik

17:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: PGE VIVE KIELCE – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula


20:20 
Pro D2 – 29. kolejka: US MONTAUBAN – NEVERS na żywo
Eurosport Player


14:00 PlusLiga – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:45 
PlusLiga – Finał: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

17:00 
PlusLiga – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – mecz o 3 miejsce: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania:DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport Player
Ipla

17:15
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

18:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 KSW 48: ROMAN SZYMAŃSKI – SALAHDINE PARNASSE na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD i Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla


13:30 WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/2 finału: MARKETA VONDROUSOVA – BARBORA STRYCOVA na żywo
sport.tvp.pl


13:30 
ATP World Tour 250, Budapeszt, Węgry – 1/2 finału: PIERRE-HUGUES HERBERT – FILIP KRAJINOVIC na żywo
Ipla

13:30 
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 finału: KEI NISHIKORI – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Ipla

15:30 
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – DOMINIC THIEM na żywo
Ipla

15:30 
ATP World Tour 250, Budapeszt, Węgry – 1/2 finału: MATTEO BERRETTINI – LASLO DJERE na żywo
Ipla

15:30 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 finału: PETRA KVITOVA – KIKI BERTENS na żywo
*(od 16:35 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

16:00 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – 1/2 finału: PETRA MARTIC – MARGARITA GASPARYAN na żywo
sport.tvp.pl

18:30 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 finału: NAOMI OSAKA – ANETT KONTAVEIT na żywo
sport.tvp.pl


11:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport Player

13:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: FINAŁ DEBLA MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla

17:15 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:50 ITU World Triathlon Series, Bermudy: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

20:50 
ITU World Triathlon Series, Bermudy: WYŚCIG KOBIET na żywo
Ipla


18:30 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Mugello, Włochy: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Michał Fijałkowski


07:25 Formuła E – Paris ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

09:25 
WTCR, Hungaroring, Węgry: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

09:55 Formuła E – Paris ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

10:00 Formuła 2 – Grand Prix Azerbejdżanu: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

11:25 
WTCR, Hungaroring, Węgry: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

12
:00 Formuła E – Paris ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:00 
WTCR, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00
Formuła E – Paris ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam