Sport w TV: sobota – 28 lipca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA 11:45 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WISŁA KRAKÓW – MIEDZ LEGNICA   Komentarz: Piotr Domagała […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA


11:45 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WISŁA KRAKÓW – MIEDZ LEGNICA  premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda
Reporter: Bartek Ignacik

13:30 
International Champions Cup: ARSENAL FC – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Andrzej Strejlau

15:00 
Magazyn F2 I WIELKI FUTBOL premiera.200


15:25
Mecz Towarzyski: GIRONA FC – KERALA BLASTERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

17:30 
Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Łodzi)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40 
Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Łodzi)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)

19:00 
International Champions Cup: BENFICA SL – JUVENTUS FC na żywo
*(II połowa także w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
TVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Strejlau

20:00 
International Champions Cup: CHELSEA FC – INTER MEDIOLAN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Adam Kotleszka

20:10 
Lotto Ekstraklasa –2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Kielc)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

20:25
 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński

22:40 
International Champions Cup: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
International Champions Cup: MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL FC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Adam Kotleszka


18:45 Bilardowa Ekstraklasa: 5. RUNDA – 2. MECZ premiera.200


19:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: DILLIAN WHYTE – JOSEPH PARKER na żywo
*(od 20:00 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


13:00 PGA European Tour – Porsche European Open, Hamburg, Niemcy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – RBC Canadian Open, Oakville, Kanada: III RUNDA na żywo


18:15 Global Champions Tour, Berlin, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDIpla


17:00 Grand Prix, Zagrzeb, Chorwacja: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl


11:30 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:00 
Tour de France: ETAP 20 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:15 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:45
 
London-Surrey Classic, Wielka Brytania: WYŚCIG KOBIET na żywo
Ipla

21:00 
Tour de France: SKRÓT DNIA premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


15:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS17 KAKARISTO 2 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


20:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo


21:00 Letnia Grand Prix, Hinterzarten, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY premiera.200
Ipla


09:55 Riga Masters, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:05 
Riga Masters, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 Magazyn MOBIL 1 THE GRID premiera.200


11:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny – 1/2 finału: MAGDA LINETTE – QIANG WANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

11:00 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 finału: JURGEN ZOPP – MATTEO BERETTINI na żywo
Ipla

12:00
 
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: ANASTASIA POTAPOVA – TAMARA ZIDANSEK na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

12:00 
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 finału: JOZEF KOVALIK – LEONARDO MAYER na żywo
Ipla

13:00 
WTA Tour, Nanchang, Chiny – 1/2 finału: LIN ZHU – SAISAI ZHENG na żywo
sport.tvp.pl

13:20 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 finału: LASLO DJERE – ROBERTO BAUTISTA-AGUT na żywo
Ipla

14:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: OLGA DANILOVIC – ALIAKSANDRA SASNOVICH na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz

15:00 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 finału: NICOLAS JARRY – ??? na żywo
Ipla

21:00
ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200
Ipla


09:20 Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

10:45
Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

16:55
Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

18:20 
Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix WęgierIII SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix WęgierSTUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix WęgierSTUDIO na żywo
Ipla

14:55
 Formuła 1 – Grand Prix WęgierSESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:10 
Formuła 1 – Grand Prix WęgierSTUDIO na żywo
Ipla

16:15
Total 24 Hours SPA, Stavelot, Belgia: RELACJA na żywo
Ipla

22:00
Total 24 Hours SPA, Stavelot, Belgia: RELACJA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
08:55 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także 0 09:30, 12:55, 15:55, 17:05 17:50, 18:20, 19:50)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:10
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:05 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam