Sport w TV: sobota – 27 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ 10:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Adam Kotleszka – Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk 11:45 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ


10:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Adam Kotleszka – Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

11:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – ODRA OPOLE 
Polsat Sport HDIpla

12:55 2. Bundesliga – 23. kolejka: HANNOVER 96 – SPVGG GREUTHER FÜRTH na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:00 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – MIEDŹ LEGNICA 
Ipla

13:00 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: STOMIL OLSZTYN – GKS TYCHY 
Ipla

13:25 Premier League – 26. kolejka: MANCHESTER CITY FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

13:55 LaLiga Santander – 25. kolejka: SD EIBAR – SD HUESCA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:40 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Mielca)
Reporterzy: Szyman Ratajczak, Piotr Bugajny


14:55 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – LECHIA GDAŃSK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

14:55 Serie A – 24. kolejka: SPEZIA CALCIO – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:00 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Ipla

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świrkula

15:55 Premier League – 26. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

16:00 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 25. kolejka: SEVILLA FC – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:25 1. liga – 20. kolejka: FC FASTAV ZLIN – AC SPARTA PRAGA 


16:55 Ligue 1 – 27. kolejka: DIJON FCO – PARIS SAINT-GERMAIN 
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski
Komentarz w nSport+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski

17:10 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Radosław Majdan (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek


17:25 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Cezary Olbrycht – Radosław Majdan (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza, Kamil Aleksandrowicz (z Białegostoku)

17:30 Serie A – 24. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 20:00 i 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Czachowski, Antoni Partum

17:55 Serie A – 24. kolejka: BOLOGNA FC – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

18:25 Bundesliga – 23. kolejka: RB LIPSK – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz w Canal+: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł

18:25 Premier League – 26. kolejka: LEEDS UNITED FC – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 LaLiga Santander – 25. kolejka: CD ALAVES – CA OSASUNA na żywo
Ipla
Komentarz:  Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:25 1. liga – 21. kolejka: FC ZBROJOVKA BRNO – FC VIKTORIA PILZNO 


19:30 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Filip Surma

19:55 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LEGIA WARSZAWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Komentarz w Radio Gol 1: Damian Wilpert (z Zabrza)

20:40 Serie A – 24. kolejka: HELLAS WERONA – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

20:55 Premier League – 26. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:55 LaLiga Santander – 25. kolejka: GETAFE CF – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:55 Eredivisie – 24. kolejka: HERACLES ALMELO – FC TWENTE 


21:25 Liga NOS – 21. kolejka: FC PORTO – SPORTING CP 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak, Andrzej Juskowiak

23:00 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



11:35 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG ŁĄCZONY KOBIET 
*(o 14:50  w Eurosport 1 HD)

Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza, Mateusz Stóf
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych


13:20 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN 
*(od 14:00 w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Paweł Ulbrych


19:15 Suzuki Boxing Night 5, Lublin: STUDIO 
*(również o 22:15)

Studio: Anna Kozińska – Albert Sosnowski (Lublina)
Reporter: Maciej Barszczak

19:30 Suzuki Boxing Night 5, Lublin: GALA 

Komentarz: Piotr Jagiełło (Lublina)

21:10 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: ANTHONY CACACE – LEON WOODSTOCK 

Komentarz: Andrzej Kostyra


20:30 PGA Tour – WGC-Workday Championship, Bradenton, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


11:45 UAE Tour, ZEA: ETAP 7 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski



09:45 Mistrzostwa Świata kobiet, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS SKOKÓW 

Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

15:20 Mistrzostwa Świata kobiet, Oberstdorf, Niemcy: BIEG NA 5 KM 

Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf


04:00 NBA: LOS ANGELES LAKERS – PORTLAND TRAIL BLAZERS 
CANAL+ Sport HD

11:00
Basketball Super League – 22. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Piotr Wesołowicz

13:15 Basketball Super League – 22. kolejka: PETKIM SPOR – OGM ORMANSPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Basketball Super League – 22. kolejka: TÜRK TELEKOM – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 26. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Ipla

20:40 Liga ACB – 24. kolejka: REAL MADRYT – HEREDA SAN PABLO BURGOS 
*(o 01:40  w Sportklub HD)

Komentarz w Nsport+: Artur Kwiatkowski – Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Krzysztof Sendecki


17:30 Perche Elite Tour, Clermont-Ferrand, Francja: MITYNG 
*(od 18:45 w Eurosport 1 HD)



09:50 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 


11:00 Puchar Świata, Val di Fassa, Włochy: ZJAZD KOBIET 


12:35 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 



08:20 Puchar Świata, Bakuriani, Gruzja: SNOWCROSS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


12:55 PGNiG Superliga – 15. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ORLEN WISŁA PŁOCK 

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik

17:45 Liga SEHA – 3. kolejka, grupa A: RK EUROFARM PELISTER – TATRAN PREŠOV 

Komentarz: Mateusz Juza

20:15 Liga SEHA – 1. kolejka, grupa B: HK MOTOR ZAPOROŻE – HC VARDAR 

Komentarz: Tomasz Górski


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WŁOCHY – IRLANDIA 

Komentarz: Robert Grzędowski – Andrzej Kopyt

17:40 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: WALIA – ANGLIA 

Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt


14:45 PlusLiga – 25. kolejka: GKS KATOWICE – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 25. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 21. kolejka: STAL NYSA – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD


15:00 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 
*(o 16:05 również w TVP 1 HD, także o 17:25 i 18:25)

Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Filip Wiśniewski, Wiktor Pękala
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Michał Chmielewski


15:50 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 
*(również o 18:15)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


16:30 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski, Wojciech Anyszek

20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska


20:00 Cazoo Players Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 23:30)



08:00 WTA Tour 500 – Adelaide International, Adelaide, Australia – finał: STUDIO 
*(również o 10:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka

08:30 WTA Tour 500 – Adelaide International, Adelaide, Australia – finał: IGA ŚWIĄTEK – BELINDA BENCIC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik


05:00 Virgin Australia Supercars Championship, Bathurst, Australia: WYŚCIG 1 

Komentarz: Marcin Grzywacz

11:45
Formula E – Diriyah E-Prix: III SESJA TRENINGOWA 


14:00 Formula E – Diriyah E-Prix: SESJA KWALIFIKACYJNA 


17:50 Formula E – Diriyah E-Prix: WSTĘP DO WYŚCIGU 

Komentarz: Grzegorz Gac

18:00 Formula E – Diriyah E-Prix: WYŚCIG 2 

Komentarz: Grzegorz Gac

22:30 NASCAR Xfinity Series, Homestead, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki