Sport w TV: sobota – 27 lutego 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Sky BET Championship – 34. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – DERBY COUNTRY  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:30 Sky BET Championship – 34. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – DERBY COUNTRY na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Michał Zachodny

13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski


13:40
Premier League – 27. kolejka: WEST HAM UNITED – SUNDERLAND AFC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:10 
Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Filip Surma, Grzegorz Milko


15:25 Ekstraklasa – 24. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – KORONA KIELCE na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Filip Surma, Grzegorz Milko

15:25 
Bundesliga – 23. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYERN MONACHIUM na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:45 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski

15:55
Liga BBVA – 26. kolejka: REAL MADRYT – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)

15:55 Premier League – 27. kolejka: LEICESTER CITY – NORWICH CITY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła

17:15 
Primeira Liga – 24. kolejka: BOAVISTA FC –  RIO AVE na żywo
Sportklub

17:55 Ekstraklasa – 24. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Sonia Śledź, Krzysztof Marciniak


17:55 
Serie A – 27. kolejka: FC EMPOLI – AS ROMA na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

19:25 
Primeira Liga – 24. kolejka: AROUCA FC –  SC BRAGA na żywo
Sportklub

19:40 Eredivisie – 25. kolejka: PSV EINDHOVEN – ADO DEN HAAG na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski

20:25 Ekstraklasa – 24. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Adam Westfal


20:25 
Liga BBVA – 26. kolejka: REAL BETIS – RAYO VALLECANO na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Gąsiorowski

20:40 
Serie A – 27. kolejka: AC MILAN – TORINO FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Dominik Guziak

21:45 Primeira Liga – 24. kolejka: ESTORIL –  V. SETÚBAL na żywo
Sportklub

22:15 Liga BBVA – 26. kolejka: REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIAN – MALAGA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Paweł Wilkowicz

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Michał Wodziński

biathlon
10:50 Mistrzostwa Europy, Tyumen, Rosja: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:45
 
Mistrzostwa Europy, Tyumen, Rosja: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZNna żywo
*
(o 16:05 premiera.200 w ZDF)
Polsat Sport Extra HDEurosport 2 HDEurosport PlayerIplaZDF HD

bobsleje
14:30 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

15:50 
Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.plZDF HD

boks
19:30 Gala Boksu Zawodowego, Radom: RAFAŁ JACKIEWICZ – STILIYAN KOSTOV na żywo
*(od 21:50 w Polsat Sport News i Polsacie Sport)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla

golf
04:45 PGA European Tour – Perth International, Perth, Australia: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
17:30 Cavaliada Tour, Warszawa: ZAPRZĘGI na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Ireneusz Kozłowski (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko


20:15 Cavaliada Tour, Warszawa: KONKURS SPEED & MUSIC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

hokej na lodzie
20:25 Polska Hokej Liga, Mecz 1. rundy fazy play-off: ?? – ?? na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

kombinacja norweska
10:00 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS SKOKÓW na żywo
*
(o 11:45 premiera.200 w ZDF)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerZDF HD

14:45 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM TECHNIKĄ GUNDERSENA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD

kolarstwo szosowe
14:15 Omloop Het Nieuwsblad, Belgia: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – faza zasadnicza: ATLANTA HAWKS – CHICAGO BULLS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

15:00 Spor Toto Basketball League – 19. kolejka: TRABZONSPOR MEDICAL PARK –  PINAR KARŞIYAKA na żywo
Sportklub

łyżwiarstwo szybkie
09:00 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 500 METRÓW KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

09:50 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 500 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

10:40 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 1000 METRÓW KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

11:40 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 1000 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
* (o 15:50 premiera.200 w ZDF)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

narciarstwo alpejskie
10:15  Puchar Świata, Soldeu , Andora: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD

12:00 
Puchar Świata, Hinterstoder, Austria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerZDF HD

piłka ręczna kobiet
17:30 PGNiG Superliga – 21. kolejka: MKS SELGROS LUBLIN – AZS ŁĄCZPOL AWFIS GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

piłka ręczna mężczyzn
17:00 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Bandych – Robert Lis (z Płocka)
Reporter: Bartosz Ignacik


17:25 EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Tomasz Kozłowski


19:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: RK ZAGRZEB – RK CELJE PIVOVARNA LAKO na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Jarosław Cieślikowski

23:45 Handball Bundesliga – 23. kolejka: THW KIEL – FÜCHSE BERLIN  premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
13:40 Puchar Polski, Nowy Tomyśl: FINAŁ KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

rugby
15:20 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WŁOCHY – SZKOCJA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel

17:45 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: ANGLIA – IRLANDIA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 20. kolejka: CUPRUM LUBIN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
PlusLiga – 20. kolejka: AZS CZĘSTOCHOWA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka plażowa kobiet
22:00 World Tour, Maceio, Brazylia: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

23:55 World Tour, Maceio, Brazylia: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

siatkówka plażowa mężczyzn
22:00 World Tour, Maceio, Brazylia: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

skeleton
12:30 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
* (o 15:30 premiera.200 w ZDF)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD

skoki narciarskie
12:35 
Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Jabłoński

12:45 
Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00
Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP 1 HDZDF HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

13:55 Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: KONKURS KOBIET premiera.200
ZDF HD

snooker
18:30 European Tour – Gdynia Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:25 European Tour – Gdynia Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty walki
03:00 MMA Bellator 150: MARCOS GALVAO – EDUARDO DANTAS na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

21:00
UFC Fight Night 84: MICHAEL BISPING – ANDERSON SILVA na żywo

Extreme Sport Channel

tenis
01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

08:40 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

16:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA  – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA  – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

wyścigi motocyklowe
04:30 Mistrzostwa Świata SuperBike, Phillip Island, Australia: SUPERPOLE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

05:00 
Mistrzostwa Świata SuperBike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

żeglarstwo
11:00 Seria Światowa Regat o Puchar Ameryki w Omanie: DZIEŃ 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jakub Zborowski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny